Aktualitātes>Turība saņem ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual sertifikātus par akreditāciju uz maksimālo termiņu

Turība saņem ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual sertifikātus par akreditāciju uz maksimālo termiņu (10)

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes īstenotā profesionālā bakalaura studiju programma „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” un profesionālā maģistra studiju programma „Tūrisma stratēģiskā vadība” ir saņēmušas ANO Pasaules tūrisma organizācijas (UNWTO UN World Tourism Organization) TedQual sertifikātu par iegūto starptautisko akreditāciju uz maksimālo laiku – četriem gadiem.

„Esam gandarīti, ka mūsu centienus sniegt topošajiem tūrisma un viesmīlības nozares speciālistiem mūsdienīgu, darba tirgus prasībām atbilstošu izglītību un praktisko sagatavotību ir augsti novērtējusi tik prestiža starptautiskā organizācija kā ANO Pasaules tūrisma organizācija. Pirmo reizi šajā organizācijā akreditēta arī studiju virziena „Viesnīcu un restorānu serviss, tūrisma un atpūtas organizācija” maģistrantūras programma, kārtējo reizi apliecinot to, ka mūsu fakultātes studiju programmu kvalitāte ir atbilstoša augstākajiem pasaules standartiem un mūsu absolventi ar savām zināšanām un profesionalitāti spēj dot vērtīgu pienesumu ne tikai Latvijas tūrisma nozarei, bet veiksmīgi konkurēt arī starptautiskajā darba tirgū,” komentē Agita Doniņa, Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne.

Jau iepriekš ziņots, ka, lai iegūtu šo sertifikātu, 2013. gada novembrī Biznesa augstskolā Turība viesojās un tās īstenotās studiju programmas īstenošanas kvalitāti novērtēja ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual auditors, profesors un sertificēts kvalitātes vērtētājs George Ubbelohde.Kā audita noslēguma dienā atzīmēja profesors, Turība viennozīmīgi reprezentē reputāciju un kvalitāti. Viņa skatījumā augstskola var lepoties gan ar kvalitatīvi izstrādātu un sistematizētu dokumentāciju, labi organizētu un sakārtotu infrastruktūru, lieliskiem pasniedzējiem un studentiem, priekšzīmīgu sadarbību ar nozarēm, gan arī citiem studiju procesam būtiskiem aspektiem.

###GALLERY-HOLDER###

Augstskolas absolventi ar savām zināšanām un profesionalitāti dod vērtīgu pienesumu ne tikai Latvijas tūrisma nozarei, bet veiksmīgi konkurēt arī starptautiskajā darba tirgū. Jau tagad katru gadu teju 200 fakultātes augstskolas studentu strādā praksē kādā no ārvalstu sadarbības partneru uzņēmumiem, kā arī ļoti bieži absolventi pēc studijām tiek aicināti darbā bijušajos prakses uzņēmumos Grieķijā, Īrijā, Šveicē, ASV u. c.

Starptautiskā tūrisma fakultātes realizētā profesionālā bakalaura programma “Tūrisma un viesmīlības uzņēmumu vadība” un profesionālā maģistra studiju programma „Tūrisma stratēģiskā vadība” ir vienīgās programmas Centrāleiropā, kas ieguvušas ANO PTO TedQual sertifikātu. Šis dokuments tiek piešķirts tikai tām pasaules augstskolām, kuru īstenotā augstākā izglītība tūrisma jomā atbilst izstrādātajiem kvalitātes standartiem. Turības studenti un mācībspēki, kā ANO PTO TedQual augstskolas dalībnieki, regulāri iesaistās pasaules tūrisma izglītības un pētniecības projektos, piemēram, kopīgi izstrādājot organizācijas partneraugstskolu beidzēju ētikas kodeksu, organizējot ANO PTO TedQual augstskolu  studentu aptauju.

 

30.06.2014

Komentāri

Click here

15.05.2017. 13:23
The much applicable the site linking to yours the gambler.Fasten matter also plays a part in grade.
really nice post admin thanks for this.

