Aktualitātes>Tikai līdz decembra beigām uzņēmumi var reģistrēties programmas „Biznesa uzrāviens” nākamajam atbalsta periodam

Tikai līdz decembra beigām uzņēmumi var reģistrēties programmas „Biznesa uzrāviens” nākamajam atbalsta periodam (0)

Tikai līdz 31. decembrim uzņēmumiem ir iespēja veikt pašreģistrāciju atbalsta programmā „Biznesa uzrāviens”, kas līdz šim ir sniegusi atbalstu jau vairāk kā 450 uzņēmumiem.

„Sagaidām, ka līdz decembra beigām programmā reģistrēsies vairāki simti uzņēmumi, jo šobrīd apkopotās, gandrīz 30 atbalsta iespējas, aptver spektru, kas noderēs ikkatram uzņēmumam, kurš vēlas strauji attīstīties un stiprināt savu konkurētspēju. Programmā apvienotas atbalsta iespējas biznesa stratēģijas vadībā un inovācijās, eksportā, biznesa izglītībā, mārketingam, reklāmai un sabiedriskajām attiecībām, finansējumam izstrādēm un citiem uzņēmuma mērķiem,” stāsta programmas pārstāvis Kaspars Vītoliņš.

Iepriekšējā programmas pārskata periodā 2013. gadā vairāk kā 50 uzņēmumi saņēmuši atbalstu mārketinga stratēģijas izveidei ar 100% līdzfinansējumu, kur nozares vadošie eksperti izveidojuši uzņēmumiem koncepcijas, ko īstenot dzīvē un sasniegt nospraustos mērķus ātrāk, ap 100 uzņēmumiem saņēmuši atbalstu mārketinga, reklāmas un PR virzienam, saņemot 50 – 75% līdzfinansējumu dažādām aktivitātēm un vēl 30 – 40 uzņēmumi saņēmuši atbalstu tirgus izpētei 50 – 100% apmērā, izmantojot kvalitatīvās un kvantitatīvās izpētes metodes, noskaidrojot iedzīvotāju un klientu viedokli. Tāpat vairāk kā 250 uzņēmumi saņēmuši 50% – 80% apmērā finansētas biznesa apmācības dažādu kursu, semināru un konsultāciju veidā, 20 uzņēmumiem līdzfinansēti izstāžu stendi izstādē RIGA FOOD 2013 50% apmērā jeb Ls 50 000 vērtībā, kā arī citas aktivitātes.

Nākamajam periodam tiek plānots vēl plašāks atbalsta programmu klāsts. Palielināsies finansējums izstādēm (ne tikai RIGA FOOD 2014, bet arī MEŽS UN KOKS 2014, RIGA AGRO 2014), tā arī inovāciju ieviešanai, sadarbībā ar „Latvia Invent”, atbalsts pārdošanas stimulēšanai un veicināšanai uzņēmumos, jo sadarbības pieredze rāda, ka praktiska palīdzība dod salīdzinoši labākus rezultātus.

Vietējo uzņēmumu atbalsta programma „Biznesa uzrāviens” nodrošina plašāko iespēju klāstu, dalību gandrīz 30 atbalsta programmās un pieejamo līdzfinansējumu līdz pat 100%. Tas vien jau ko norāda, ja katram programmas dalībniekam tie piešķirti EUR 1000 publicitātei un reklāmai, ko tas var īstenot, lai veicinātu atpazīstamību vai pārdošanas apjoma pieaugumu, turpina Kaspars Vītoliņš.

Vairāk informācijas par programmu skatiet BU interneta vietnē sadaļā „Atbalsta programmas”.

04.12.2013

Nodarbību saraksts