Dzīve augstskolā>Turības Biznesa inkubators

Turības Biznesa inkubators

Viens no Biznesa augstskolas Turība mērķiem ir sniegt studentiem un absolventiem iespējas viņu biznesa ideju realizēšanai. Kopš 2006. gada augstskolā darbojas Turības Biznesa inkubators, kurā ir viss nepieciešamais, lai nonāktu no idejas līdz pat veiksmīgai biznesa attīstībai.


Kāpēc izvēlēties Turības Biznesa inkubatoru?

Coworking - biznesa koncepcija, kas jau guvusi popularitāti ārvalstīs

Turības Biznesa inkubators Latvijā turpina ārvalstīs jau popularitāti iemantojušo biznesa koncepciju un filozofiju, piedāvājot vietu, kurā gan jaundibināts, gan jau tirgū nostiprinājies uzņēmums var iegūt ērtu, pilnībā aprīkotu darba vietu un iespēju ikdienā darboties radošā vidē kopā ar citiem uz biznesu orientētiem profesionāļiem. Šāda darba vide sniedz iespēju būt sociāli aktīvam, piedāvā mijiedarbību ar citiem uzņēmējiem, paplašina kontaktu loku, un, kas nav mazsvarīgi – sniedz pozitīvu efektu: ļauj vismaz uz pusi palielināt produktivitāti un ienākumus. Turības Biznesa inkubatora priekšrocības novērtē arī Mārupes uzņēmēju biedrība, ar kuriem ticis noslēgts sadarbības memorands.

Biznesa kontaktu apmaiņa – no startup līdz TOP 500 Latvijas uzņēmumiem

Turības Biznesa inkubatora komanda, organizējot kvalitatīvus biznesa kontaktu apmaiņas pasākumus, nodrošina klientus ar plašiem, biznesā noderīgiem resursiem. Savukārt klientiem ir iespēja atrast spējīgus, zinošus sadarbības partnerus, iespējams arī no to studentu loka, kuri šeit rada un attīsta savas idejas, kā arī labprāt iesaistās pieredzējušu uzņēmēju projektos.

Plašs pakalpojumu klāsts

Klientiem tiek piedāvāts par samaksu iegūt gan mainīgu, gan fiksētu darba vietu, reģistrēt savu juridisko adresi, piekļuve internetam un citām, biznesā nepieciešamajām tehnoloģijām, iespējas izmantot pārrunu, sapulču un konferenču telpas, kā arī citus Biznesa augstskolas Turība infrastruktūras pakalpojumus (autostāvvietu, bibliotēku, kopētavu, brīvpieejas Wi-Fi u.c.). Ar klientiem, kuriem vajadzīgs inkubācijas atbalsts, darbosies kāds no mentoriem, sniedzot vienreizēju konsultāciju vai vienojoties par ilgtermiņa sadarbību.

Turības Biznesa inkubatora klientiem tiek piedāvāta iespēja komunicēt ar citiem klientiem, nozaru praktiķiem un dažādu nozaru profesionāļiem. Pasaules co-working pieredze un attīstības tempi ir lielisks pierādījums tam, ka šādas kopā strādāšanas vietas šobrīd ir ļoti aktuālas.

Turības Biznesa inkubatora pakalpojumu cenas

Coworking vietas īre (cenas ar PVN):

Hot Desk (galds co-working telpā) – 60,50 EUR/mēn., augstskolas studentiem – 48,40 EUR/mēn.

Dedicated Desk (atsevišķi aprīkota un rezervēta vieta klientam) – 145,20 EUR/mēn.

Private Office (atsevišķi pilnībā aprīkoti biroji klientiem (1-5 personām)) – 199,65 EUR/mēn.

Juridiskās adreses reģistrācija (cenas ar PVN):

Juridiskā adrese (ietver atļauju reģistrēt uzņēmuma juridisko adresi Biznesa augstskolas Turība adresē Graudu ielā 68A) – 15,12 EUR/mēn., augstskolas studentiem – 9,07 EUR/mēn.

Biznesa augstskolas Turība darbiniekiem piemēro studentiem noteiktos izcenojumus.

Telpu noma pasākumiem (cenas bez PVN):

Room for Events (telpa konferencēm, vadības sanāksmēm) - vienošanās cena, atkarībā no telpas noslodzes, plānotā pasākuma specifikas un dalībnieku skaita, bet ne mazāk kā:

  • "Active room space" (stiklotā semināru telpa) – 12,50  EUR/h
  • "Event space" (lielā atvērtā telpa) – 14,35 EUR/h
  • "Meeting room" (pārrunu telpa) – 5,50 EUR/h

Citi pakalpojumi

Pasākumu organizēšana (klienta pasākuma plānošana, organizēšana un vadīšana) - cena pēc vienošanās.

Atlaide Biznesa inkubatora sadarbības organizāciju biedriem līdz 25%.

   

  

NOLIKUMS

Šobrīd Turības Biznesa inkubatorā darbojas aptuveni 60 topošie un jaunie uzņēmēji. Augstskola ikvienu aicina uzdrīkstēties pievienoties jauno censoņu pulkam un uzsākt savas idejas realizēšanu! Pirmie soļi ir visgrūtākie, tāpēc Biznesa inkubators ir radīts, lai palīdzētu tos spert.

Kontakti:

Beāte Luīze Lipsne
Tālr.: 26651306
E-pasts: bi@turiba.lv

Seko Biznesa inkubatora aktualitātēm Facebook.

###GALLERY-HOLDER###

Nodarbību saraksts