Aktualitātes>Valdis Melderis lasīs lekciju Turības Biznesa inkubatora dalībniekiem un citiem interesentiem

Valdis Melderis lasīs lekciju Turības Biznesa inkubatora dalībniekiem un citiem interesentiem (0)

Pirmdien, 27. janvārī, plkst. 17.00 Biznesa inkubatora dalībniekiem un citiem interesentiem būs iespēja tikties ar Valdi Melderi lekcijā "Viens zefīrs šodien vai divi zefīri rīt", lai uzzinātu, kad un kur ir vērts ieguldīt sevi un laiku, lai būtu ieguvējs, un kā objektīvi novērtēt sevi situācijās, kad saņem jautājumu "Kādu atalgojumu Tu sev vēlies?"

Aicinām pieteikties vieslekcijai ne tikai Biznesa inkubatora dalībniekiem, bet arī citiem interesentiem! Pieejamas 20 brīvas vietas.

Valdis Melderis sabiedrībā pazīstams kā "Radio Skonto" rīta balss un bieži sastopams kā dažādu pasākumu vadītājs. Valdis lietām pieiet radoši un savu profesiju īsumā sauc "Dialogu dizaineris. Notikumu vadītājs."

Biznesa inkubatorā  tā dalībniekiem  regulāri tiek organizēti pasākumi, kas palīdz ne tikai biznesa attīstībā, bet arī pilnveido personību. Dalībniekiem iespējams iepazīties citam ar citu, tādā veidā dibinot noderīgus kontaktus.

Ja arī Tu vēlies iestāties Biznesa inkubatorā,  uzzināt par to vairāk un visu redzēt pats savām acīm, nāc uz Biznesa inkubatora Atvērto durvju dienām:
*16. janvārī plkst. 17.00
*21. janvārī plkst. 17.00

Ja šie laiki Tev nav piemēroti, droši sazinies ar Biznesa inkubatora vadītāju Ievu Melbārdi, lai vienotos par Tev ērtāko satikšanās laiku.

Pieteikšanās:
E-pasts: Ieva.Melbarde@turiba.lv
Mob.: 26586695

 

Biznesa inkubatora telpas ir pilnībā izremontētas un aprīkotas, lai tajās būtu iespējams vienlaicīgi darboties ap 30 studentiem. Te ir biroja tehnikas stūrītis, sanāksmju telpa, divas apspriežu telpas, daudznodalījumu slēdzami metāla skapji dokumentu glabāšanai, kā arī skatuve prezentāciju demonstrēšanai un publisku pasākumu organizēšanai. Ir iekārtota arī ērta virtuvīte karsto un atspirdzinošo dzērienu pagatavošanai. Par šo iespēju izmantošanu katrs dalībnieks mēnesī maksā simbolisku samaksu - 4,25 EUR + PVN.

Biznesa inkubators atrodas augstskolas A korpusa 1. stāvā un tajā aicināts darboties ikviens augstskolas studējošais, absolvents, darbinieks vai Turības sadarbības skolas skolēns!

24.01.2014

Nodarbību saraksts