Aktualitātes>Turība augsti novērtēta Latvijas un pasaules mērogā

Turība augsti novērtēta Latvijas un pasaules mērogā (75)

Izvērtējot augstskolu, studiju programmas un savas nākotnes profesijas izvēli, jaunietis vēlas būt drošs, ka viņa zināšanas un prasmes būs pieprasītas. Kā jau laikus pārliecināties, kāda ir pareizā izvēle? Biznesa augstskola Turība uzskata, ka vislabāk spēs atbildēt augstskolas studenti un absolventi, kas labprāt dalās pieredzē par aizvadītājiem studiju gadiem, un darba devēji, kas vislabāk ikdienā spēj novērtēt savu darbinieku reālās zināšanas un prasmes, ko sniedz dažādas izglītības iestādes Latvijā. Pieejami arī dažādi topi un reitingi, kur jaunieši var gūt ieskatu par augstākās izglītības novērtējumu.

Biznesa augstskola Turība studēt gribētājiem piedāvā iepazīties ar augstskolas novērtējumu Latvijā un pasaulē, tādējādi skaidrojot studiju ieguvumus augstskolā.

Karjeras portāla Prakse.lv un Latvijas Darba devēju konfederācijas veidotajā darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu topā šogad augstskola piedzīvojusi kāpumu par vienu vietu un ierindojas labāko Latvijas augstskolu trijniekā. Arī studiju programmas visos studiju virzienos ierindojas starp darba devēju labāk novērtētajām.

Lasi vairāk par Darba devēju TOPu!

Augstākās izglītības iestāde saņēmusi arī starptautisko novērtējumu. Piemēram, Eiropas Komisijas izveidotajā augstskolu reitinga jaunajā rīkā U-Multirank biznesa studijās augsti novērtētas gan augstskolas piedāvātās valsts un starptautiski akreditētās izglītības studiju programmas, gan studiju kvalitāte kopumā. Izcilu vērtējumu saņēmusi starptautiskā orientācija, studiju priekšrocības un sadarbība ar nozari. Atzinīgi novērtēta sakārtotā studiju vide, kas nemitīgi attīstās, ieklausoties nozaru profesionāļu ieteikumos un mācoties no darba devējiem, augstskolas ciešiem partneriem studiju attīstības jautājumos.

Augstskolas centienus sniegt topošajiem tūrisma un viesmīlības nozares speciālistiem mūsdienīgu, darba tirgus prasībām atbilstošu izglītību un praktisko sagatavotību ir augsti novērtējusi tik prestiža starptautiskā organizācija kā ANO Pasaules tūrisma organizācija. Atkārtoti sertifikātu uz maksimālo termiņu – četriem gadiem – saņēmusi Starptautiskā tūrisma fakultātes īstenotā profesionālā bakalaura studiju programma „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”.  Pirmo reizi šajā organizācijā akreditēta arī studiju virziena „Viesnīcu un restorānu serviss, tūrisma un atpūtas organizācija” maģistrantūras programma, kārtējo reizi apliecinot to, ka fakultātes studiju programmu kvalitāte ir atbilstoša augstākajiem pasaules standartiem, kā arī augstskolas absolventi ar savām zināšanām un profesionalitāti spēj dot vērtīgu pienesumu ne tikai Latvijas tūrisma nozarei, bet veiksmīgi konkurēt arī starptautiskajā darba tirgū.

Biznesa augstskolas Turība rektors Jānis Načisčionis stāsta: ”Augstskolas spēja uzklausīt un ar reālu rīcību atbildēt nozarēm, darba devējiem, topošajiem profesionāļiem un absolventiem, kas ir mūsu tiešākie darba vērtētāji un sadarbības partneri, vainagojies ar augstu novērtējumu un paļaušanos mūsu centieniem sniegt darba tirgū pieprasītas praktiskās zināšanas un kompetences.  Ar šādu pieeju esam palūkojušies ilgtermiņā, un tas iespējams tikai pateicoties visu iesaistīto pušu atbalstam un līdzdalībai studiju procesa pilnveidošanā un kvalitātes celšanā.”

Turība ir praktiski orientēta augstskola, jo praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Ikviens var iegūt savai profesionālajai jomai atbilstošu, uz biznesu orientētu izglītību un attīstīt sevi kā radošu līderi.

Turībā studē jaunieši no 33 pasaules valstīm un pieteikušies studijām gandrīz visos augstskolas realizētajos studiju līmeņos, apgūstot zinības bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās, tāpēc ikvienam iespējams studēt ne tikai latviešu valodā kādā no 25 studiju programmām, bet arī angļu valodā kādā no 13 studiju programmām.

