Aktualitātes>Turpinās uzņemšana Biznesa augstskolas Turība filiālēs Liepājā, Talsos, Jēkabpilī un Cēsīs

Turpinās uzņemšana Biznesa augstskolas Turība filiālēs Liepājā, Talsos, Jēkabpilī un Cēsīs (0)

Kaut arī lielākajā daļā augstskolu uzņemšana 2014./2015. studiju gadam tuvojas noslēgumam, Biznesa augstskolas Turība filiāles Liepājā, Cēsīs, Talsos, Jēkabpilī gaida jaunos studentus līdz pat vasaras beigām. Piesakoties studijām līdz 25. augustam, studijas iespējams uzsākt par zemāku studiju maksu.

Turības filiālēs iespējams iegūt 1. līmeņa augstāko profesionālo izglītību šādās studiju programmās: Tiesību zinātnes, Finanses un grāmatvedība un Mārketings un tirdzniecība. Jēkabpils filiālē šogad iespējams pieteikties arī  studiju programmai Viesmīlības serviss.

Šī gada jaunums reģionālo filiāļu studentiem ir iespēja doties ERASMUS apmaiņas programmās un praksēs. Liepājas filiāles studenti jau paguvuši izmantot praktizēšanās iespējas ārvalstīs. Cēsu, Talsu un Jēkabpils filiālē jaunajā studiju gadā studentiem, kuri to vēlēsies, arī tiks nodrošināta šāda iespēja.

VISS PAR IESTĀŠANOS

Studiju maksa visām programmām ir EUR 700 gadā, kas tiek piemērota filiāļu reflektantiem, noslēdzot studiju līgumu līdz 2014. gada 25. augustam. Studentu uzņemšana jaunajam studiju gadam Talsos, Cēsīs,  Liepājā un Jēkabpilī  turpinās arī septembrī par pilnu studiju maksu - EUR 1050.

Studēt gribētāji papildus var izmantot arī citas augstskolas piedāvātās (līdz pat 50 %) atlaides – Absolventa radinieka atlaide, Studē ar ģimeni, Jauno komersantu skola, Jauno profesionāļu skola, rodot iespēju ar izdevīgākajiem nosacījumiem iegūt augstāko izglītību.

###GALLERY-HOLDER###

31.07.2014

Nodarbību saraksts