Aktualitātes>Svinīgi atklās studiju gadu Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē

Svinīgi atklās studiju gadu Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē (0)

Sestdien, 14. septembrī, Brīvības ielā 29, Talsu Valsts ģimnāzijas telpās, jauno studiju gadu uzsāks Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles studenti. Arī šogad Talsos augstu popularitāti interesentu vidū saglabā studiju programmas Finanses un grāmatvedība un Tiesību zinātnes, kam seko arī filiālē piedāvātā studiju programma Mārketings un tirdzniecība.

„Šogad kā jaunumu piedāvājam tūrisma un viesmīlības kursus Talsu uzņēmējiem un citiem interesentiem, dodot iespēju papildu zināšanas iegūt nozarē strādājošiem profesionāļiem. Līdz šim izrādītā interese par kursiem liecina, ka tūrisma nozares uzņēmumi un darbinieki apzinās kvalifikācijas celšanas nozīmīgumu, jo iegūtās zināšanas noderēs, stratēģiski plānojot turpmāko darbību tūrisma biznesā un pakalpojumu kvalitātes pieaugumu,” stāsta Inga Karlberga. Kā atzīmē Talsu filiāles vadītāja, jauni studēt gribētāji tiks uzņemti visu rudeni un ziemu.

Studiju gada atklāšanas pasākumā piedalīsies ne tikai pirmkursnieki, bet arī otrā un trešā kursa studenti, lai svētku diena un sajūta tiktu radīta visiem studējošajiem. Kā viesis pasākumā piedalīsies Biznesa augstskolas Turība rektors Jānis Načisčionis. Panākumus un izturību studiju procesā studentiem vēlēs arī Turības Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga.

Talsu filiālē, kas šogad atzīmē savas pastāvēšanas desmitgadi un lepojas ar  402 absolventiem, iespējams iegūt 1. līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas - Tiesību zinātnes, Finanses un grāmatvedība un Mārketings un tirdzniecība. Absolventi, kuri ieguvuši 1. līmeņa augstāko izglītību filiālē, var turpināt studijas kādā no Turības bakalaura programmām Rīgā jau 3. kursā.

Vairāk par studiju iespējām Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē iespējams uzzināt www.turiba.lv  

11.09.2013

Komentāri

Nodarbību saraksts