Aktualitātes>Ziemas izlaidums 14.decembrī

Ziemas izlaidums 14.decembrī (14)

Ar prieku paziņojam par ziemas izlaiduma tuvošanos! Šogad izlaidums notiks 14. decembrī:

  • plkst.15.00 Juridiskās fakultātes un Starptautiskā tūrisma fakultātes visu programmu absolventu izlaidums;
  • plkst.18.00 Uzņēmējdarbības vadības fakultātes visu studiju programmu absolventu izlaidums un Sabiedrisko attiecību fakultātes bakalaura un maģistra studiju programmu absolventu izlaidums.

Uz svinīgo daļu absolventiem un viesiem vēlams ierasties ne agrāk kā 30 minūtes pirms sākuma.

Bakalaura, maģistra un doktora programmu absolventiem pirms izlaiduma jādodas saņemt īpašā cepure C korpusā 316. vai 317. auditorijās atkarībā no uzvārda – pie auditorijām būs redzamas norādes.

Saviesīgās daļas sākums plkst. 21.30.
Absolventiem veltīta uguņošana plkst. 22.50.


(Par cienastu parūpējas balles viesi paši)

Sīkāku informāciju varat saņemt fakultātēs.

12.12.2013

Komentāri

Pedro

04.05.2018. 17:02
Como faço isso

12 week mastery review

25.06.2016. 14:04
I even have been getting a lot of helpful and informative material in your web site.

Cheap Uggs UK

16.12.2014. 01:31
If any one desires to be a successful blogger, afterward he/she must look at this post Biznesa augstskola Turība , since it contains al} strategies related to that. Cheap Uggs UK http://www.astrologytoyou.com/EN/UGG/Uggssale/

Dr Dre Beats Studio NBA

12.12.2014. 00:30
Biznesa augstskola Turība Dr Dre Beats Studio NBA http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-studio-nba-c-24.html 100% authentique 2014 Noël NIKE FREE RUN 5.0+ http://alpina-salouf.ch/nikeblazerfemme/nike-free-run-5.0-c-18.html Longchamp Sac à Main 2015 http://studsjfc.com/vendredessacs/sac-à-main-c-25.html Longchamp Sacs business LV Pas Cher http://solteclabs.com/sacspaschers/sacs-business-pas-cher--c-12.html LV Sacs porté épaule Pas Cher 2015 http://giralua.com/louisvuittonsacs/sacs-porté-épaule-pas-cher-c-5.html 100% authentique 2014 Noël Air Max 2011 http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/air-max-2011-c-249.html Sac Longchamp Motifs Série 2015 http://studsjfc.com/sacsdesortie/sac-longchamp-motifs-série-c-5.html Christmas 2014 Nike Men Nike Huarache Free 2012 On Sale http://cakenj.com/2014nike/nike-men-nike-huarache-free-2012-c-130.html

bailey bow uggs

29.11.2014. 11:41
As expected high resolution video quality consists of much memory, that Biznesa augstskola Turība why it gives improved quality. bailey bow uggs http://www.astrologytoyou.com/En/UggBaileyBow/

Ugg Classic Boot 2014

28.11.2014. 16:51
If some one needs expert view regarding blogging then i recommend him/her to pay a visit this webpage Biznesa augstskola Turība , Keep up the nice work. Ugg Classic Boot 2014 http://msmacrt.com/cheapuggsale/ugg-classic-boot-2014-c-36.html

to Leyla

02.01.2014. 12:34
Photos can be downloaded here: http://failiem.lv/u/wvblpng

to Absolvente

02.01.2014. 12:33
Bildes lejupielādei pieejamas šeit: http://failiem.lv/u/wvblpng

Absolvente

28.12.2013. 11:02
Varbūt kāds varētu pateikt, kur ir pieejamas šī izlaiduma bildes? Meklēju, bet nevaru atrast/

Leyla

22.12.2013. 18:59
I`m sorry when the photos will be ready??

to Einārs

18.12.2013. 14:14
Bildes būs pieejamas šīs nedēļas laikā.

Einārs

18.12.2013. 14:07
Kad būs pieejamas bildes?

to Līga

11.12.2013. 16:41
Par muzikālo atmosfēru saviesīgajā daļā rūpēsies grupa "Linga"!

Līga

04.12.2013. 15:28
Vai ir zināms, kas rūpesies par mūziku ballē?

Nodarbību saraksts