Aktualitātes>Vēl var pieteikties e-studijām Biznesa augstskolā Turība

Vēl var pieteikties e-studijām Biznesa augstskolā Turība (0)

Vēl joprojām iespējams pieteikties e-studijām Biznesa augstskolā Turība. Kā informē Mag.phil., augstskolas E-studiju daļas vadītāja Anita Emse, e-studijām var pieteikties visu gadu, tomēr tradicionāli visvairāk studentu pieteikumi tiek saņemti augustā un septembrī.

E-studiju daļas vadītāja norāda, viena no priekšrocībām, ko līdz šim arī augstu vērtējuši Turības studenti, ir tas, ka mācību programma ir identiska nepilna laika studijām un studēt var sev vispiemērotākā vidē un tempā - mājās, darba vietā, komandējumā, atpūšoties  Latvijā vai ārzemēs. „Studijas nav atkarīgas no augstskolas kalendārā grafika - katru nākamo studiju gadu uzsāk, nokārtojot vismaz 60% no apgūstamo studiju kursu kredītpunktu apjoma. Vienlaikus e-studijas ir iespēja ekonomēt līdzekļus - ierodoties augstskolā tikai uz eksāmeniem, studiju kopējās izmaksas ir zemākas par studijām klātienē, vakarā vai neklātienē,” galvenās priekšrocības skaidro A. Emse.

Šogad studēt gribētāju vidū populārākās ir profesionālā bakalaura studiju programmas Uzņēmējdarbības vadība, Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmuma vadība un profesionālā maģistra studiju programma Tiesību zinātnes.

Kopumā Turībā tiek piedāvātas e-studijas astoņās programmās:

 

Studijas var uzsākt klientam jebkurā izdevīgā laikā. Lai sāktu studēt e-studiju formā, jānoslēdz studiju līgums klātienē ierodoties personīgi Graudu ielā 68 centrālā korpusa SIC telpās vai neklātienē, atsūtot nepieciešamos dokumentus un noslēdzot līgumu pa pastu.

Sīkāka informācija par e-studijām atrodama www.studijas.lv vai augstskolas mājas lapas www.turiba.lv sadaļā E-studijas, kur ievietota arī studiju izmēģinājuma versija.

19.09.2013

Komentāri

Nodarbību saraksts