Aktualitātes>Sveiciens Latvijas svētkos!

Sveiciens Latvijas svētkos! (8)

Sveicam visus Turības studentus un darbiniekus Latvijas proklamēšanas 95. gadadienā un vēlam ikvienam sirdī, domās un darbos būt kopā ar Latviju!



Šo pašu svētāko tu neaizmirsti:
Vai celies debesīs,
Vai jūras dzīlēs nirsti,
Vai draugu pulkā dali savu prieku,
Vai viens pats satiecies ar pretinieku -
Tu esi Latvija!

(O. Vācietis)

 

Latvija nav tikai valsts ar tās nospraustajām ģeogrāfiskām robežām. Latvija ir visi tie cilvēki, kuri svin šo dienu un kuru sejās jau kopš 1918. gada atspoguļojas lepnums pašiem par savu valsti.

Būsim vienoti, līksmosim un godināsim šo mums visiem tik nozīmīgo jubileju!

Daudz laimes, Latvija!

15.11.2013

Komentāri

ere

21.05.2016. 05:54
It's time to explore the exciting world of [url=www.buyralphlauren.us/]Ralph Lauren Polo[/url] . Here, you'll find a stunning display of quality and craftsmanship, for both men's and women's shoes. Whether it's seductive strappy sandals or classic men's loafers, each piece represents Ralph Lauren's commitment to individuality and elegance.

oakley sunglasses outlet

20.04.2015. 12:48

フェラガモ アウトレット

17.01.2015. 03:24
リマーカブルユーチューブビデオチュートリアルこのサイトに掲示|日常|上に、私は定期的に購読するつもりです定期的にアップデート、以降私は願望 欠場したいと思いますこのシリーズ Biznesa augstskola Turība を取ることができない。 フェラガモ アウトレット http://www.flytransasia.jp/css/ferragamooutlet.html

100% authentique Noël Femme UGG Taleen

04.12.2014. 19:57
Biznesa augstskola Turība 100% authentique Noël Femme UGG Taleen http://apcamm.org/ugg2014/femme-ugg-taleen-c-16.html Homme UGG Stoneman Noël Pas Cher http://apcamm.org/ugg2014/homme-ugg-stoneman-c-34.html 100% authentique 2014 Noël Nike Roshe Run Femme Nouveau http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-roshe-run--femme-nouveau-c-262.html Nike Women Air Jordan 5 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-women-air-jordan-5-c-659.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Tn Requin Femme Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-tn-requin-femme-c-354.html 2014 New Overear Studio 2.0 sale http://harisafafihijab.com/monsterbeats/2014-new-overear-studio-2.0-c-41.html Air Jordan XII Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/air-jordan-xii-c-195.html 100% authentique 2014 Noël Toms Mens Flax Strip shoes http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-mens-flax-strip-shoes-c-813.html

モンブラン 万年筆 スターウォーカー

01.12.2014. 03:23
その楽しい ユーモラス YouTubeのビデオ、私はいつも 支払い迅速な訪問ユーチューブサイト Biznesa augstskola Turība ユーモラス |情報|データを詰め込むはるかがあるという理由で。 モンブラン 万年筆 スターウォーカー http://www.mccann-cornetts.com/montblanc/-c-2_12.html

Black Friday Nike Men Air Jordan 13 Air Jordan 9

12.11.2014. 17:43
Hi there everyone, I am sure you will be enjoying here Biznesa augstskola Turība by watching these kinds of funny movies. Black Friday Nike Men Air Jordan 13 Air Jordan 9 http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-men-air-jordan-13--air-jordan-9-c-622.html

Cyber Monday North Face Vintage Jacket sale

09.11.2014. 18:45
What's up everyone, it my first go to see at this website, and piece of writing Biznesa augstskola Turība is in fact fruitful in favor of me, keep up posting these content. Cyber Monday North Face Vintage Jacket sale http://oddtale.com/northfaceonsale/cyber-monday-north-face-vintage-jacket-c-66.html

Canada Goose Freestyle Gilet saldi

02.11.2014. 16:23
Hi I am from Australia, this time I am viewing this cooking related video at this Biznesa augstskola Turība , I am in fact delighted and learning more from it. Thanks for sharing. Canada Goose Freestyle Gilet saldi http://swissmedia-learning.ch/MonclerPiumini/canada-goose-freestyle-gilet-c-26.html

Nodarbību saraksts