Dzīve augstskolā>Turība Business HUB

Turība Business HUB

Viens no Biznesa augstskolas Turība mērķiem ir sniegt studentiem un absolventiem iespējas viņu biznesa ideju realizēšanai. Kopš 2006. gada augstskolā darbojas Biznesa inkubators (no 2016. gada 1. jūlija Turība Business HUB), kurā ir viss nepieciešamais, lai nonāktu no idejas līdz pat veiksmīgai biznesa attīstībai.

Biznesa koncepcija, kas jau guvusi popularitāti ārvalstīs

Turība Business HUB Latvijā turpina ārvalstīs jau popularitāti iemantojušo biznesa koncepciju un filozofiju, piedāvājot vietu, kurā gan jaundibināts, gan jau tirgū nostiprinājies uzņēmums var iegūt ērtu, pilnībā aprīkotu darba vietu un iespēju ikdienā darboties radošā vidē kopā ar citiem uz biznesu orientētiem profesionāļiem. Šāda darba vide sniedz iespēju būt sociāli aktīvam, piedāvā mijiedarbību ar citiem uzņēmējiem, paplašina kontaktu loku, un, kas nav mazsvarīgi – sniedz pozitīvu efektu: ļauj vismaz uz pusi palielināt produktivitāti un ienākumus. Turība Business HUB priekšrocības novērtē arī Mārupes uzņēmēju biedrība, ar kuriem ticis noslēgts sadarbības memorands.

Biznesa kontaktu apmaiņa – no startup līdz TOP 500 Latvijas uzņēmumiem

Turības Business HUB komanda, organizējot kvalitatīvus biznesa kontaktu apmaiņas pasākumus, nodrošinās klientus ar plašiem, biznesā noderīgiem resursiem. Savukārt klientiem būs iespēja atrast spējīgus, zinošus sadarbības partnerus, iespējams arī no to studentu loka, kuri šeit rada un attīsta savas idejas, kā arī labprāt iesaistās pieredzējušu uzņēmēju projektos. Ar mūsu prasmēm biznesa vadībā, mārketingā, tehnoloģijās un finansēs varam palīdzēt veidot partnerību ar visdažādākajām kompānijām - no start-up līdz TOP 500 Latvijas uzņēmumiem,” stāsta Turība Business HUB idejas līdzautors Ralfs Minkevičs.

Biznesa vide, kurā valda pozitīva sinerģija

„Iepazīsimies ar katru klientu un tikai pēc savstarpējām pārrunām pieņemsim lēmumu par līguma slēgšanu. Potenciālajam klientam būs jāpieņem kopējās iekšējās vērtības - ir būtiski veidot tādu vidi, kurā valda pozitīva sinerģija. Esam padomājuši arī cilvēkiem, kuriem būs vēlme darboties individuāli, klusumā, nodrošinot viņiem atsevišķas individuāli lietojamas darba vietas citās telpās, bet saglabājot iespēju izmantot arī pārējās telpas,” piebilst R.Minkevičs.

Plašs pakalpojumu klāsts

Klientiem tiek piedāvāts par samaksu iegūt gan mainīgu, gan fiksētu darba vietu, reģistrēt savu juridisko adresi, piekļuve internetam un citām, biznesā nepieciešamajām tehnoloģijām, iespējas izmantot pārrunu, sapulču un konferenču telpas, kā arī citus Biznesa augstskolas Turība infrastruktūras aspektus un pakalpojumus (autostāvvietu, bibliotēku, kopētavu, brīvpieejas Wi-Fi u.c.). Ar klientiem, kuriem vajadzīgs inkubācijas atbalsts, darbosies kāds no mentoriem, sniedzot vienreizēju konsultāciju vai vienojoties par ilgtermiņa sadarbību. Šajās telpās katru dienu notiks arī tikšanās ar dažādu uzņēmējdarbības jomu speciālistiem.

Turība Business HUB klientiem tiek piedāvāta iespēja komunicēt ar citiem klientiem, nozaru praktiķiem un dažādu nozaru profesionāļiem. Pasaules co-working pieredze un attīstības tempi ir lielisks pierādījums tam, ka šādas kopā strādāšanas vietas šobrīd ir ļoti aktuālas.

Turība Business HUB pakalpojumu cenas (ar PVN):

Hot Desk (galds co-working telpā) – 84,70 EUR/mēn., augstskolas studentiem – 48,40 EUR/mēn.

Dedicated Desk (atsevišķi aprīkota un rezervēta vieta klientam) – 145,20 EUR/mēn.

Private Office (atsevišķi pilnībā aprīkoti biroji klientiem (1-5 personām)) – 199,65 EUR/mēn.

Room for Events (telpa konferencēm, vadības sanāksmēm) - vienošanās cena, atkarībā no telpas noslodzes, plānotā pasākuma specifikas un dalībnieku skaita, bet ne mazāk kā:

  • "Active room space" (stiklotā semināru telpa) – 8,47 EUR/h
  • "Event space" (lielā atvērtā telpa) – 10,89 EUR/h
  • "Meeting room" (pārrunu telpa) – 3,02 EUR/h

Pasākumu organizēšana (klienta pasākuma plānošana, organizēšana un vadīšana) - cena pēc vienošanās.

Juridiskā adrese (ietver atļauju reģistrēt uzņēmuma juridisko adresi Biznesa augstskolas Turība adresē Graudu ielā 68A) – 19,96 EUR/mēn., augstskolas studentiem – 9,07 EUR/mēn., absolventiem – 15,12 EUR/mēn.

Biznesa augstskolas Turība darbiniekiem piemēro studentiem noteiktos izcenojumus.

Atlaide Business HUB sadarbības organizāciju biedriem līdz 25%.

NOLIKUMS

Šobrīd Turība Business HUB darbojas aptuveni 60 topošie un jaunie uzņēmēji. Augstskola ikvienu aicina uzdrīkstēties pievienoties jauno censoņu pulkam un uzsākt savas idejas realizēšanu! Pirmie soļi ir visgrūtākie, tāpēc Business HUB ir radīts, lai palīdzētu tos spert.

Kontakti:

Vadītāja – Asnāte Lauva
Tālr.: 26651306
E-pasts: hub@turiba.lv

###GALLERY-HOLDER###

 

Nodarbību saraksts