Notice: Undefined index: in /var/www/clients/client1/web1/web/pge/bizness-zinatne.php on line 16
Uzņēmējiem un Zinātnei>

Kursi

Biznesa augstskolas Turība pieredzējušie pasniedzēji organizē kursus, kas aktuāli uzņēmumu vadītājiem un darbiniekiem. Kursos nozaru speciālisti apgūs metodes, kas nepieciešamas ikdienas darba veiksmīgai organizēšanai, piemēram, izzina, kā uzlabot attiecības ar klientiem un kā strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos.

 kursi

Apmācību kursi biznesa ideju attīstībai

Lai motivētu pēc iespējas plašāku sabiedrības daļu uzsākt uzņēmējdarbību, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar  Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultāti projektā „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” organizēja bezmaksasapmācību kursus „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”. Apmācību kurss tika īstenots Vidzemes un Zemgales reģionā (projekti tika realizēti 2010., 2011. un 2012. gadā). Kursa ietvaros tiks apmācīti 30 Latvijas augstskolu vecāko kursu studenti, kuri ir motivēti iesaistīties uzņēmējdarbībā, kā arī topošie uzņēmēji, kam nepieciešama zināšanu pilnveidošana savas inovatīvās biznesa idejas attīstībai.

 kursi

Uzņēmējdarbības vadības fakultātes docētāju organizēti semināri

Uzņēmējdarbības vadības fakultātes mācībspēki regulāri vada seminārus par nozaru profesionāļiem aktuālām tēmām. Pieredzējuši speciālisti un iesācēji uzņēmējdarbībā papildina savas zināšanas par tēmām, sākot ar stratēģisko un pārmaiņu vadību, grāmatvedību un nodokļiem, merčendaizingu, tīkla biznesu, profesionālu klientu apkalpošanu, sadarbības veidošanu ar partneriem, stresa vadību un beidzot ar integrētā mārketinga komunikāciju, pētniecību uzņēmējdarbībā un citām tēmām.