Aktualitātes>Studenti aicina interesentus uz Indonēzijas Kultūras dienu Turībā

Studenti aicina interesentus uz Indonēzijas Kultūras dienu Turībā (2)

Šonedēļ Biznesa augstskolā Turība norisināsies neparasts pasākums – Indonēzijas Kultūras diena –, ko organizē Biznesa augstskolas Turība studenti. Pasākums notiks šo ceturtdien, 27. martā, no plkst.  17.30 līdz 20.00 Turības konferenču zālē.

Pasākumu apmeklēt aicināts ikviens interesents!

Indonēzijas Kultūras diena tiek organizēta ar mērķi ikvienu iepazīstināt ar Āzijas eksotisko kultūru un mākslas darbiem. Pasākumu programmā paredzēts  šovs“Children Dance after Rain” Turības studentu izpildījumā, Indonēzijas dejotāju un mūziķu modes skate,  pārsteiguma loterija un dāvanas no Indonēzijas, slavenības no Francijas, kura dzimtā puse ir Indonēzija, uzstāšanās, kā arī Indonēzijas foto stūris, uzkodas un dzērieni.

Pasākumā piedalīsies dažādu vēstniecību Latvijā un Latvijas Ārlietu ministrijas pārstāvji. Ar savu klātbūtni pagodinās Indonēzijas vēstniecības Zviedrijā un Latvijā vēstnieks Dewa Made Juniarta Sastrawan, kurš sniegs informāciju par Indonēzijas stipendiju, kas ir pieejama studentiem no 75 pasaules valstīm. Klātesošos uzrunās arī Indonēzijas vēstnieka sieva, Hannah Sastrawan kundze, stāstot par etnisko garderobi.

Ieeja bez maksas.

Reģistrācija pasākumam notiek, pievienojoties pasākumam Facebook lapā.

Loterijas biļetes var iegādāties pasākuma dienā, 27. martā, plkst. 17.30.

Indonēzijas Kultūras dienu sponsorē Indonēzijas vēstniecība Zviedrijā un Latvijā, atbalsta Biznesa augstskola Turība, International Business Networking Consortiumunun Imko Company.

 

Papildu informācija:

Ilaha Hajiyeva
Komunikācijas fakultātes studente
+371 22 405 141
+371 28 743 402
Ilaha.hajiyeva@gmail.com

27.03.2014

Nodarbību saraksts