Aktualitātes>Studiju gada atklāšanas svētki 1.kursa studentiem notiks 5. septembrī

Studiju gada atklāšanas svētki 1.kursa studentiem notiks 5. septembrī (33)

Sveiciens visiem studentiem, jo sevišķi tiem, kas par tādiem kļūs tikai šogad!

Uzsākot sadarbību, ļoti svarīga ir veiksmīga iepazīšanās, tādēļ vēlamies aicināt Tevi 5. septembrī augstskolas konferenču zālē (atrodas centrālā korpusa augšējā stāvā) uz Biznesa augstskolas Turība 1. kursa studentu studiju atklāšanas svētkiem!

  • Pulcēšanās sākas no plkst. 9.30, savukārt jau plkst. 10.00 Tu varēsi iepazīties ar augstskolas un fakultāšu vadību, Studējošo pašpārvaldes vadību, kas pastāstīs par aizraujošiem pasākumiem, kas Tevi sagaida, Turības studenta kārtā esot. Tāpat kopā ar kursa biedriem pirmo reizi varēsi dziedāt augstskolas himnu.
  • Plkst. 10.45 katras fakultātes 1. kursa studenti tiks gaidīti Dekāna stundā, kuras laikā fakultātes vadītājs konkrētāk pastāstīs par studiju procesu Tavā izvēlētajā studiju programmā un saņemsi studentu rokasgrāmatu.
  • No plkst. 12.15 Tev būs iespēja tuvāk iepazīties ar augstskolu, Turības Studējošo pašpārvaldes un administrācijas darbinieku vadībā dodoties ekskursijā un satiekot augstskolas personālu, kurš būs Tavs palīgs un padomdevējs visu studiju laiku. Apmeklēsi augstskolas lekciju auditorijas, plašo augstskolas bibliotēku, sporta zāli, Jaunatnes tūrisma mītni, Studējošo pašpārvaldi, Biznesa inkubatoru un ēdnīcas, tādējādi pārliecinoties, ka šeit padomāts par visu, lai Tavas studijas būtu interesantas un aizraujošas.

 

Ekskursijas laikā kopā ar saviem kursa biedriem praktiski izmēģināsi, kā lietot augstskolas iekšējo informācijas sistēmas tīklu BATIS, un uzzināsi, kā tajā apskatīt nodarbību sarakstu, atzīmes un citas noderīgas lietas.

Studiju gada atklāšanas svētki paredzēti dienas nodaļas studentiem, taču vakara un neklātienes studenti, ja vēlas, var apmeklēt šo pasākumu.

Visiem studentiem lekcijas sākas no 8. septembra!

Uz tikšanos jaunajā studiju gadā!

28.08.2014

Nodarbību saraksts