Aktualitātes>Uzņēmējiem piedāvā perspektīvas biznesa idejas un palīdzību investoru piesaistē

Uzņēmējiem piedāvā perspektīvas biznesa idejas un palīdzību investoru piesaistē (1)

Š. g. 4. un 5. oktobrī plkst. 9.30 Swedbank galvenajā ēkā, Rīgā, jau septīto reizi norisināsies starptautiska augsto tehnoloģiju attīstības projekta „Komercializācijas reaktors” dalībnieku tikšanās.

“Komercializācijas reaktors” piedāvā uzņēmīgiem cilvēkiem divu dienu laikā iepazīties ar ekspertu atlasītām, gatavām augsto tehnoloģiju izstrādēm, uz kuru pamata var attīstīt globāli orientētu eksporta Startup biznesu. Pasākuma mērķauditorija ir cilvēki, kuri meklē jaunus, perspektīvus virzienus biznesa attīstībai - gan uzņēmēji ar pieredzi, gan bez pieredzes savā uzņēmējdarbībā. Tiek gaidīti gan visu līmeņu biznesa un valsts pārvaldes menedžeri, gan 3. kursa komerczinību vai 2. kursa MBA studenti ar teicamām angļu un krievu valodas zināšanām.

„Komercializācijas reaktora” mērķis  ir veidot Latvijā strauji augošus, starptautiski konkurētspējīgus tehnoloģiju uzņēmumus, komercializējot Latvijā un NVS valstīs zinātnieku radītas tehnoloģiskās izstrādnes.

„Pirmo reizi tehnoloģiju attīstības projektā tiek gaidītas zinātniskās tehnoloģijas arī no Vācijas. Izcili zinātnieki  ne vienmēr ir talantīgi uzņēmēji. Savukārt uzņēmējiem nav laika strādāt laboratorijās. „Reaktors” ļauj abām pusēm satikties. Zinātniekam ir iespēja realizēt savu ideju peļņu un sabiedrisko labumu nesošā biznesā. Savukārt uzņēmējam tā ir iespēja izveidot uz zināšanām un jaunām tehnoloģijām balstītu biznesu. „Komercializācijas reaktors” ir unikāls projekts, jo uz to iespējams atnākt, bruņojoties tikai ar entuziasmu, bet aiziet ar jau parakstītu līgumu par atbalstu jauna uzņēmuma izveidei”, stāsta Biedrības „Komercializācijas laboratorija” valdes priekšsēdētājs Deniss Beļajevs.

Kā stāsta D. Beļajevs, „Reaktora” norises gaitā izveidotie projekti gūs iespēju ne vien saņemt investīcijas, bet arī mentoru padomus, kas dažkārt var izrādīties pat vērtīgāki nekā finansiāls atbalsts. Palīdzēsim arī ar komandas izveidi, ekspertīzi, intensīvām apmācībām, riska kapitāla piesaisti. Iepriekšējo pasākumu rezultātā ir izveidoti 30 jauni uzņēmumi, sešpadsmit no tiem jau ir ieguvuši 2,8 miljonu eiro finansējumu.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Informācija, pasākuma programma un pieteikšanās http://www.commercializationreactor.com/

Jautājumu gadījumā sazināties ar Denisu Beļajevu, biedrības „Komercializācijas laboratorija” valdes priekšsēdētāju, zvanot pa mob. tālr. 28375566 vai rakstot uz e-pastu: deniss.belajevs@gmail.com

„Komercializācijas reaktora” norisi atbalsta Latvijas Republikas Ekonomikas Ministrija, Latvijas Attīstības un Investīciju Aģentūra, Swedbank, Baltic International Bank, Zvērinātu advokātu birojs Borenius, Imprimatur Capital Fund Management, Biznesa eņģeļu klubs Amber Sea, VirtualCEO, iMedia u.c.

19.09.2013

Komentāri

salem

28.02.2017. 11:38
nice post

Nodarbību saraksts