Aktualitātes>„Žurnālistikas cerību” balvas saņem labākie

„Žurnālistikas cerību” balvas saņem labākie (0)

Šodien, 21. janvārī, Biznesa augstskolā Turība jau 21. reizi tika pasniegtas ikgadējās Latvijas Žurnālistu savienības (LŽS) balvas prasmīgākajiem jaunajiem žurnālistiem. Balvu iegūšanas galvenie kritēriji ir – tematikas aktualitāte, formas un stila meistarība, valodas precizitāte, informācijas avotu daudzveidīgums u. c.

LŽS konkurss Žurnālistikas cerības ir iedibināts 1993. gadā. Konkursa laureātu vidū savulaik bijuši daudzi tagad redzamākie radio, televīzijas un preses žurnālisti Latvijā.

Šoreiz konkursā uzvarēja Aļona Zandere (Diena),  Ivo Butkevičs (BNS), Ginta Auzniece (žurnāls Māja), Zelma Strupka un Ieva Čīka (LETA),  kā arī Anastasija Osmolovska (Mix TV) un Līva Rauhvargere (LTV Panorāma). Mentora 2013 balvu par aizrautīgu darbu ar jaunajiem korespondentiem ieguva Alfrēds Zarāns (Latvijas Radio). Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā ar apmaksātu ES institūciju iepazīšanas braucienu uz Briseli izcēla Mariju Burgarti (PBK TV).

Biznesa augstskolas Turība asociētais profesors, Komunikācijas fakultātes dekāns Andris Pētersons sveica laureātus un dāvināja bezmaksas iespēju noklausīties kursu „Producēšana”, kā arī kopā ar augstskolas sadarbības partnera, laikraksta Diena pārstāvi Ati Rozentālu godināja savas radošākās un uzcītīgākās žurnālistikas studiju studentes Gundegu Zālīti un Simonu Ruštani.

21.01.2014

Nodarbību saraksts