Aktualitātes>Turībā notiks diskusija par viesmīlības un pakalpojumu kvalitāti Rīgas restorānos

Turībā notiks diskusija par viesmīlības un pakalpojumu kvalitāti Rīgas restorānos (0)

Trešdien, 25. septembrī, plkst. 16.00 – 18.00 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā notiks diskusija „Viesmīlība un pakalpojumu kvalitāte Rīgas restorānos”. Diskusiju vadīs Ēriks Lingebērziņš, SIA „Balticvision Riga” izpilddirektors un valdes loceklis, Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centra vadītājs.               

Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centra vadītājs Ēriks Lingebērziņš: "Ar restorānu pakalpojumu un viesmīlības kvalitāti ir duāla situācija. No vienas puses, pilsētā tiek atvērti arvien jauni restorāni, kas liecina par biznesa vides attīstību. No otras puses, tūrisma operatori un citi pakalpojumu pircēji nereti sūdzas par to, ka kvalitāte, serviss un viesmīlība nav pietiekami labā līmenī. Jautājums ir, vai pārāk kritiski raugāmies uz esošo situāciju, vai arī restorānu vadītāji primāri domā par pārdošanu, nevis servisu, neapzinoties vājas pakalpojumu kvalitātes sekas?”

Ē. Lingebērziņš diskusijas dalībniekus aicinās kvalitātes jautājumus aplūkot caur viesmīļa darba prizmu. Vai viesmīļa profesija ir studentu pirmie soļi darba tirgū, kā to var novērot pie mums, vai gados vecu, pieredzējušu profesionāļu ar augsti attīstītu viesmīlības kultūru darbs, kas ir ikdienišķa parādība Itālijā, Francijā un citās Eiropas valstīs? Ko sagaida restorāni no viesmīļiem un ko tie meklē - profesionāļus vai jaunos censoņus, kas, labākā gadījumā, pēc nostrādātiem diviem gadiem dotas citos darba meklējumos? Atbildes uz jautājumiem meklēs topošie speciālisti un tūrisma nozares profesionāļi.

Diskusiju organizē Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte. Kopumā  2013./2014. studiju gadā plānotas septiņas diskusiju trešdienas. Pirmā šāda veida diskusija notika š. g. februārī. Pateicoties studentu un nozaru profesionāļu atsaucībai un vēlmei turpināt savstarpēju dialogu par tūrisma biznesa izaicinājumiem, tika lemts kopīgas tikšanās rīkot regulāri.

25.09.2013

Nodarbību saraksts