Aktualitātes>Turībā akreditēti jau divi no sešiem studiju virzieniem

Turībā akreditēti jau divi no sešiem studiju virzieniem (3)

Uz maksimālo termiņu akreditēti jau divi no sešiem studiju virzieniem Biznesa augstskolā Turība – "Viesnīcu un restorānu serviss, tūrisma un atpūtas organizācija" un "Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas".

Trešdien, 5. jūnijā, notikušajā Studiju akreditācijas komisijas sēdē akreditēti vēl 30 studiju virzieni, tostarp arī Biznesa augstskolā Turība īstenotais studiju virziens "Viesnīcu un restorānu serviss, tūrisma un atpūtas organizācija", turklāt uz pilnu termiņu – sešiem gadiem, informē Izglītības un zinātnes ministrija.

Starptautiskā tūrisma fakultātes īstenotajā studiju virzienā tiek īstenotas  studiju programmas Viesmīlības serviss (1.līmeņa profesionālā studiju programma), Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība (bakalaura studiju programma), Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība (bakalaura studiju programma).

29. maijā Studiju akreditācijas komisija akreditējusi arī Sabiedrisko attiecību fakultātes īstenoto studiju virzienu  "Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas", kur ir studiju programmas Starptautiskā komunikācijas vadība (bakalaura studiju programma), Sabiedriskās attiecības (bakalaura studiju programma), Sabiedriskās attiecības (maģistra studiju programma) un Komunikācijas vadība (doktora studiju programma).

Kopā Biznesa augstskola Turība īsteno sešus studiju virzienus, kuros ir 21 studiju programma un šobrīd studē 4826 topošie speciālisti.

IZM pati šogad veic studiju virzienu, kā arī augstskolu un koledžu akreditācijas organizēšanu, - to paredz 25.aprīlī valdības ārkārtas sēdē apstiprinātie grozījumi Ministru kabineta (MK) noteikumos par augstskolu, koledžu un studiju virzienu akreditāciju. Grozījumu mērķis bija nodrošināt iespēju, ka studiju virzienu, augstskolu un koledžu akreditācijas organizēšanu var veikt IZM, obligāti neslēdzot līgumu ar kādu institūciju, kura piedalījusies konkursā. Noteikumi paredz, ka augstskolu un koledžu studiju virzienu akreditācijas norisi organizē IZM vai tās pilnvarota institūcija.

Akreditācijas procesu plānots pabeigt līdz 30. jūnijam.

Vairāk informācijas Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapā.

11.06.2013

Komentāri

mont blanc special edition

19.12.2014. 12:27
Amazing! Its really remarkable Biznesa augstskola Turība , I have got much clear idea regarding from this post. mont blanc special edition http://www.mont-blanc-pens.us.com/special-edition-c-6.html

gucci outlet

16.12.2014. 06:21
gucci outlet http://www.styleandlifestyle.com/trade.php?wholesale-gucci-bags-c56.html cheap nike store http://www.hopwc.org/fu.php longchamp outlet http://www.styleandlifestyle.com/trade.php?wholesale-longchamp-handbags-c727.html lebron james 2014 http://www.hopwc.org/do.php LeBron 11 shoes http://www.hopwc.org/nba.php?/nike-lebron-11-c-1/ nike air max Shoes http://www.hopwc.org/nk.php Biznesa augstskola Turība Carmine 6s http://www.hopwc.org/jordan.php cheap gucci http://www.styleandlifestyle.com/trade.php?wholesale-gucci-bags-c56.html cheap jordans http://www.hopwc.org/do.php China wholesale apparel http://www.hopwc.org/dh.php ralph Laure polo http://www.styleandlifestyle.com/trade.php Cheap NFL Jerseys http://www.hopwc.org/onlinegiving/jerseys.php?/pages/Cheap_NFL_Jerseys

Air Max Enfants pas cher

04.11.2014. 19:00
This Biznesa augstskola Turība will assist the internet viewers for creating new web site or even a weblog from start to end. Air Max Enfants pas cher http://alpina-salouf.ch/nikepaschers/air-max-enfants-c-266.html

Nodarbību saraksts