Aktualitātes>Turības bibliotēka dāvanā saņem grāmatu ''Sniega Bumba. Vorens Bafets un dzīves bizness''

Turības bibliotēka dāvanā saņem grāmatu ''Sniega Bumba. Vorens Bafets un dzīves bizness'' (0)

Biznesa augstskolas Turība bibliotēka dāvinājumā saņēmusi izdevniecības „Zvaigzne ABC” un biržas NASDAQ OMX Riga kopīgi latviešu valodā izdoto grāmatu ''Sniega Bumba. Vorens Bafets un dzīves bizness'', kurā aprakstīta leģendārā amerikāņu investora un filantropa Vorena Bafeta dzīve un akciju investīciju pamatprincipi.

Grāmatā stāstīts par vienu no bagātākajiem cilvēkiem pasaulē – leģendāro amerikāņu investoru Vorenu Bafetu, kurš pēdējā pusgadsimta laikā gandrīz nepārtraukti ir bijis labākais savā jomā. Iepazīstoties ar virkni dažādu dokumentu un izmantojot iespēju intervēt gan Bafetu pašu, gan tos, kuri vērojuši viņa dzīvi un darbu tuvplānā, grāmatas autore Elisa Šrēdere sarakstījusi episku vēstījumu par lielāko kapitāla uzkrājēju visā pasaules vēsturē. Šī par “brutāli godīgu” nodēvētā grāmata sniedz dziļu, personisku un vietām nesaudzīgu ieskatu Omahas orākula personībā, atklājot viņa uzskatus, cīņas, triumfa brīžus, kļūdas un centienus tās izlabot.

Bibliotēka saka lielu paldies biržai NASDAQ OMX Riga, kurai pateicoties augstskolas studentiem turpmāk būs iespēja iepazīties ar šīs izcilās personības biogrāfiju.

Studentiem būs pieejami vairāki šīs grāmatas eksemplāri.  

13.05.2014

Nodarbību saraksts