Aktualitātes>Tūrisma un viesmīlības kursi Cēsu uzņēmējiem un citiem interesentiem

Tūrisma un viesmīlības kursi Cēsu uzņēmējiem un citiem interesentiem (10)

Lai sniegtu iespēju apgūt tūrisma un viesmīlības nozarē nepieciešamās zināšanas, šogad Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē tiks organizēti Viesmīlības un tūrisma kursi uzņēmējiem un citiem interesentiem. Iegūtās zināšanas noderēs gan uzsākot biznesu tūrisma un viesmīlības jomā, gan arī attīstot un pilnveidojot jau esošo uzņēmumu.

Nodarbībās ikviens gūs ieskatu pasaules tūrisma attīstības tendencēs un teorētiskas zināšanas, piemēram, viesnīcu dienesta darba organizācijā, lauku tūrismā, ēdināšanas organizācijā un servisā, komercdarbībā un pārtikas produktu prečzinībā un sanitārijā. Kursu dalībnieki saņems praktiskus padomus konkrēta uzņēmuma un dažādu situāciju un mainīgu apstākļu atrisināšanā. Pasniedzēji būs gan pieredzējuši un zinoši augstskolu docētāji, gan dažādu nozaru praktiķi no Rīgas un citu Latvijas reģionu uzņēmumiem un organizācijām.

Kursi notiks no 1. oktobra līdz 14. decembrim, divus  vakarus nedēļā. Divas sestdienas, kas tiks atvēlētas praktiskām nodarbībām viesu namos, būs iespēja konkrētos apstākļos pārliecināties, kas no teorētiskās nodarbībās apgūtā strādā un kas - ne.

Pieteikšanās līdz 25. septembrim.

Kursu cena ir Ls 290.

 

Papildu informācija un pieteikšanās:
e-pasts: Gita.Jansevica@turiba.lvtālr.: 29333810; fakss: 64123815

16.08.2013

Komentāri

nice post

コーチ アウトレット

19.04.2015. 18:58
私は、この%の管理を考える Biznesa augstskola Turība %が事実されているWebサイト|サイト|ウェブページ彼のウェブサイトの賛成での支援のために頑張っ、以降その理由はここにすべてのもの情報材料は} {詰め込む基づく品質です。 コーチ アウトレット

グッチ ネックレス

09.03.2015. 05:36
このポスト Biznesa augstskola Turība 申し出 のために設計され明確なアイデア、新しい視聴者、実際方法ブログ行う方法。 グッチ ネックレス

モンブラン ボールペン

17.01.2015. 18:42
I いつもこれを読むために時間私の半分を費やし Webサイト 記事やレビュー Biznesa augstskola Turība すべての時間 カップと一緒に。 モンブラン ボールペン

バーバリー 福袋

16.01.2015. 21:38
こんにちは みんな、私はあなたがここに%を楽しんでいることでしょう Biznesa augstskola Turība %を見て確信していますなど コミック ビデオレッスン。 バーバリー 福袋

ray ban sunglasses outlet

31.12.2014. 07:53
ugg boots sale [url=http://uggbootsnow.verascafe.com][b]ugg outlet[/b][/url] http://rb.outletonlinesalecc.com ray ban sunglasses ray ban sunglasses outlet http://www.ray-bansoutlet.org

Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 3 Cheap Christmas 2014

10.12.2014. 20:02
Biznesa augstskola Turība Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 3 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-3-c-27.html Air Force one noir Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-force-one-noir-c-228.html Portefeuille LV Pas Cher France http://solteclabs.com/vendredessacs/portefeuille-pas-cher--c-69.html 2014 Nouvelle Collection Noël Air Force one Low Femme Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-force-one-low-femme-c-233.html Nike Shox 2014 Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-shox-2014-c-131.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 4 19 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-4-19-c-65.html Sac à Main Longchamp Pliage Broderie 2015 http://studsjfc.com/vendredessacs/sac-à-main-longchamp-pliage-broderie-c-11.html Nike Men Nike Free 3.0 Run 2S Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-nike-free-3.0-run-2s-c-106.html

Dr Dre Beats Studio MLB

04.12.2014. 20:38
Biznesa augstskola Turība Dr Dre Beats Studio MLB http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-studio-mlb-c-21.html 100% authentique 2014 Noël Nike LunarEclipse 2 http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-lunareclipse-2-c-324.html 100% authentique 2014 Noël Nike Zoom Lebron 9 IX Mens Sheos http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-zoom-lebron-9-ix-mens-sheos-c-367.html Nike Shox 2014 Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-shox-2014-c-131.html Nike Men Air Jordan 5 Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-jordan-5-c-38.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Blazer Print Femme Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-blazer-print-femme-c-253.html Nike Men Shox NZ Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-shox-nz-c-133.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Roshe Run Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-roshe-run-c-334.html

cheap Nike Men Air Jordan TC

04.11.2014. 21:56
This is my first time pay a visit at here and i am genuinely impressed to read Biznesa augstskola Turība everthing at one place. cheap Nike Men Air Jordan TC http://freuddental.com/airjordan/nike-men-air-jordan-tc-c-106.html

モンブラン 万年筆 149

01.11.2014. 22:50
こんにちは 毎1、ここで一人一人のは共有ですなど 経験 、のでそれ故にこの読み楽しい ウェブページ%を Biznesa augstskola Turība %、私は訪問を支払うこのウェブサイト すべての時間。 モンブラン 万年筆 149 http://www.pdsourcebook.com/montblanc/モンブラン マイスターシュテュック -149 万年筆-p-48.html

Nodarbību saraksts