Aktualitātes>Titulu «Biznesa tīģeris 2013» iegūst uzņēmumu grupas Optic Guru direktors Jānis Kossovičs

Titulu «Biznesa tīģeris 2013» iegūst uzņēmumu grupas Optic Guru direktors Jānis Kossovičs (0)

Titulu Biznesa tīģeris 2013  Izdevniecības Dienas bizness un CV Market rīkotā konkursā ieguvis uzņēmumu grupas Optic Guru direktors Jānis Kossovičs.

Kā ziņo konkursa rīkotāji, ar savu uzdrošināšanos, neordināriem mārketinga un reklāmas risinājumiem laureāts ne tikai licis pamanīt savus uzņēmumus, bet arī nodrošinājis to veiksmīgu darbību. Protams, ceļā ir bijušas daudzas kļūdas un neveiksmes, tomēr tās izdevies pārvarēt, smagi strādājot, kas arī ļāva gūt uzvaru izdevniecības Dienas Bizness un CV Market rīkotā konkursa Biznesa tīģeris 2013 finālā.

Biznesa augstskolas Turība simpātijas iekaroja Lattelecom Privāto un biznesa klientu atbalsta nodaļas vadītājs Artūrs Pielēns-Pelēns. Viņu sveica Turības asociētā profesore un Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Vita Zariņa, pasniedzot balvu un iespēju apmeklēt studiju kursu Konkurētspējas vadība.

Pēc pusfināla dalībnieku rezultāti bija ļoti cieši, līdz ar to konkursa žūrijas darbs šogad bija īpaši grūts, jo visi finālisti ir uzrādījuši augstus sasniegumus.

Pateicību par savu darbu un piedalīšanos konkursā saņēma visi finālisti – zivju pārstrādes a/s Brīvais Vilnis valdes priekšsēdētājs Arnolds Babris par caurspīdīgu darba organizāciju un jaunu produktu radīšanu, SIA iMedia direktors Artūrs Bernovskis (izstājās no konkursa darījumu brauciena dēļ uz Singapūru) par eksporta tirgu apgūšanu, SIA Enefit valdes priekšsēdētājs Jānis Bethers par vietējā tirgus iekarošanu un ambicioziem nākotnes plāniem, uzņēmumu grupas Optic Guru direktors Jānis Kosso-vičs par veiksmīga ģimenes uzņēmuma izveidošanu un SIA Lattelecom Privāto un biznesa klientu atbalsta nodaļas vadītājs Artūrs Pielēns-Pelēns par LEAN pieejas ieviešanu un darbinieku snieguma uzlabošanu.

Konkursa Biznesa tīģeris mērķis ir atrast un popularizēt tos vadītājus, kuri ar savām zināšanām, aktīvu rīcību un mērķtiecīgu darbu 2011. gadā ir nodrošinājuši uzņēmuma apgrozījuma pieaugumu, jaunu tirgu apgūšanu, tirgus daļas palielināšanos, oriģinālu pārdošanas veicināšanas pasākumu īstenošanu, klientu lojalitātes un apmierinātības palielināšanos un klientu apkalpošanas sistēmas pilnveidošanu vai citus nozīmīgus sasniegumus. Konkursu iecerēts rīkot arī nākamgad.

14.06.2013

Nodarbību saraksts