Blogi>Tikšanās ar 70 topošajiem tūrisma nozares profesionāļiem no visas pasaules

Tikšanās ar 70 topošajiem tūrisma nozares profesionāļiem no visas pasaules (2)

Es esmu ārkārtīgi pateicīga Biznesa augstskolai Turība par man doto iespēju pārstāvēt Latviju un piedalīties ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual izveidotajā Studentu konsultatīvās padomes pirmajā tikšanās reizē, kas notika no 4. līdz 6. septembrim. Šajās dienās esmu guvusi vēl iepriekš nepieredzētus iespaidus un pieredzi.

Jāatzīst, ka šis pasākums ļāva man ieraudzīt tūrisma industriju un savu lomu tajā no citas puses. Viens no ieguvumiem ir iespēja komunicēt un nodibināt kontaktus ar tik daudz dažādiem studentiem jeb topošajiem tūrisma profesionāļiem ne tikai no Eiropas, bet arī no tādiem reģioniem kā Meksika, Čīle, Ķīna, Indija u. c. Iespējams, tieši tas noderēs nākotnē sadarbības dibināšanai.

Mums visiem tika dota iespēja uzklausīt tūrisma industrijas raksturojumu dažādās pasaules daļās un valstīs. Man ļoti patika, ka tika atspoguļoti dažādu valstu piemēri, kādas inovācijas un pārmaiņas ieviesa, lai uzlabotu tūrisma attīstību konkrētajā valstī. Tas ļauj man pielāgot šos gadījumus un rast jaunas idejas arī Latvijas tūrisma attīstībai. Iespēja uzklausīt tūrisma nozares profesionāļus ļāva saprast tūrisma industrijas specifikas, kā arī uzzināt, kuras ir primārās kategorijas jaunu darbinieku atlasei. Darbs gan grupās, gan visiem kopā ar Tūrisma Ētikas kodeksu ļāva saprast tās lietas, ko ikvienam tūrisma industrijas pārstāvim, un arī man, būtu jāapzinās un jāattīsta. Šis darbs, kas tika veikts kopā ar daudziem studentiem, kā arī ANO Pasaules tūrisma organizācijas pārstāvjiem, kuriem patiesi interesēja mūsu, dažādu valstu studentu viedoklis, deva milzīgu iedvesmu turpināt, attīstīt un pilnveidot savas idejas tūrisma industrijas attīstībā.

Šis pasākums ir atstājis lielu iespaidu uz mani. Es sevi ieraudzīju no cita skatu punkta. Es sapratu, ka esmu ne tikai students, bet arī topošais tūrisma industrijas profesionālis. Es secināju, ka savu ieguldījumu tūrisma industrijā es varu veikt jau tagad. Šo visu es ļoti vēlētos nodod arī citiem studentiem, jo arī viņi ir tādi kā es – topošie tūrisma profesionāļi. Kopā darbojoties, mēs varētu sasniegt daudz mērķus, kas palīdzētu attīstīt ne tikai tūrisma industriju Latvijā, bet arī visā pasaulē. Es iesaku, cik vien tas ir iespējams, rūpēties par Latvijas pārstāvniecību šādos pasākumos, jo tas veicina mūsu valsts popularizēšanu, kā arī mūsu pašmāju profesionāļu pilnveidošanos, ilgtermiņā sniedzot atdevi arī ieguldījumam tūrisma nozares attīstībā.

Komentāri

Anna

23.07.2018. 11:32
Labdien! Ziņa nākotnes tūrisma profesionāļiem - kuri vēlas uzsākt "savu" biznesu - rakstiet gulbe.anna@inbox.lv

atqwa

07.01.2018. 22:10
Es esmu ārkārtīgi pateicīga Biznesa augstskolai Turība par man doto iespēju pārstāvēt Latviju un piedalīties ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual izveidotajā Studentu konsultatīvās padomes pirmajā tikšanās reizē, kas notika no 4. līdz 6. septembrim. Šajās dienās esmu guvusi vēl iepriekš nepieredzētus iespaidus un pieredzi. Jāatzīst, ka šis pasākums ļāva man ieraudzīt tūrisma industriju un savu lomu tajā no citas puses. Viens no ieguvumiem ir iespēja komunicēt un nodibināt kontaktus ar tik daudz dažādiem studentiem jeb topošajiem tūrisma profesionāļiem ne tikai no Eiropas, bet arī no tādiem reģioniem kā Meksika, Čīle, Ķīna, Indija u. c. Iespējams, tieši tas noderēs nākotnē sadarbības dibināšanai.

Nodarbību saraksts