Kā rāda statistika, ka Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām. Tas norāda, ka jaunie speciālisti veiksmīgi integrējas darba tirgū.

Agnese Čerņevska, AAS Balta Liepājas filiāles vadītāja, Laivu nomas Niknās laivas līdzīpašniece, divu augstskolas studiju programmu absolvente: ”Turībā visaugstāk vērtēju profesionālu pasniedzēju zināšanas, individuālu attieksmi, elastīgu situāciju risināšanu, pozitīvu attieksmi no skolas personāla un simtiem iespēju, ko sniedz skola. Laiks, kad sāku studēt Turības Liepājas filiālē pirmā līmeņa studijas, tieši sakrita ar laiku, kad darbā mani paaugstināja par klientu apkalpošanas centra vadītāju, kas nozīmē, ka bija jāapgūst virkni jaunas prasmes – vadīšanu, mārketingu, prezentēšanu, saskarsmi un psiholoģiju, finanses un citas zināšanas, kas nepieciešamas vadītāja darbā. Iespējams, ieguvu vairāk, jo teoriju varēju apvienot ar praksi un otrādi. Šobrīd varu teikt, ka Turībā iegūtās zināšanas ir pamats manam amatam.” 

Mārcis Liors Skadmanis, Latvijas-Lielbritānijas tirdzniecības palātas AK (Lielbritānija) vadītājs un līdzdibinātājs, SilverNet Computer Systems (EST 1988) starptautiskā biroja vadītājs Londonā: ”Biznesa augstskolā Turība esmu absolvējis bakalaura un maģistru studiju programmu, apgūstot tiesību zinātnes. Pēc studijām pārcēlos uz dzīvi Apvienotajā Karalistē un attīstīju starptautisko komercdarbību, tai skaitā dibināju pirmo latviešu Juridisko pakalpojumu biroju Londonā ar plašu speciālistu komandu šajās dienās. Lielbritānijā tiek attīstīta arī augstskolas laikā iniciētā iniciatīva World NGO Day, kura ir izvērsta par starptautisku līderu kustību pasaulē. Pateicoties augstskolas starptautiskajai, praktiskai un modernai mācību videi, tā  deva iedvesmu spert soli starptautiskajā arēnā, kas ir vainagojies ar rezultātiem.” 

Studijas ir ne tikai aizraujošas un interesantas, bet arī ērtas studentam. Studiju maksā, kas paliek nemainīga visu studiju periodu, iekļautas lekcijas un nodarbības, literatūra bibliotēkā, studiju un lekciju izdales materiāli, datoru un interneta izmantošana augstskolas bibliotēkā, pēc saraksta pieejamās konsultācijas, bezmaksas skenēšana un pieeja datu bāzēm, WiFi bezmaksas pieeja, 200 bezmaksas izdrukas, bezmaksas ieeja Turības studentu pasākumos, Studenta ISIC karte un citas priekšrocības. Secīgi un sekmīgi studējot, studentam papildu izmaksas studiju laikā, kas skar akadēmisko procesu, nerodas.

Aptuveni trešdaļa studentu saņem kādus studiju maksas atvieglojumus, kas ir no 10 līdz pat 100% lieli. Kopumā augstskola piedāvā četrpadsmit dažādus veidus, kā studentiem ietaupīt finanses. Katram ir iespējams izvēlēties, vai atlaidi iegūt par pieteikšanos studijām ļoti laicīgi vai par ļoti labām sekmēm, aktīvu darbību studentu dzīves veidošanā, augstskolas pozitīvas publicitātes veidošanu vai citiem sasniegumiem.

Interesentus Biznesa augstskolā Turība vēl gaidīs Atvērto durvju dienās 23. jūlijā plkst.18.00 un 2. augustā plkst. 12.00. Tiem, kuri vēlas studēt maģistratūrā, Atvērto durvju diena vēl notiks 5. augustā plkst.19.00.

###GALLERY-HOLDER###

 

16.07.2014

Komentāri

Car Equity Loans Hialeah

21.02.2018. 15:35
This is my first time i visit here. I found such a substantial number of interesting stuff in your blog especially its examination. Really its inconceivable article. Keep it up.

