Aktualitātes>Vēl ir iespēja pieteikties dalībai konferencē par viesmīlības industriju

Vēl ir iespēja pieteikties dalībai konferencē par viesmīlības industriju (8)

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija, sadarbībā ar nacionālo aviokompāniju airBaltic, Lielbritānijas Latvijas tirdzniecības kameru organizē 9. Starptautisko viesnīcu un restorānu industrijas konferenci „Jaunie produkti, mērķgrupas un inovācijas – viesmīlības industrijas attīstība”

Konferences  mērķis ir veicināt Latvijas tūrisma un viesmīlības industrijas attīstību, iepazīstinot mītņu, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu un citu tūrisma uzņēmumu īpašniekus un vadītājus ar jaunam inovācijam nozarē, gan informējot par jauniem produktiem un mērķtirgiem.

Konferences „Jaunie produkti, mērķgrupas un inovācijas viesmīlības industrijas attīstība” lektori – pieredzes bagāti viesnīcu un restorānu nozares pārstāvji, Latvijas un Eiropas līmenī nozares intereses pārstāvošo institūciju līderi, sniegs priekšlasījumus iepazīstinot klausītājus gan ar tendencēm tūrisma un viesmīlības industrijas Eiropā, gan kā sasniegt lielāku kleintu piesaisti veicinot Latvijas, Rīgas un katra atsevišķa uzņēmuma kvalitatīvu un atru pieejamību klientiem.

Konferences goda viesi un lektori:

- D. Pavļuts, LR ekonomikas ministrs;
- A. Šlokenbergs, Tūrisma Attīstības valsts aģentūra;
- J. Hopes,Ernst & Young;
- D. Makay,HOTREC Sabiedrisko lietu vadītājs:
- J. Mitulski, Horwath HTL Poland Partneris;
- D.Čivle, Nodibinājuma “Rīga 2014” vadītāja;
- Dz. Koknevičs, Mercuri International direktors;
- J. P.Herzog, starptautisks konsultants;
- B. Marcotulli, starptautiska konsultante tūrisma, kultūras un pasākumu organizēšanas jomā;
- u.c.

 

Konferences darba valoda: latviešu un angļu valoda (tiks nodrošināts tulkojums).

Konferences norises vieta un laiks:

2013. gada 26. novembrī, plkst. 11.00 (reģistrācijas sākums plkst. 09.00) viesnīca „EUROPA ROYALE Riga”(Kr. Barona 12, Rīga).

 

Dalības maksa:

Biedriem dalības maksa Ls 25.00, pārējiem Ls 45.00.

Studentiem dalība par zemāku cenu – Ls 20.00.

 

Dalības maksa norādīta vienai personai, un tajā iekļauta dalība konferencē, izdales materiāli, kafijas pauzes un pusdienas.

Pieteikties var līdz 22.novembrim, zvanot pa tālr. 29139229 (Marinai) vai aizpildot pieteikumu elektroniski.

Vietu skaits ir ierobežots.

Pēc konferences tiks pasniegti arī apliecinājumi, kas jo īpaši noderēs arī studentiem, plānojot profesionālo karjeru.

21.11.2013

Komentāri

Jordan Jumpman

06.04.2015. 21:32
I every time spent my half an hour to read this webpage articles Biznesa augstskola Turība everyday along with a cup of coffee. Jordan Jumpman http://www.bikeservicerimini.com/nike/jordan-jumpman-c-354_252_304/

グッチ ショルダーバッグ

24.03.2015. 05:13
のような内容自分、のみ 訪問を支払うこのサイト Biznesa augstskola Turība 日常 理由それは提供する理由でプレゼントを 機能の内容のおかげで、 グッチ ショルダーバッグ http://www.ewon.com.au/log/gucci.html

Livraison gratuite Jimmy Choo Bridal France 2015

11.02.2015. 21:47
What a pleasant YouTube video it is! Remarkable, I loved it, and I am sharing this YouTube film with all my friends Biznesa augstskola Turība . Livraison gratuite Jimmy Choo Bridal France 2015 http://slgtllc.com/boutique/jimmy-choo-bridal-c-3.html

Longchamp Sac à Epaule pas cher

12.12.2014. 03:10
Biznesa augstskola Turība Longchamp Sac à Epaule pas cher http://studsjfc.com/vendredessacs/sac-à-epaule-c-26.html cheap Dr Dre Beats Solo HD Mini http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-solo-hd-mini-c-16.html Air Force 1 High Femme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-force-1-high-femme-c-239.html Bottines LV Pas Cher http://giralua.com/sacspaschers/bottines-pas-cher--c-20.html North Face Pas Cher Enfants The Officiel http://klynndesign.com/ventevestes/north-face-pas-cher-enfants---c-3.html 100% authentique 2014 Noël Toms Womens Zebra shoes http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-womens-zebra-shoes-c-794.html Sac à Dos Longchamp Pliage Tour Eiffel 2015 http://studsjfc.com/sacsneufs/sac-à-dos-longchamp-pliage-tour-eiffel-c-53.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike LunarEclipse 2 Femme Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-lunareclipse-2-femme-c-344.html

Nike Blazer Leather Homme

28.11.2014. 05:15
I read this post completely on the topic of the resemblance of hottest and preceding technologies, it's amazing article Biznesa augstskola Turība . Nike Blazer Leather Homme http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-blazer-leather-homme-c-256.html

Cyber Monday Shox Monster

12.11.2014. 17:06
That truly a nice video described inside this paragraph Biznesa augstskola Turība about how to write a post, thus i got clear idea from here. Cyber Monday Shox Monster http://coemcca.com/nike/shox-monster-c-1031.html

Ugg Fox Fur Boot 2014

11.11.2014. 04:31
constantly i used to read smaller articles or reviews Biznesa augstskola Turība that as well clear their motive, and that is also happening with this article which I am reading at this place. Ugg Fox Fur Boot 2014 http://msmacrt.com/cheapuggsale/ugg-fox-fur-boot-2014-c-42.html

2013 New Soft Shell Jackets soldes

01.11.2014. 04:14
If any one desires to be a successful blogger, afterward he/she must look at this piece of writing Biznesa augstskola Turība , because it includes al} techniques related to that. 2013 New Soft Shell Jackets soldes http://architekt-fery.de/northface/--2013-new-soft-shell-jackets-c-74.html

Nodarbību saraksts