Aktualitātes>Turības mācībspēki un studenti aicināti piedalīties diskusijā „Rīgas atslēga – kuras partijas kabatā?”

Turības mācībspēki un studenti aicināti piedalīties diskusijā „Rīgas atslēga – kuras partijas kabatā?” (2)

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Biznesa augstskola Turība (Turība) ielūdz ikvienu augstskolas mācībspēku un studentu uz priekšvēlēšanu diskusiju ar Rīgas mēra amata kandidātiem „Rīgas atslēga – kuras partijas kabatā?” otrdien, 23. aprīlī, plkst.11.00 Biznesa augstskolas Turība 1. konferenču zālē.

PROGRAMMA

Plkst. 11.00 LTRK prezidents Gundars Strautmanis diskusijas atklāšanā sarunas dalībniekus iepazīstinās ar uzņēmēju izvirzītajiem problēmjautājumiem Rīgas Domes darbībā. Plkst. 11.15 diskusijas moderators Jānis Endziņš dos vārdu Rīgas mēra amata kandidātiem - kāda ir Jūsu partijas vīzija? Plkst. 11.40 sekosLTRK padomes pārstāvju komentāri par mēra amata kandidātu vīzijām. Plkst. 12.00 ikviens no zāles tiks aicināts uzdot jautājumus Rīgas mēra amata kandidātiem. Plkst. 12.40 sekos moderatora pēcvārds un secinājumi par politisko partiju vīzijām un argumentiem. Plkst. 12.50 diskusijas dalībnieki tiks aicināti piedalīties neformālās diskusijās pie dzērieniem un uzkodām.

Diskusijā piedalīsies: Vadošo politisko partiju - partijas „Vienotība,” „Zaļo un zemnieku savienība,” politisko partiju apvienības „Saskaņas Centrs”, „Reformu Partija,” „„Visu Latvijai” un „Tēvzemei un Brīvībai” / LNNK” Rīgas mēra amata kandidāti, LTRK padomes pārstāvji.

Diskusiju moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Diskusijas auditorijā: dažādu nozaru uzņēmēji, LTRK biedri, plašsaziņas līdzekļu galvenie redaktori un žurnālisti, kā arī Turības studenti un mācībspēki.

 

Vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās aizpildot anketu līdz 22. aprīļa plkst.17.00

15.04.2013

Komentāri

dsfgf

20.05.2016. 12:05
abc

hondu

12.02.2016. 03:17
honduras

Nodarbību saraksts