Aktualitātes>Talsos, Cēsīs un Liepājā notiks diskusiju vakari par vietējo un ārvalstu tūristu uztveres un uzvedības atšķirībām

Talsos, Cēsīs un Liepājā notiks diskusiju vakari par vietējo un ārvalstu tūristu uztveres un uzvedības atšķirībām (0)

Svarīgs tūrisma attīstības priekšnoteikums ir tūrisma nozares uzņēmēju zināšanas, spēja identificēt dažādiem tūristiem nepieciešamo un piedāvāt to, ko viesis sagaida. Pieaugoša ārvalstu tūristu interese par Latvijas lauku tūrisma produktiem nosaka nepieciešamību ievērot ārvalstu tūristu uztveres un uzvedības atšķirības, to ietekmi uz patērētāju apmierinātību par saņemto pakalpojumu, tādējādi nodrošinot Latvijas kā tūrisma galamērķa konkurētspēju.

Lai veicinātu vietējo uzņēmēju un reģiona tūrisma un viesmīlības nozarē strādājošo pieredzes apmaiņu par šiem un citiem jautājumiem, kā arī nodrošinātu reģionālā tūrisma attīstību Latvijā, janvāra mēnesī Talsos, Cēsīs un Liepājā Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centrs sadarbībā ar reģionālajām tūrisma asociācijām organizē diskusiju vakarus. Diskusijas tēma - „Vietējo un ārvalstu tūristu uztveres un uzvedības atšķirības, to ietekme uz lauku tūrisma biznesu”.

Diskusijās aicināti piedalīties nozares eksperti, tūrisma uzņēmumu vadītāji un reģiona tūrisma un viesmīlības nozarē strādājošie!

 

21. janvārī plkst.16.00 – 18.00 diskusija notiks viesnīcā „Talsi”, kafejnīcā „Ezera sonāte”, Kareivju ielā 16, Talsos.
Par dalību pasākumā lūdzam informēt līdz 2014. gada 19. janvārim, rakstot Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles vadītājai Ingai Karlbergai uz e-pastu: inga.karlberga@turiba.lv vai zvanot pa tālr. 26437279.

23. janvārī plkst.16.00 – 18.00 diskusiju vakars notiks Cēsu Jaunajā pilī, Pils laukumā 9, Cēsīs.
Par dalību pasākumā lūdzam informēt līdz 2014. gada 21. janvārim, rakstot Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles vadītājai Gitai Janševicai uz e-pastu: gita.jansevica@turiba.lv vai zvanot pa tālr. 29333810.

28. janvārī plkst.16.00 – 18.00 diskusija notiks Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, Liepājā.
Par dalību pasākumā lūdzam informēt līdz 2014. gada 26. janvārim, rakstot Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāles vadītājai Agnesei Getautei-Zariņai uz e-pastu: agnese.getaute@turiba.lv vai zvanot pa tālr. 26413495.

21.01.2014

Nodarbību saraksts