opções binárias

20.02.2018. 19:10
Bem-vindo ao nosso curso de opções binárias e Robôs. Neste curso você aprenderá como trocar opções binárias, incluindo gerenciamento de dinheiro, configurar seus gráficos e escolher os ativos certos para negociar. Aprenda como trocar
Assistência técnica Electrolux Zona sul Fazemos instalação, conserto, reparo e manutenção de eletrodomésticos Electrolux na Zona Sul de São Paulo, atendemos todos os bairros da zona sul de São Paulo Equipes técnicas altamente qualificadas e seguindo

seo de verdade

20.02.2018. 19:08
Na Plataforma CURSO SEO DE VERDADE do TICO SANTOS, você aprenderá os principais fundamentos de SEO E marketing digital. Vamos explicar as fases de um projeto de SEO e as melhores estratégias, vamos ensinar tudo sobre posicionamento relacionada a um
A monografia é uma tese ou uma tese científica projetada para estudar um tópico específico, geralmente apresentado como diploma e pós-graduação. Oque significa a palavra MONOGRAFIA? Etimologicamente, a palavra "monografia" vem dos monos gregos
informação on-line Você está interessado em começar um negócio na internet com pouco ou nenhum dinheiro? Você quer saber como ganhar dinheiro vendendo produtos de informação on-line ? Se você respondeu SIM
Como vender online? Venda on-line é um trabalho técnico, desenvolvimento de produtos na Internet e trabalho organizativo e logístico para atender pedidos de clientes trabalho comercial. Aqui estão algumas recomendações para criar,

como importar da china

20.02.2018. 19:03
Uma guia passo a passo sobre importar da china A importação da China provou ser uma tática bem sucedida de abastecimento global para empresas. Os produtos fabricados na China, como sapatos, roupas, eletrônicos, móveis, mobiliário doméstic

Curso De Guitarra Online

20.02.2018. 19:02
Quer começar a aprender tocar violão ou guitarra? Vamos te ajudar, fique mais alguns minutos e vamos tirar muitas dúvidas!!! Como você provavelmente pode imaginar, o violão e a guitarra é são instrumentos mais difícil de dominar

monografis

20.02.2018. 19:00
MAS SERÁ QUE ESTE PROGRAMA MONOGRAFIS 2.0 VAI FUNCIONAR PARA VOCÊ?
ola seja bem vindo!!! Você estava procurando um curso de importação online de qualidade,confiável e que vale a pena de verdade? Então está no lugar certo!! Antes de passar minha análise deste curso de importação , vou falar
Olå!!! Seja Bem Vindo! Se você está com dúvidas ou quer saber mais sobre o treinamento está no lugar certo. Vou te revelar muitas coisa legais sobre Water Transfer Print adesivagem, curso de hidrografia
Curso Online de Porcelanato Liquido Muitas pessoas vem procurando informações na internet seja nas redes sociais como no google sobre como fazer o curso de porcelanato liquido 3d online estamos trazendo
… [Continue Lendo] Arquivado em:Cursos Online Como Ganhar Dinheiro no Mercado Livre-Atualizado 2017 Janeiro 10, 2017 por Fabrício Lopes (Editar) COMO GANHAR DINHEIRO NO MERCADO LIVRE VÍDEO AULAS Aqui você vai aprender COMO GANHAR DINHEIRO NO MERCADO LIVRE. Este curso "Mercado Líder 100 Segredos" é um treinamento completo para você iniciantes no Mercado Livre. Recomendado para vendedores … [Continue Lendo] Arquivado em:Cursos Online Curso Técnico De Celular- Com Certificado Janeiro 10, 2017 por Fabrício Lopes (Editar) Curso de Manutenção de Celular Curso Técnico de Celular e Smartphone Com mais e mais pessoas usando celular/Smartphone o negócio de concerto e manutenção de celulares vem crescendo cada vez mais,e por esse aumento muitas pessoas estão procurando Curso tecnico de Celular E … [Continue Lendo] Arquivado em:Cursos Online curso de Maquiagem Profissional-ATUALIZADO 2017 Janeiro 9, 2017 por Fabrício Lopes (Editar) maquiagem profissional Tornar uma Maquiadora Profissional de Sucesso. Você vai aprender neste curso de maquiagem profissional Como se Uma das profissionais mais requisitadas no mercado atualmente, são as Maquiadora Profissionais. Elas podem atuar em … [Continue Lendo] Arquivado em:Cursos Online como importar da china para revender dezembro 30, 2016 por Fabrício Lopes (Editar) como importar da china para revender Como Importar da China Para Revender como importar da China para revender, e obter a renda extra ou ate mesmo viver somente disso, Muitas pessoas querem importar produtos vindo da China, mas não tem nenhuma ideia por onde começar, … [Continue Lendo] Arquivado em:Importação Como Ganhar Dinheiro Na Internet De Verdade! dezembro 15, 2016 por Fabrício Lopes (Editar) Como Ganhar Dinheiro Na Internet De Verdade com Marketing Digital,Programas de Afiliados. Cursos Atualizados .Os Melhores Treinamentos! Como Ganhar Dinheiro Na Internet De Verdade? Aprenda As Técnicas Usadas Pelos Grandes Gurus neste … [Continue Lendo] Arquivado em:Marketing digital « Página anterior 1 2 3

