Aktualitātes>Turības Komunikācijas fakultātes studenti iesaistīsies žurnāla „Latvijas Tirgotājs” tapšanā un izdošanā

Turības Komunikācijas fakultātes studenti iesaistīsies žurnāla „Latvijas Tirgotājs” tapšanā un izdošanā (5)

Šodien, 25. augustā, Biznesa augstskola Turība (BAT) un biedrība „Latvijas Tirgotāju asociācija” parakstīja sadarbības līgumu ar mērķi paaugstināt augstskolas Komunikācijas fakultātes visu studiju programmu studentu profesionālās prasmes un kompetenci komunikācijā un žurnālistikā.

Līgumu parakstīja biedrības „Latvijas Tirgotāju asociācija” valdes priekšsēdētājs Henriks Danusēvičs un BAT valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis. Turību šajā  svinīgajā brīdī pārstāvēja arī Komunikācijas fakultātes dekāns, asoc. profesors Andris Pētersons.

Sadarbības līgums paredz, LTA sadarbojas ar augstskolas Komunikācijas fakultāti žurnāla „Latvijas Tirgotājs” izdošanā un mājas lapas izveidē, iesaistot fakultātes studentus žurnāla un mājas lapas vadībā, redakcionālā un reklāmas satura nodrošināšanā, žurnāla virzībā tirgū un dažādu žurnāla un ar tā tematiku saistītu notikumu organizēšanā.

Komunikācijas fakultātes bakalaura un maģistra studiju programmas studenti pēc pašu brīvas gribas varēs pieteikties darboties žurnāla „Latvijas Tirgotājs” veidošanā kā žurnālisti, reklāmas pārdevēji, sabiedrisko attiecību speciālisti vai citā vakantā amatā un pretendēt uz atlīdzību, kas tiek aprēķināta pēc iepriekšējas vienošanās, ņemot vērā kvalitatīvi padarītā darba apjomu un redakcijas iespējas.

“Žurnāls tiek izdots kopš 1920.gada, un katrs laikmets prasa jaunu pieeju žurnāla veidošanā. Manuprāt, augstskola Turība gatavo komunikāciju speciālistus, ņemot vērā šodienas tendences žurnālistikā. Žurnāla elastīgā struktūra pieļauj veikt kardinālas izmaiņas tā saturā un formā, tāpēc šeit redzu abpusēji izdevīgu sadarbību – studentiem reālu mācību “poligonu”, kurā uzreiz redz sava darba rezultātus, savukārt žurnālam neatsverams palīgs tā veiksmīgai darbībai otrajā izdošanas gadu simtenī,” par sadarbību saka LTA prezidents Henriks Danusēvičs.

Komunikācijas fakultātes dekāns, asoc. profesors Andris Pētersons: „Izvēloties studijas, jaunietis vēlas būt drošs, ka iegūtā izglītība palīdzēs iegūt vietu darba tirgū izvēlētajā jomā. Augstskolas sadarbība ar nozari ir atbilde topošajam profesionālim, ka jau studiju laikā būs iespēja darboties un iegūt praktisku pieredzi  reālā žurnālā un saņemt par to atlīdzību!”

Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultāte piedāvā piecas studiju programmas - Starptautiskā komunikācijas vadība (profesionālā bakalaura studiju programma), Sabiedriskās attiecības (profesionālā bakalaura studiju programma), Žurnālistika un mediji (profesionālā bakalaura studiju programma), Sabiedriskās attiecības (profesionālā maģistra studiju programma) un Komunikācijas vadība (doktora studiju programma). Visas studiju programmas akreditētas studiju virzienā „Informācijas un komunikācijas zinātnes” uz maksimālo termiņu un ieguvušas visaugstāko novērtējumu.

Studijas tiek vērtētas kā kvalitatīvas un modernas, atbilstošas mūsdienu darba tirgus prasībām un uz jauno speciālistu profesionālo izaugsmi vērstas.

25.08.2014

Komentāri

モンブラン ボールペン

24.03.2015. 03:23
この瞬間私は行く離れて午前私の朝食を行うために時 |まだ再び私の朝食は、再び読むやり直すその他ニュース Biznesa augstskola Turība 。 モンブラン ボールペン http://www.phuketthairestaurant.net/montblancballpen.html

cheap jordans

02.01.2015. 04:25
Now I am going away to do my breakfast, afterward having my breakfast coming over again to read other news Biznesa augstskola Turība . cheap jordans http://missionpeakbaptist.org/outlet/cheapjordans.php

Cheap Kobe Bryant Shoes

16.12.2014. 17:30
What's up, after reading this remarkable paragraph Biznesa augstskola Turība i am too happy to share my knowledge here with mates. Cheap Kobe Bryant Shoes http://www.hopwc.org/do.php?/Kobe-Bryant-Shoes/Kobe-Bryant-8-Shoes-Men/

2014 Adidas Shooting Star Sale

10.12.2014. 00:10
Biznesa augstskola Turība 2014 Adidas Shooting Star Sale http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-shooting-star-c-53.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Free Run 6.0 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/nikeblazerfemme/nike-free-run-6.0-c-19.html Longchamp Pliage Toile Noir pas cher http://studsjfc.com/sacsneufs/longchamp-pliage-toile-noir--c-58.html The North Face The Officiel http://klynndesign.com/ventevestes/the-north-face-c-1.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Men Air Jordan Play In Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-men-air-jordan-play-in-c-696.html North Face Pas Cher Hommes France http://klynndesign.com/ventevestes/north-face-pas-cher-hommes-c-24.html Bagages souples LV Pas Cher France http://solteclabs.com/sacsneufs/bagages-souples-pas-cher--c-63.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Blazer Leather Homme Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/nike-blazer-leather-homme-c-277.html

Nike Women Air Jordan 18

13.11.2014. 06:51
Amazing YouTube video lessons posted at this web page, I am going to subscribe for regularly updates, for the reason that I don't want to miss this series Biznesa augstskola Turība . Nike Women Air Jordan 18 http://cakenj.com/airmax/nike-women-air-jordan-18-c-14.html

Nodarbību saraksts