Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Topi iesvētīts studenta kārtā jau 27. septembrī!

Studējošo pašpārvalde: Topi iesvētīts studenta kārtā jau 27. septembrī! (0)

Sveiks, jaunais turībniek!

Vai jau esi iejuties augstskolas dzīvē, iepazinis jaunos studiju biedrus un daļu pasniedzēju? Vai Tev šķiet, ka ar to pietiks, lai Tu sevi sauktu par studentu? Nebūt ne, jo Tev vēl ir jāpiedzīvo un jāizdzīvo savas iesvētības, kurās pats diskokaralis iecels Tevi studenta kārtā!

27. septembrī visas dienas garumā Tavas Biznesa augstskolas Turība teritorijā notiks jauno studentu iesvētības, kurās Tu kopā ar saviem studiju biedriem piedzīvosi visdažādākos, viskrāsainākos, visspožākos mirkļus, ko savām acīm lemts piedzīvot vien īstiem turībniekiem. Par neizsīkstošu enerģiju rūpēsies mūsu atbalstītājs, enerģijas dzēriens „Red Bull”.

Tikšanās vieta: Strūklaka pie C korpusa.

Iesvētību dresscode šogad īpaši krāsainais 80. gadu disko!

Pēc iesvētībām kopā ar studiju biedriem un draugiem varēsi apmeklēt Baltijā lielākos studiju gada atklāšanas svētkus „Studentu paradīzi”, kas šogad notiks jau septīto reizi.

Izņem savu bezmaksas ielūgumu uz „Studentu paradīzi” katru darba dienu Studējošo pašpārvaldē @C218 un neaizmirsti arī par draugiem – iegādājies viņiem biļeti par Ls 4!

Ver vaļā skapi un posies uz iesvētībām!

 

IESVĒTĪBU LAIKI KATRAI GRUPAI:

11.00

12.00

13.00

14.00

PRL1D1

STL1D1

Full time students

TZL1D1

           SKL1D1

STL1D2

Erasmus

UVL1D1

 

STL1D3

SKA1D1

UVL1D2

 

 

UVA1D1

TVL1D1

 

 

PVA1D1

PVL1D1

 

 

PRA1D1

 

 

 

ERA1D1

 

 

 

STA1D1

STA1D2

 

Bakalaura un maģistra studiju programmu vakara un neklātienes pirmā studiju gada studenti var izvēlēties sev izdevīgākos laikus un pievienoties kādai no iepriekš minētajām grupām.

19.09.2013

Komentāri

Nodarbību saraksts