Aktualitātes>Turībā notiks pasaules līmeņa ekspertu atvērtā lekcija „Dažādības pievienotā vērtība biznesam”

Turībā notiks pasaules līmeņa ekspertu atvērtā lekcija „Dažādības pievienotā vērtība biznesam” (8)

Šā gada 15. oktobrī, plkst. 17.00 Biznesa augstskolā Turība uzstāsies pasaules līmeņa eksperti Marianne Abib-Pech un Serge C.H. Borg ar atvērto lekciju „Dažādības pievienotā vērtība biznesam”.

Lekcija būs skatāma online.

Lekcijas laikā biznesa augstskolas studenti un pasniedzēji gūs ieskatu par dzimumu līdztiesības dimensiju biznesa vadībā. Vairāk informācijas par lekciju skatīt plakātā!

Lekciju īpaši aicināti apmeklēt Latvijas augstskolu biznesa, ekonomikas un vadības zinātņu studenti un pasniedzēji.

Lekcija notiek Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā projekta Dzimumu līdztiesība ekonomisko lēmumu pieņemšanā – instruments ekonomiskās konkurētspējas un vienlīdzības veicināšanai" ietvaros.

Vairāk par projektu lasāms šeit.

13.10.2014

Komentāri

BandarQ

20.07.2017. 19:05
Its so freaking awesome. Thanks for sharing with us.

コーチ アウトレット

16.04.2015. 20:52
ための支援で私学業 目的 I たび |取得をダウンロードするために使用ユーチューブからビデオ講義、以降 |シンプル|トラブルフリー|簡単なことが容易であるという理由で。 コーチ アウトレット http://www.scs.org.my/

ugg bailey bow women

24.01.2015. 14:13
This post Biznesa augstskola Turība is priceless. When can I find out more? ugg bailey bow women http://www.ccaroyalraffle.com/en/PurpleBaileyBowUgg/

Cheap Uggs UK

31.12.2014. 20:04
Biznesa augstskola Turība Inspiring story there. What occurred after? Take care! Cheap Uggs UK http://www.astrologytoyou.com/EN/UGG/Uggssale/

bailey bow uggs women

15.12.2014. 07:29
I am in fact eager of reading Biznesa augstskola Turība concerning developing new webpage, or even concerning Search engine optimization. bailey bow uggs women http://www.astrologytoyou.com/EN/CheapUggBaileyBow/

100% authentique 2014 Noël Nike Roshe Run Nouveau

10.12.2014. 00:57
Biznesa augstskola Turība 100% authentique 2014 Noël Nike Roshe Run Nouveau http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-roshe-run-nouveau-c-212.html 2014 Nouvelle Collection Noël Air Max 87 Femme Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-max-87-femme-c-278.html Nike Men Air Max 24 7 Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-max-24-7-c-171.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 6 7 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-6-7-c-64.html Christmas 2014 Nike Men Nike Free XT Motion On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-nike-free-xt-motion-c-129.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Free TR Fit 2 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-free-tr-fit-2-c-349.html Nike men Air Jordan 2 Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-jordan-2-c-16.html North Face Pas Cher Femmes 2015 http://klynndesign.com/ventevestes/north-face-pas-cher-femmes--c-19.html

cheap Air Max 2014

08.11.2014. 20:56
In support of my study purposes, I at all times used to get the video lectures from YouTube, as it is easy to fan-out from there Biznesa augstskola Turība . cheap Air Max 2014 http://coemcca.com/nike/air-max-2014-c-1013.html

Nike Men Air Jordan TC

02.11.2014. 14:22
It remarkable to pay a quick visit this web site and reading the views of all mates about this article Biznesa augstskola Turība , while I am also zealous of getting experience. Nike Men Air Jordan TC http://freuddental.com/airjordan/nike-men-air-jordan-tc-c-106.html

Nodarbību saraksts