Aktualitātes>Vēlies sevi redzēt uz kino ekrāna - piesakies!

Vēlies sevi redzēt uz kino ekrāna - piesakies! (10)

FreshStep Productions Biznesa augstskolas Turība studentiem piedāvā piedalīties režisores Agneses Laizānes topošajā īsmetrāžas spēlfilmā “Spoguļvīrs”. Tiek meklēti cilvēki, kas vēlas piedalīties masu skatos.

Īsfilma “Spoguļvīrs” ir stāsts par sevis identitātes meklēšanu, par topošo juristu Viku, kurš vīlies sevī, cenšas mainīties un izpatikt visiem, līdz pazaudē pats sevi.

Viks iepazīstās ar noslēpumaino Spoguļvīru, kurš piedāvā viņam palīdzēt atgūt pašapziņu un kļūt tādam, kāds Viks vienmēr ir sapņojis būt.

Pieteikšanās un sīkāka informācija: casting@casting.lv vai arī zvanot pa tālr. 26419735 (Sofija).

Kastinga atlase notiks 1. un 2.oktobrī no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Filmas apraksts

30.09.2014

Komentāri

sqlite editor apk xda

18.08.2017. 13:14
Of course, there are many things you can do with APK Editor Pro instead of just editing and being victorious on games.

レイバン

22.04.2015. 08:07
うわー万歳! Biznesa augstskola Turība それはだ 段落 良い気難しいいいまた、JavaScriptを使用し、 Javaスクリプトの設定を学習| 熱心熱心私は本当に本当に本当にです。 adminのおかげ レイバン http://www.bragannarbor.com/

Livraison gratuite UGG Stripe Cable Bottes Femmes France 2015

12.03.2015. 02:31
I read this article completely regarding the resemblance of latest and earlier technologies, it's awesome article Biznesa augstskola Turība . Livraison gratuite UGG Stripe Cable Bottes Femmes France 2015 http://apcamm.org/uggpascher/ugg-stripe-cable-bottes-femmes-c-206.html

モンブラン 万年筆

28.02.2015. 14:50
こんにちは 誰、私はあなたがここに%を楽しんでいることでしょう Biznesa augstskola Turība %を見て確信していますこの コミカル 映画。 モンブラン 万年筆 http://www.jbcstudioie.com/system/mlgb/monburan.html

バーバリー コート

17.01.2015. 03:17
テクニック Webサイト Biznesa augstskola Turība あなたのの賛成での支援のためのトラフィックを増やすための1追加の他のよりはもありますリンク交換つまり、そうはもそれを試してみてください バーバリー コート http://www.yoikk.gov.tr/dosya/burberrycoat.html

Cheap Air Jordan

03.01.2015. 03:49
What a funny blog! I actually Biznesa augstskola Turība loved watching this comic video with my relatives as well as including my colleagues. Cheap Air Jordan http://www.hopwc.org/am.php

Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 11 Air Jordan 26 Cheap Christmas 2014

06.12.2014. 16:28
Biznesa augstskola Turība Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 11 Air Jordan 26 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-jordan-11--air-jordan-26-c-219.html 100% authentique 2014 Noël Air Max 90 http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/air-max-90-c-262.html Air Jordan 5 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/air-jordan-5-c-390.html Nike Men Air Jordan Six Rings Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-men-air-jordan-six-rings-c-702.html 2014 Adidas Water Sale http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-water-c-62.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan Play In Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-play-in-c-80.html Air Max Femme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/air-max-femme-c-246.html 2014 Dr Dre Beats Mixr http://harisafafihijab.com/monsterbeats/2014-dr-dre-beats-mixr-c-9.html

Christmas 2014 Nike Women Shox R2 Cheap Christmas 2014

04.12.2014. 04:38
I am actually eager of reading Biznesa augstskola Turība on the topic of making new blog, or even on the topic of Search engine optimisation. Christmas 2014 Nike Women Shox R2 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-shox-r2-c-138.html

Black Friday Air Jordan 2014

21.11.2014. 22:53
I am really eager of reading Biznesa augstskola Turība on the topic of making new web site, or even about Web optimization. Black Friday Air Jordan 2014 http://africrafts.co.za/airjodan/air-jordan-2014-c-595.html

Nodarbību saraksts