Aktualitātes>Turpinās uzņemšana Biznesa augstskolas Turība filiālēs Liepājā, Talsos, Jēkabpilī un Cēsīs

Turpinās uzņemšana Biznesa augstskolas Turība filiālēs Liepājā, Talsos, Jēkabpilī un Cēsīs (192)

Kaut arī lielākajā daļā augstskolu uzņemšana 2013./2014. studiju gadam tuvojas noslēgumam, Biznesa augstskolas Turība filiāles Liepājā, Cēsīs, Talsos, Jēkabpilī gaida jaunos studentus līdz pat vasaras beigām, 31. augustam.  Piesakoties studijām līdz 25. augustam, studijas iespējams uzsākt par zemāku studiju maksu.

Turības filiālēs iespējams iegūt 1. līmeņa augstāko profesionālo izglītību šādās studiju programmās: Tiesību zinātnes, Finanses un grāmatvedība un Mārketings un tirdzniecība.

Talsu, Liepājas un Cēsu filiālē šogad iespējams pieteikties arī Viesmīlības un tūrisma kursiem uzņēmējiem un citiem interesentiem. Iegūtās zināšanas noderēs, gan uzsākot biznesu tūrisma un viesmīlības jomā, gan arī attīstot un pilnveidojot jau esošo biznesu.

Studiju maksa visām programmām ir Ls 490 gadā, kas tiek piemērota filiāļu reflektantiem, noslēdzot studiju līgumu līdz 2013. gada 25. augustam. Studentu uzņemšana jaunajam studiju gadam Talsos, Cēsīs,  Liepājā un Jēkabpilī  turpinās arī septembrī par pilnu studiju maksu - Ls 740.

19.08.2013

Nodarbību saraksts