Dzīve augstskolā>Gada Balva>2015. gads

2015. gads

###GALLERY-HOLDER###

GODA ABSOLVENTS Komunikācijas nozarē
Inese Lukaševska
(SIA Luka group valdes locekle un partnere un SIA Communication management valdes locekle un partnere)

 

Inese Lukaševska Biznesa augstskolā Turība studējusi no 2008 līdz 2014. gadam un absolvējusi bakalaura un maģistra studiju programmu „Sabiedriskās attiecības”. Komunikācijas nozarē sākusi strādāt jau 1994. gadā, pildot moderatores un žurnālistes pienākumus Rīgas Kinostudijas televīzijas kanālā „Kanāls 4”, vēlāk vadot raidījumu „Stils un mode” kanālā „Baltcom TV”, „LNT” un „LTV2”. Pirms studijām Inese strādājusi arī kā pasākumu producente ar modes industriju saistītos uzņēmumos SIA „Defile” un SIA „Couture”, organizējot starptautiska mēroga pasākumus, piemēram, Valentīna Judaškina „Haute Couture” modes skates, gan Latvijā, gan Francijā un citviet pasaulē. Tāpat Inese darbojusies arī mārketinga jomā, strādājot gan vietējos, gan starptautiskos uzņēmumos, tostarp kļūstot par Latvijas lielāko tirdzniecības centru mārketinga padomes locekli.
Lasi vairāk...

GODA ABSOLVENTS Valsts pārvaldē
Ināra Pētersone
(Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore)

Ināra Pētersone nodokļu jomā strādā jau kopš 1995. gada un viņa vienmēr ir gatava ģenerēt jaunas idejas lai uzlabotu darba rezultātus un spēj saskatīt kopsakarības. Ināra Pētersone strādā valsts labā un uzskata to par lielu godu, ko cenšas iemācīt arī saviem darbiniekiem, lepoties par darbu valsts iestādē un darīt to pēc vislabākās sirdsapziņas cenšoties izdarīt vairāk kā nepieciešams. Kopš 2013. gada viņa ir VID ģenerāldirektore.
Lasi vairāk...

 

GODA ABSOLVENTS Uzņēmējdarbībā un veselības aprūpē
Valdis Valters
(SIA “Valtera protēžu laboratorija” valdes priekšsēdētājs)

Turības absolvents, okulārists Valdis Valters ir absolvējis Turības Uzņēmējdarbības vadības bakalaura programmu 2001. gadā. Studijas viņš uzsāka, lai paplašinātu savu redzesloku un iegūtu zināšanas uzņēmējdarbības vadībā. Valdis Valters brīvprātīgi devās uz Ukrainas galvaspilsētu Kijevu, lai palīdzētu ukraiņu karavīriem, kuri kaujās ar prokrieviskajiem separātistiem zaudējuši acis. Protēžu izgatavošanu okulārists finansēja pats un palīdzēja apmēram 70 ukraiņu karavīriem.
Lasi vairāk...

 

GODA ABSOLVENTS Uzņēmējdarbībā
Visvaldis Trokša
(SIA “Poligrāfijas grupa Mūkusala” valdes priekšsēdētājs, direktors)

Visvalža Trokšas vadītais uzņēmums arvien lielāku lomu pievērš eksporta tirgus apguvei, kā rezultātā katru gadu eksporta apjoms turpina pieaugt. Produkcija tiek eksportēta uz Lietuvu, Igauniju, Zviedriju, Norvēģiju, Dāniju, Nīderlandi, Vāciju, Krieviju, Baltkrieviju, kā arī Spāniju. Uzņēmums ir ieguvis dažādus sertifikātus, kas apliecina, ka uzņēmumā ir izveidota vienota kvalitātes vadības, vides, darba drošības un arodveselības sistēma, kā arī uzņēmums izmanto videi draudzīgus izejmateriālus produkta ražošanā. Uzņēmums ir palīdzējis un atbalstījis Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas rekonstrukciju un tas nebūt nav vienīgais labdarības projekts, kurā uzņēmums ir iesaistījies. Šis cilvēks ir izveidojis un vada uzņēmumu, kas veiksmīgi darbojas jau 22. gadus.
Lasi vairāk...

 

GODA ABSOLVENTS Izglītībā un zinātnē
Renāte Cāne
(Biznesa augstskolas Turība, Komunikācijas zinātņu katedras un Komercdarbības katedras docente)

Līdz šim viņa uzkrājusi vairāk nekā 20 gadu pieredzi komunikācijas nozarē. Profesionālās darbības pirmsākumi meklējami vēl iepriekšējā gadsimtā, kad Renāte uzsāka darbu Rīgas kinostudijā, kur sākotnēji bija montāžas režisore, bet vēlāk kļuva par dokumentālā kino režisori un scenāristi. Ir uzkrāta pieredze, arī vadot savu uzņēmumu un sniedzot konsultācijas biznesa attīstības, mārketinga, sabiedrisko attiecību un reklāmas jautājumos. Kopš 2005. gada Renāte Cāne aktīvi iesaistījusies jaunās paaudzes izglītošanā, lasot lekcijas Biznesa augstskolā Turība un arī citās Latvijas augstskolās.
Lasi vairāk...

 

GODA ABSOLVENTS EKO uzņēmējdarbībā
Egija Martinsone
(SIA "Lat Eko Food" valdes priekšsēdētāja)

Egija Martinsone ir mūsdienīgi domājuša uzņēmēja, kurai nav sveša ekoloģijas nozīme. Viņas uzņēmumā tiek ražota bioloģiska pārtika bērniem, turklāt, tas šobrīd ir vienīgais bērnu pārtikas ražotājs Latvijā.
Lasi vairāk...

 

GODA ABSOLVENTS Reģionālā tūrisma attīstībā
Artis Gustovskis
(Kurzemes tūrisma asociācijas  priekšsēdētājs, Kuldīgas Tūrisma informācijas centra vadītājs, Kuldīgas domes deputāts)

Goda absolventa tituls nav pirmais A.Gustovska apbalvojums, viņš saņēmis virkni valstiska un starptautiska līmeņa apbalvojumus, tostarp balvu par gada labāko kultūrtūrisma produktu 2012. gadā, Kurzemes reģiona kvalitātes balvu „Lielais Jēkabs” par mūža ieguldījumu Kurzemes tūrisma attīstībā, Kuldīgas novada Goda balvu, starptautisko apbalvojumu „VISTAS Europe Innovation Prize” u.c.
Lasi vairāk...

Nodarbību saraksts