Aktualitātes>Studenti viesojas uzņēmumā „Aldaris”

Studenti viesojas uzņēmumā „Aldaris” (0)

Šī gada 28. martā Uzņēmējdarbības vadības fakultātes 2. kursa dienas nodaļas studenti kopā ar pasniedzēju J. Brilti  studiju kursā ‘’Vadība’’ devās mācību ekskursijā uz AS ‘’Aldaris’’. Uzņēmums ražo alu un citus alkoholiskos dzērienu, bezalkoholiskos dzērienus un dzeramo ūdeni. Ražošanas daļas vadītājs Valdis Ilguns iepazīstināja  studentus ar biznesa efektivitātes metodēm (LEAN un Kaizen) uzņēmumā un izrādīja ražošanas telpas.

Kā atzīmē studenti, ekskursijas laikā viņi ieguva noderīgu informāciju, izzināja personāla politiku, klātienē vēroja uzņēmuma darba procesu, kā arī iepazinās ar uzņēmuma vadību un speciālistiem.

Studentu gūtās atziņas lasāmas zemāk.

Es pirmo reizi dzirdēju par šādām biznesa efektivitātes metodēm. Bija interesanti redzēt, kā dzīvē darbojās šīs metodes (Elvijs Kapteinis).

Ekskursija bija brīnišķīga, patika iespēja iepazīties ar teoriju praksē. Sajūsmināja ekskursijas vadītāja entuziasms, mīlestība pret uzņēmumu  (Santa Zvirbule).

Ekskursija bija interesanta - redzēt, kā tad īsti top alus un kā notiek viss ražošanas un darba process. Prezentācijās guvu vērtīgu informāciju , gids bija ļoti atraktīvs un runīgs, pārliecinājos, ka viņam savs arods ir tuvs un tīkams (Elīna Dolge).

Bija interesanti redzēt un dzirdēt, kā tiek motivēti darbinieki un iesaistīti visā darbības procesā, to uzlabošanā (Ieva Broka).

Darba plānošana augstā līmenī - tas arī bija viens no pozitīvajiem iespaidiem (Toms Gulbis).

Lai uzņēmums kļūtu efektīvs, nepietiek tikai ar sakārtotu vidi, ir jābūt sakārtotai darbinieku motivācijai un rīcībai (Santa Sudraba).

Interesanti šķita tas, ka ikvienam, pat apkopējam, ir liela nozīme, lai produkts tiktu sarūpēts laikā un kvalitatīvi izstrādāts (Elvijs Pētersons).

05.04.2013

Komentāri

Nodarbību saraksts