Aktualitātes>Turība paraksta sadarbības līgumu ar Ķīnas izglītības starptautiskās apmaiņas asociāciju

Turība paraksta sadarbības līgumu ar Ķīnas izglītības starptautiskās apmaiņas asociāciju (0)

22. aprīlī Latvijas-Ķīnas Biznesa padomē svinīgā gaisotnē tika parakstīts Biznesa augstskolas Turība un Ķīnas izglītības starptautiskās apmaiņas asociācijas (China Education Association for International Exchange) sadarbības līgums.

Ķīnas izglītības starptautiskās apmaiņas asociācija (turpmāk tekstā - Asociācija) dibināta ar Ķīnas Valsts Padomes lēmumu pēc Ķīnas Izglītības ministrijas un Ārlietu ministrijas iniciatīvas 1981.gadā. 1991.gadā ĶTR Iekšlietu ministrija piešķīra Asociācijai Nacionālās Nevalstiskās organizācijas statusu. Asociācija ir nacionāla līmeņa bezpeļņas organizācija, kuras darbības mērķis ir izglītības apmaiņas un sadarbības projektu īstenošana Ķīnas un ārvalstu starpā, lai veicinātu Ķīnas modernizāciju, attīstītu Ķīnas izglītības organizāciju sadarbību ar citām valstīm, virzītu izglītības, kultūras, zinātnes un tehnoloģiju izplatību, kā arī stiprinātu sapratni un draudzību dažādu pasaules valstu un reģionu iedzīvotāju starpā.

Asociācijas Sekretariāts ir noslēdzis sadarbības līgumus ar vairāk kā 1000 partneriem Ķīnā un 170 izglītības institūcijām no 50 pasaules valstīm un reģioniem. Asociācija īsteno projektus ar Ķīnas un ārzemju izglītības un pētniecības institūcijām, akadēmiskajām grupām, apmaiņas organizācijām, kā arī uzņēmumiem un fondiem.

Latvijas-Ķīnas Biznesa padomi, kuras viens no mūsu padomes dibinātājiem un biedriem ir Biznesa augstskola Turība, ir uzņēmēju dibināta nevalstiska organizācija tirdzniecības un eksporta kontaktu attīstīšanai starp abām valstīm. Plašāk par padomi: www.latviachina.eu.

Foto no sadarbības līguma svinīgā parakstīšanas brīža, no kreisās puses: Biznesa augstskolas Turība starptautiskās sadarbības un studiju attīstības prorektors Imants Bergs. No labās: Liņs Dzuopins (Lin Zuoping), Ķīnas izglītības starptautiskās apmaiņas asociācijas ģenerālsekretāra vietnieks.

23.04.2013

Nodarbību saraksts