curso técnico de celular

20.02.2018. 18:55
Curso Técnico de Celular e Smartphone Com mais e mais pessoas usando celular/Smartphone o negócio de concerto e manutenção de celulares vem crescendo cada vez mais,e por esse aumento muitas pessoas estão procurando Curso tecnico de Celular
Tornar uma Maquiadora Profissional de Sucesso. Você vai aprender neste curso de maquiagem profissional Como se Uma das profissionais mais requisitadas no mercado atualmente, são as Maquiadora Profissionais.
Como Importar da China Para Revender como importar da China para revender, e obter a renda extra ou ate mesmo viver somente disso, Muitas pessoas querem importar produtos vindo da China
Extremely pleasant article, I appreciated perusing your post, exceptionally decent share, I need to twit this to my adherents. Much appreciated!. 

poker online

10.02.2018. 00:49
It's fantastic that you are getting ideas from this piece of writing as well as from our argument made at this place.

judi online

10.02.2018. 00:48
I read that Post and got it fine and educational. If it's not too much trouble share more like that...

avriq

06.02.2018. 20:03
avriq

Economics

01.02.2018. 08:12
Love what you're doing here folks, keep it up!..

Much obliged to you for setting aside an ideal opportunity to distribute this data extremely valuable!

31.01.2018. 14:09
Much obliged to you for setting aside an ideal opportunity to distribute this data extremely valuable!

Much obliged to you for setting aside an ideal opportunity to distribute this data extremely valuable!

31.01.2018. 14:08
Much obliged to you for setting aside an ideal opportunity to distribute this data extremely valuable!

tradeonlinemarket.com

31.01.2018. 13:31
Hey what a splendid post I have run over and trust me I have been looking out for this comparative sort of post for recent week and barely ran over this. Much thanks and will search for more postings from you.

Travel tips

28.01.2018. 11:33
Brands like Tiffany, Cartier, David Yurman, Harry Winston, and Van Cleef & Arpels, for example, repay the brand equity promise. Silver is an attractive bright white metal that can be highly polished. In fact, silver has the most brilliant polish of all the precious metals. The polish of silver can have a mirror finish or a satin look. This makes it a great metal for jewelry.

Invention

22.01.2018. 12:14
Only a grinning visitant here to share the adoration (:, btw exceptional style.

House flippers

18.01.2018. 00:00
I needed to thank you for this incredible read!! I unquestionably adored each and every piece of it. I have you bookmarked your site to look at the new stuff you post.

Health and fitness

14.01.2018. 08:28
On the off chance that you set out to make me think today; mission fulfilled! I truly like you're composing style and how you express your thoughts. Much obliged to you.

สโบเบ็ต

11.01.2018. 01:11
Pretty good post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed reading your blog posts. Any way I'll be subscribing to your feed and I hope you post again soon. Big thanks for the useful info 

shopwithtrends.com

03.01.2018. 14:27
Respecting the time and exertion you put into your site and point by point data you offer!..

About Tech Info

01.01.2018. 08:32
It turned out to be Very useful to me and I am certain to every one of the observers here!

onlinegameshere.com

28.12.2017. 14:11
Phenomenal article. Extremely fascinating to peruse. I truly love to peruse such a pleasant article. Much obliged! continue shaking.

Green tech

25.12.2017. 14:43
A debt of gratitude is in order for the important data and bits of knowledge you have so given here...

Enjoy Games Online

21.12.2017. 13:09
A debt of gratitude is in order for this article exceptionally supportive. much obliged.

Aurora Cannabis Inc

13.12.2017. 16:29
This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing websites that understand the value of providing a quality resource for free. It is the old what goes around comes around routine.
I read that Post and got it fine and enlightening.

Kanal Baru Kanal Baru

09.12.2017. 12:11
New web site is looking good. Thanks for the great effort.

voyance pas cher

08.12.2017. 19:09
Thanks for posting this info. I just want to let you know that I just check out your site and I find it very interesting and informative. I can't wait to read lots of your posts.

yhlp

04.12.2017. 17:32
I high appreciate this post. It’s hard to find the good from the bad sometimes, but I think you’ve nailed it! would you mind updating your blog with more information
i love reading this article so beautiful!!great job!

wileyplus

01.12.2017. 14:23
This blog is so nice to me. I will keep on coming here again and again. Visit my link as well..