バーバリー  ストール

28.02.2015. 08:10
私はジョンです、どのようにあなたが誰である?この段落このサイトのWebページに掲載%を Biznesa augstskola Turība %が素敵。 バーバリー  ストール http://www.sdbor.edu/main/burberryoutlet.html

discount ray ban sunglasses

12.02.2015. 17:33
gucci factory outlet Louis vuitton outlet mont blanc outlet discount ray ban sunglasses http://www.cheapraybans.xyz/

Discount Jordans 9 Shoes Free shipping

05.02.2015. 23:34
I am truly eager of reading Biznesa augstskola Turība regarding developing new website, or even concerning Search engine optimization. Discount Jordans 9 Shoes Free shipping http://africrafts.co.za/jordanshoes/--none---c-149.html

2015 Valentine's Day Nike Men Air Jordan Pro Classic On Sale

22.01.2015. 02:35
Biznesa augstskola Turība 2015 Valentine's Day Nike Men Air Jordan Pro Classic On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-pro-classic-c-81.html Nike free run femme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikeblazerfemme/nike-free-run-femme-c-7.html Off UGG Classic Patent Paisley 5852 Valentine's Day Hot Sale http://badchem.com/about/ugg-classic-patent-paisley-5852-c-93.html cheap Dr Dre urBeats Headphones http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-urbeats-headphones-c-33.html Discount Official Shox Torch hot sale http://lostblog.net/shop/shox-torch-c-382.html Toms Womens Classics shoes Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-womens-classics-shoes-c-788.html Femme UGG Sheepskin 2015 Officiel http://apcamm.org/bottesugg/femme-ugg-sheepskin-c-17.html Valentine's Day Cheap Nike Air Jordan Women 2015 http://lostblog.net/shop/nike-air-jordan-women-c-466.html

cheap oakleys

13.01.2015. 13:26
oakley sunglasses oakley sunglasses outlet fake oakley sunglasses cheap oakleys cheap oakleys http://oakleyoutlet.vintagelicio.us

2014 Nouvelle Collection Noël Nike Men Nike Free 3.0 Amphibious Noël Prix Plancher

13.12.2014. 01:03
Biznesa augstskola Turība 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Men Nike Free 3.0 Amphibious Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/cyber-monday-nike-men-nike-free-3.0-amphibious-c-723.html 100% authentique 2014 Noël Nike Zvezdochka Shoes http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/nike-zvezdochka-shoes-c-333.html Femme LV Pas Cher 2015 http://solteclabs.com/sacsneufs/femme-pas-cher--c-36.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Women Shox Torch Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/cyber-monday-nike-women-shox-torch-c-775.html Longchamp Pochette Pas Cher France http://solteclabs.com/sacspaschers/pochette-pas-cher--c-19.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 6 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-6-c-44.html Toms Womens Stripe shoes Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-womens-stripe-shoes-c-797.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Air Force 1 Star Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-air-force-1-star-c-236.html

Air Jordan Evolution Noël Pas Cher

08.12.2014. 21:26
Biznesa augstskola Turība Air Jordan Evolution Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/air-jordan-evolution-c-185.html Christmas 2014 Ugg Bailey Bow Boot 2014 On Sale http://msmacrt.com/cheapuggsale/ugg-bailey-bow-boot-2014-c-51.html 100% authentique 2014 Noël Nike LunarGlide 3 Femme http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-lunarglide-3-femme-c-346.html Nike LunarGlide 4 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-lunarglide-4-c-329.html 100% authentique 2014 Noël Nike Roshe Run http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-roshe-run-c-334.html Christmas 2014 Nike Kid Dunk High On Sale http://cakenj.com/2014nike/nike-kid-dunk-high-c-206.html Christmas 2014 UGG Hot Sale On Sale http://msmacrt.com/cheapuggboots/cyber-monday-ugg-hot-sale-c-56.html Bottines LV Pas Cher http://solteclabs.com/sacsneufs/bottines-pas-cher--c-65.html

2014 Adidas New Style Shoes

07.12.2014. 03:22
Biznesa augstskola Turība 2014 Adidas New Style Shoes http://universitiesinchina.net/adidasshoes/2014-adidas-new-style-shoes-c-6.html 2014 Nouvelle Collection Noël Toms Womens Classics shoes Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-womens-classics-shoes-c-788.html Christmas 2014 Nike Women Air Jordan 13 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-air-jordan-13-c-7.html Monster Diesel Vektr http://harisafafihijab.com/monsterbeats/monster-diesel-vektr-c-35.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Men Air Jordan Pro Classic Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-men-air-jordan-pro-classic-c-697.html Portefeuille Pas Cher 2014 Nouvelle Collection http://giralua.com/sacspaschers/portefeuille-pas-cher--c-23.html Christmas 2014 Nike Women Nike Free Run 2 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-nike-free-run-2-c-121.html 100% authentique 2014 Noël Nike Free 3.0 V4 http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-free-3.0-v4-c-300.html

Nodarbību saraksts