Aktualitātes>Turība par vietu pakāpusies Prakse.lv Darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu topā

Turība par vietu pakāpusies Prakse.lv Darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu topā (0)

Biznesa augstskola Turība un tās piedāvātās studiju programmas jau otro gadu augstu novērtētas darba devēju vidū, liecina 12. jūnijā prezentētajā Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv pieprasītāko augstskolu un profesiju sarakstā, kā tapšanā piedalījušies 622 uzņēmumi.

Turība šogad darba devēju vērtējumā ir ceturtā ieteiktākā izglītības iestāde, kas ir par vienu vietu augstāk, salīdzinot ar aizvadīto gadu. Savukārt atzītāko studiju programmu pirmajā divdesmitniekā ir četras augstskolas piedāvātās: „Sabiedriskās attiecības”, „Uzņēmējdarbības vadība”, „Mārketings un tirdzniecības vadība” un „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”.

Kā norāda organizētāji, augstskolu un to piedāvāto studiju programmu tops ir veidots, lai palīdzētu vispārizglītojošo skolu absolventiem noskaidrot potenciālo darba devēju ieteiktākās izglītības iestādes. Šogad topa veidošanā piedalījās 622 uzņēmumi, kas pārstāv plašu tautsaimniecības loku, piemēram, AS "Latvenergo", SIA "Lattelecom", SIA "Rimi Latvija", SIA "Maxima Latvija", SIA "Tele2", AS "Citadele banka", VAS "Latvijas Dzelzceļš" u. c.

Topa veidotāji ir pārliecināti, ka galvenokārt uz šiem ieteikumiem absolventi šovasar un turpmāk balstīs savu studiju izvēli, jo, kā atzīst jaunieši, tie visvairāk uzticas darba devējiem un to ieteikumiem.

Arī pagājušajā gadā Turība ierindojās pirmajā pieciniekā un tās absolventi tika uzlūkoti par vieniem no labākajiem darbiniekiem.   

Ar 2013. gada aptaujas rezultātiem iespējams iepazīties: http://www.prakse.lv/.

14.06.2013

Nodarbību saraksts