Aktualitātes>Turība par vietu pakāpusies Prakse.lv Darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu topā

Turība par vietu pakāpusies Prakse.lv Darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu topā (5)

Biznesa augstskola Turība un tās piedāvātās studiju programmas jau otro gadu augstu novērtētas darba devēju vidū, liecina 12. jūnijā prezentētajā Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv pieprasītāko augstskolu un profesiju sarakstā, kā tapšanā piedalījušies 622 uzņēmumi.

Turība šogad darba devēju vērtējumā ir ceturtā ieteiktākā izglītības iestāde, kas ir par vienu vietu augstāk, salīdzinot ar aizvadīto gadu. Savukārt atzītāko studiju programmu pirmajā divdesmitniekā ir četras augstskolas piedāvātās: „Sabiedriskās attiecības”, „Uzņēmējdarbības vadība”, „Mārketings un tirdzniecības vadība” un „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”.

Kā norāda organizētāji, augstskolu un to piedāvāto studiju programmu tops ir veidots, lai palīdzētu vispārizglītojošo skolu absolventiem noskaidrot potenciālo darba devēju ieteiktākās izglītības iestādes. Šogad topa veidošanā piedalījās 622 uzņēmumi, kas pārstāv plašu tautsaimniecības loku, piemēram, AS "Latvenergo", SIA "Lattelecom", SIA "Rimi Latvija", SIA "Maxima Latvija", SIA "Tele2", AS "Citadele banka", VAS "Latvijas Dzelzceļš" u. c.

Topa veidotāji ir pārliecināti, ka galvenokārt uz šiem ieteikumiem absolventi šovasar un turpmāk balstīs savu studiju izvēli, jo, kā atzīst jaunieši, tie visvairāk uzticas darba devējiem un to ieteikumiem.

Arī pagājušajā gadā Turība ierindojās pirmajā pieciniekā un tās absolventi tika uzlūkoti par vieniem no labākajiem darbiniekiem.   

Ar 2013. gada aptaujas rezultātiem iespējams iepazīties: http://www.prakse.lv/.

14.06.2013

Komentāri

バーバリー アウトレット 公式

08.02.2015. 20:55
うわー万歳! Biznesa augstskola Turība それはだ を書いている部分 良い気難しいいいまた、JavaScriptを使用し、 Javaスクリプトの設定を学習| 熱心熱心私は内事実です。 adminのおかげ バーバリー アウトレット 公式 http://www.economy.gov.tr/cron/burberry.html

cheap Mens Puma Trionfo Baylee

22.01.2015. 18:21
Biznesa augstskola Turība cheap Mens Puma Trionfo Baylee http://markprof.com/pumasneakerss/mens-puma-trionfo-baylee-c-186.html Nike Men Nike Free 5.0 2015 Valentine's Day http://cakenj.com/airmax/nike-men-nike-free-5.0-c-116.html 2015 Valentine's Day Nike Women Shox R3 Cheap 2015 Valentine's Day http://cakenj.com/airmax/nike-women-shox-r3-c-140.html cheap Longchamp http://heeglee.com/site/longchamp-c-46.html cheap Heartbeats By Lady Gaga http://slgtllc.com/monsterbeats/heartbeats-by-lady-gaga-c-30.html 2015 Valentine's Day Ugg Dakota Slippers sale On Sale http://regismarketing.com/uggbootssale/ugg-dakota-slippers-sale-c-44.html 100% authentique 2014 Noël Nike Air Max+ 2014 http://alpina-salouf.ch/nikeblazerfemme/--nike-air-max-2014-c-38.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Men Dunk Low Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/nike-men-dunk-low-c-715.html

バーバリー 福袋

10.01.2015. 04:45
この| ホルダー所有者 サイト Biznesa augstskola Turība これを共有している%に| 感謝感謝私は本当に本当に本当に午前印象的 記事 この場所でで。 バーバリー 福袋 http://www.phuketthairestaurant.net/burberry.html

polo ralph Laure

03.01.2015. 01:20
There is also one other method to increase traffic for your website Biznesa augstskola Turība that is link exchange, therefore you also try it polo ralph Laure http://www.styleandlifestyle.com/trade.php

Escarpins Pas Cher France

16.12.2014. 22:10
http://suliaozhipin.net/plus/guestbook.php?gotopagerank=&totalresult=120517&pageno=12037 Escarpins Pas Cher France http://solteclabs.com/sacspaschers/escarpins-pas-cher--c-25.html

Nodarbību saraksts