Travel guide

29.11.2017. 08:03
Awesome post, you have pointed out some incredible focuses , I in like manner think this s an exceptionally brilliant site.

Women's health

28.11.2017. 12:49
aMuch obliged you all that much to share these connections. Will look at this..

Fashion era online

28.11.2017. 12:04
Much thanks for keep this data.
Awesome post I might want to thank you for the endeavors you have made in composing this intriguing and educated article.

marketing

25.11.2017. 07:31
That is truly decent to listen. much obliged to you for the upgrade and good fortunes.

Rajapoker

24.11.2017. 17:41
Wow what a Great Information about World Day its very nice informative post. thanks for the post.

casinodunyainceleme

18.11.2017. 13:21
I respect this article for the all around looked into substance and magnificent wording. I got so included in this material that I couldn"t quit perusing. I am awed with your work and expertise. Much thanks to you to such an extent.

Oliver Isaacs

15.11.2017. 14:36
I needed to thank you for this phenomenal read!! I unquestionably adored each and every piece of it. I have you bookmarked your site to look at the new stuff you post.

You make such a large number of incredible focuses here that I read your article two or three times. Your perspectives are as per my own particular ge

15.11.2017. 14:35
You make such a large number of incredible focuses here that I read your article two or three times. Your perspectives are as per my own particular generally. This is extraordinary substance for your perusers.

Your site is truly cool and this is an awesome moving article. Trowbridge

15.11.2017. 14:35
Your site is truly cool and this is an awesome moving article.

seo rango

13.11.2017. 13:33
I read that Post and got it fine and educational. If it's not too much trouble share more like that...
I was taking a gander at some of your posts on this site and I imagine this site is truly enlightening! Keep setting up..

FNMA Message Boar

09.11.2017. 13:02
Excellent website you have here: so much cool information!..

Cheap CD Keys

09.11.2017. 11:11
This is truly a decent and educational, containing all data furthermore greatly affects the new innovation. A debt of gratitude is in order for sharing it,
I truly cherished perusing your online journal. It was extremely very much composed and straightforward. Not at all like different online journals I have perused which are truly not that good.Thanks alot!

Obsession Phrases

07.11.2017. 08:15
much obliged this is great web journal.

myfinancelab

06.11.2017. 15:57
Nice knowledge gaining article. This post is really the best on this valuable topic.

bitcoin

06.11.2017. 14:58
This is an awesome article a debt of gratitude is in order for sharing this enlightening data. I will visit your site consistently for some most recent post. I will visit your website consistently for Some most recent post.
Air Evacuation & Repatriation Services with our air evacuation and repatriation Services, you can buy the peace of mind you want where ever you are, be it, in Indonesia or anywhere in the world. Many individuals think that Emergency Air Evacuation Insurance is not necessary. However, when the adverse situation strikes, this could be the best protection you would ever have. Recent Statistics have shown that 1 in 30 trips will end in a situation where emergency evacuation is required.
It's quite inspiring I should admit. I like visiting you site since I always come across interesting articles like this one.Great Job, I greatly appreciate that.Do Keep sharing! Regards,

eigen website maken

04.11.2017. 15:40
You have a decent point here!I thoroughly concur with what you have said!!

m88.com

02.11.2017. 12:53
I acknowledge all that you have added as far as anyone is concerned base.Admiring the time and exertion you put into your online journal and point by point data you offer.Thanks.

here

31.10.2017. 14:17
I read a article under the same title some time ago, but this articles quality is much, much better. How you do this..

https://lawguage.com

26.10.2017. 20:05
Wonderful article, thanks for putting this together! This is obviously one great post. Thanks for the valuable information and insights you have so provided here.
Thanks for posting this info. I just want to let you know that I just check out your site and I find it very interesting and informative. I can't wait to read lots of your posts.

Fine art photography

19.10.2017. 16:02
Thanks for sharing nice information with us. i like your post and all you share with us is uptodate and quite informative, i would like to bookmark the page so i can come here again to read you, as you have done a wonderful job.
I discovered numerous fascinating things from this site. It helps me in numerous ways.Thanks for posting this once more.

see this here

13.10.2017. 18:11
This is very educational content and written well for a change. It's nice to see that some people still understand how to write a quality post!

Book Signed

11.10.2017. 13:16
Thanks for posting this info. I just want to let you know that I just check out your site and I find it very interesting and informative. I can't wait to read lots of your posts.

www.whartonstravel.com

07.10.2017. 15:17
thanks for this usefull article, waiting for this article like this again.
Your site is truly cool and this is an awesome rousing article. Much obliged to you to such an extent.
Thanks for this article very helpful. thanks.

Nodarbību saraksts