Aktualitātes>Valdis Melderis lasīs lekciju Turības Biznesa inkubatora dalībniekiem un citiem interesentiem

Valdis Melderis lasīs lekciju Turības Biznesa inkubatora dalībniekiem un citiem interesentiem (10)

Pirmdien, 27. janvārī, plkst. 17.00 Biznesa inkubatora dalībniekiem un citiem interesentiem būs iespēja tikties ar Valdi Melderi lekcijā "Viens zefīrs šodien vai divi zefīri rīt", lai uzzinātu, kad un kur ir vērts ieguldīt sevi un laiku, lai būtu ieguvējs, un kā objektīvi novērtēt sevi situācijās, kad saņem jautājumu "Kādu atalgojumu Tu sev vēlies?"

Aicinām pieteikties vieslekcijai ne tikai Biznesa inkubatora dalībniekiem, bet arī citiem interesentiem! Pieejamas 20 brīvas vietas.

Valdis Melderis sabiedrībā pazīstams kā "Radio Skonto" rīta balss un bieži sastopams kā dažādu pasākumu vadītājs. Valdis lietām pieiet radoši un savu profesiju īsumā sauc "Dialogu dizaineris. Notikumu vadītājs."

Biznesa inkubatorā  tā dalībniekiem  regulāri tiek organizēti pasākumi, kas palīdz ne tikai biznesa attīstībā, bet arī pilnveido personību. Dalībniekiem iespējams iepazīties citam ar citu, tādā veidā dibinot noderīgus kontaktus.

Ja arī Tu vēlies iestāties Biznesa inkubatorā,  uzzināt par to vairāk un visu redzēt pats savām acīm, nāc uz Biznesa inkubatora Atvērto durvju dienām:
*16. janvārī plkst. 17.00
*21. janvārī plkst. 17.00

Ja šie laiki Tev nav piemēroti, droši sazinies ar Biznesa inkubatora vadītāju Ievu Melbārdi, lai vienotos par Tev ērtāko satikšanās laiku.

Pieteikšanās:
E-pasts: Ieva.Melbarde@turiba.lv
Mob.: 26586695

 

Biznesa inkubatora telpas ir pilnībā izremontētas un aprīkotas, lai tajās būtu iespējams vienlaicīgi darboties ap 30 studentiem. Te ir biroja tehnikas stūrītis, sanāksmju telpa, divas apspriežu telpas, daudznodalījumu slēdzami metāla skapji dokumentu glabāšanai, kā arī skatuve prezentāciju demonstrēšanai un publisku pasākumu organizēšanai. Ir iekārtota arī ērta virtuvīte karsto un atspirdzinošo dzērienu pagatavošanai. Par šo iespēju izmantošanu katrs dalībnieks mēnesī maksā simbolisku samaksu - 4,25 EUR + PVN.

Biznesa inkubators atrodas augstskolas A korpusa 1. stāvā un tajā aicināts darboties ikviens augstskolas studējošais, absolvents, darbinieks vai Turības sadarbības skolas skolēns!

24.01.2014

Komentāri

モンブラン 万年筆 146

20.03.2015. 19:14
この執筆の作品 Biznesa augstskola Turība です実際 A 良い 1それ役立ち新しいウェブ 人 |ブログのに賛成のために願って、。 モンブラン 万年筆 146 http://montblanc.katsu-yori.com/

オークリー クロスリンク

20.03.2015. 05:48
このことから、情報ダウンロードするマウスではなく、他の Webページ Biznesa augstskola Turība ページにあちこちシフト私|交通|の転送ブログ。 オークリー クロスリンク http://www.ctcd.edu/emt/oakley.html

Cheap Adidas Superstar 2G Official

17.02.2015. 02:33
Such are really awesome YouTube video tutorials, its my luck to pay a quick visit this website Biznesa augstskola Turība and finding such cool YouTube video tutorials. Cheap Adidas Superstar 2G Official http://40lovemusic.com/shop/adidas-superstar-2g-c-33.html

モンクレール ダウン 安い

11.01.2015. 15:26
どうしたの 友人、良い 記事と実際にはこれらによって楽しん} Biznesa augstskola Turība 、私は促すはここで{コメントした。 モンクレール ダウン 安い http://www.flytransasia.jp/logs/moncleroutlet.html

Sac à Epaule pas cher

17.12.2014. 01:36
Biznesa augstskola Turība Sac à Epaule pas cher http://studsjfc.com/sacsdesortie/sac-à-epaule-c-34.html Bagages souples LV Pas Cher http://giralua.com/louisvuittonsacs/bagages-souples-pas-cher-c-18.html Nike Men Nike Free 3.0 Amphibious Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-nike-free-3.0-amphibious-c-104.html 100% authentique 2014 Noël Air Max 95 Femme http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-max-95-femme-c-284.html cheap Dr Dre Beats Studio NHL http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-studio-nhl-c-26.html Nike Free Run 3 Femme soldes France http://ank-service.ch/chaussuresnike/nike-free-run-3-femme-c-64.html 100% authentique 2014 Noël Air Jordan XII Enfant http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/air-jordan-xii-enfant-c-196.html Sac à Dos Longchamp Pliage Broderie France http://studsjfc.com/sacspaschers/sac-à-dos-longchamp-pliage-broderie-c-55.html

Black Bailey Button Uggs

16.12.2014. 00:52
These are genuinely cool YouTube videos, its my luck to pay a quick visit this website Biznesa augstskola Turība and finding these cool YouTube videos. Black Bailey Button Uggs http://www.astrologytoyou.com/EN/UGG/TallBaileyBowUggs/

モンブラン 万年筆

09.12.2014. 18:31
あなたがいる場合ジャクソン、新しいインターネット やあユーザーその後あなたは見に行く|を払う| サイトと更新された%を読んで Biznesa augstskola Turība で%をここ 。 モンブラン 万年筆 http://www.mccann-cornetts.com/pages/mb.php

Nike LunarEclipse 2 Femme

28.11.2014. 19:10
Hello to all, the contents existing at this web page Biznesa augstskola Turība are really remarkable for people knowledge, well, keep up the nice work fellows. Nike LunarEclipse 2 Femme http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-lunareclipse-2-femme-c-344.html

UGG ブーツ クラシック トール

28.11.2014. 10:40
から|このに掲示このビデオの品質特徴 ウェブサイト Biznesa augstskola Turība 、良い 仕事、すべての時間を保つ。 UGG ブーツ クラシック トール http://fab2spec.net/ugg/ugg-クラシック-トール-c-13.html

Ugg Rylan Slippers sale sale

02.11.2014. 18:31
I every time spent my half an hour to read this web site content Biznesa augstskola Turība every day along with a mug of coffee. Ugg Rylan Slippers sale sale http://msmacrt.com/cheapuggboots/ugg-rylan-slippers-sale-c-38.html

Nodarbību saraksts