Aktualitātes>Turība paraksta sadarbības līgumu ar Ņižņijnovgorodas Valsts Tehnisko universitāti

Turība paraksta sadarbības līgumu ar Ņižņijnovgorodas Valsts Tehnisko universitāti (0)

Trīs dienas, no 15. līdz 17. aprīlim, Biznesa augstskolā Turība viesojās delegācija no Krievijas, Ņižņijnovgorodas apgabala Rūpniecības un tirdzniecība palātas un Ņižņijnovgorodas Valsts Tehniskās universitātes. Vizītes mērķis bija sadarbības līguma parakstīšana un turpmāku sadarbības soļu pārrunāšana.

Apgabala Rūpniecības un tirdzniecības palātu pārstāvēja Ņižņijnovgorodas apgabala Rūpniecības un tirdzniecības palātas ģenerāldirektora vietnieks A. Aņiščenko un ģenerāldirektora padomnieks I. Gadalovs.

Ņižņijnovgorodas Valsts Tehnisko universitāti pārstāvēja Masu komunikācijas un viesnīcu un tūrisma institūta direktora vietniece E. Zaiceva un Starptautisko attiecību institūta direktors M. Rihtiks.

Pirms Lieldienām, 17. aprīlī, klātesot Ņižņijnovgorodas delegācijas pārstāvjiem, Turības valdes priekšsēdētājam A. Baumanim, visu četru Turības fakultāšu pārstāvjiem, oficiāli tika veikta apmaiņa ar parakstītajiem sadarbības līgumiem, ko no Ņižņijnovgorodas Valsts Tehniskās universitātes puses ir parakstījis tās rektors S.M. Dmitrijevs, no Turības puses - rektors J. Načisčionis.

Pēc sadarbības līguma apmaiņas izvērtās konstruktīva, draudzīga domu apmaiņa par tālāko sadarbības līguma konkrēto realizāciju, kā arī par vienojošo un atšķirīgo Latvijas un Krievijas izglītības sistēmās.

Abas puses kā turpmākās sadarbības iespējas redz apmaiņu gan īstermiņā, gan ilgtermiņā ar studentiem, prakses iespēju nodrošināšanu, zinātnisko pētījumu attīstību un to publikācijas, piedalīšanos konferencēs, pasniedzēju vieslekciju organizēšanu, kā arī Turības Biznesa inkubatora jauno uzņēmēju kontaktu veidošanu ar līdzīgām organizācijām Ņižņijnovgorodā.

###GALLERY-HOLDER###

22.04.2014

Nodarbību saraksts