Aktualitātes>Svinīgā gaisotnē aizvadīts Panākumu Universitātes un Jauno profesionāļu radošo darbnīcu konkurss un pirmais izlaidums

Svinīgā gaisotnē aizvadīts Panākumu Universitātes un Jauno profesionāļu radošo darbnīcu konkurss un pirmais izlaidums (0)

Vakar, 8. maijā, Biznesa augstskolā Turība telpās norisinājās vērienīgs pasākums, kurā tika noskaidroti tie programmas Panākumu Universitāte un Jauno profesionāļu radošo darbnīcu dalībnieki, kuri varēs turpināt studijas Biznesa augstskolā Turība bez maksas vai ar 25% studiju maksas atlaidi. Radošā uzdevumā "Kā Latvija var kļūt labākā zeme pasaulē?” programmas dalībnieki cīnījās par sponsoru balvām. Pasākums noslēdzās ar pirmo izlaidumu, kurā tika sveikti vairāk nekā 100 programmas absolventi.

Biznesa augstskolā Turība pasākuma dienā pulcējās vismērķtiecīgākie, radošākie un aktīvākie programmas Panākumu Universitāte un Jauno profesionāļu radošo darbnīcu dalībnieki.

Kamēr motivētākie programmas dalībnieki pildīja Jauno profesionāļu testu, lai pretendētu uz Turības divām budžeta vietām un desmit draudzīgām mācību maksas atlaidēm, pārējie dalībnieki sacentās par konkursa sadarbības partneru sarūpētajām balvām.

Lai pretendētu uz balvām, skolēniem bija mājās jāsagatavo oriģināls, interesants priekšnesums, kurā, iekļaujot dejas, dziesmas, teātri, jāpasniedz žūrijai - "Kā Latvija var kļūt labākā zeme pasaulē?”.

Lai īsinātu satraukumu, gaidot Turības testa rezultātus, kā arī žūrijas vērtējumu par prezentācijām, visiem programmas dalībniekiem un skolotājiem būs iespēja noklausīties lieliskā Nordic Training International apmācību vadītāja Alekša Daumes lekciju „Jaunieši un briedums”.

Pēc lekcijas tika suminātas jauniešu grupas, kuru priekšnesumi žūrijas skatījumā tika atzīti par radošākajiem un labākajiem. Kā labākie tika sveikti un organizatoru un sponsoru sarūpētas balvas saņēma  Aknīstes vidusskolas komanda, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas komanda, Garkalnes Mākslas un vispārizglītojošās vidusskolas komanda, Džūkstes pamatskolas komanda un Gulbenes vidusskolas komanda. Par oriģinalitāti un drosmi tika sumināta arī  Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandas favorīte Egija Kalniņa.

 

Turības veicināšanas balvas saņēma arī pārējās skolēnu komandas, kuras bija sagatavojušas priekšnesumus.

Testa rezultātus paziņoja un uzvarētājus sumināja Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētāja vietnieks Viesturs Bulāns.

Pirmās divas vietas un budžeta vietasaugstskolāpirmajam studiju gadam ieguva Veronika Šteņa un Evelīna Sendija Čubare.

25% studiju maksas atlaidi pirmajam studiju gadam Turībā ieguva jaunieši - Karīna Korsaka, Kintija Venskoviča, Lana Barižikova, Katrīna Jurkevica, Dita Sisene, Kristaps Mežataucs, Beatrise Konošonoka, Alīna Siliņa, Kārlis Lapiņšun Oskars Pavlovičs.

Par pozitīvu gaisotni visa pasākuma garumā rūpējās pasākuma vadītājs un mūziķis – Valters Frīdenbergs.

8. maijs programmas Panākumu Universitāte darbības vēsturē iezīmējies kā īpašs datums, jo šajā dienā vairāk nekā 100 programmas absolventi oficiālā izlaidumā saņēma apliecības par profesionālās izglītības ieguvi. Apliecības pasniedza programmas veidotāja Ilze Kalniņa. Saņemtās apliecības nodrošinās studiju maksas atlaides vairākās Latvijas augstākās izglītības iestādēs, ar kurām izveidota sadarbība.

Konkursu atbalstīja Dailes teātris, draudzīgākais portāls Draugiem.lv, pozitīvu emociju teātris un spēle Psaiho.lv, žurnāls Ilustrētā zinātne un Ekonomikas un kultūras augstskola.

Programmas absolventi noteikti var apmeklēt Panākumu Universitātes lekcijas un Jauno profesionāļu radošās darbnīcas arī turpmāk, satiekot dzīvesgudrus lektorus, piedaloties aktivitātēs un pilnveidojot sevi.

www.panakumuuniversitate.lv

###GALLERY-HOLDER###

09.05.2014

Nodarbību saraksts