Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Tiekamies talkā 28.aprīlī!

Studējošo pašpārvalde: Tiekamies talkā 28.aprīlī! (0)

Jau pavisam drīz, svētdien, 28. aprīlī, Lielās Latvijas talkas iedvesmota, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar Ekonomikas un kultūras augstskolas Studējošo pašpārvaldi organizē talku, kas notiks Valsts sociālās aprūpes centrā „Ezerkrasti” (Berģu iela 142).

Lielā talka ir iespēja visiem apvienoties kopīga mērķa labā, lai mūsu valsts un vide, kurā dzīvojam, kļūtu tīrāka un patīkamāka mums un apkārtējiem. Cilvēki, kuri dzīvo aprūpes centrā „Ezerkrasti”, arī ir daļa no mūsu valsts un agrāk ir to kopuši, bet vairs nav tik spējīgi, tāpēc mums ir dota iespēja viņiem palīdzēt. Sakopsim sociālā aprūpes centra apkārtni, lai tā iedzīvotājiem būtu patīkamākas pastaigas un notīrīsim logus, lai arī viņu mājokļos iespīdētu spoža un silta saulīte.

Ja vēlies iesaistīties Latvijas sakopšanā, pievienojies mums 28. aprīlī plkst. 11.00 pie Valsts sociālās aprūpes centra „Ezerkrasti”.

Neuztraucies, ja Tev nav savu darba rīku vai tīrīšanas līdzekļu - visu nepieciešamo nodrošinās mūsu atbalstītāji „Clin”!

Ierodies, līdzi ņemot smaidu un vēlmi darboties.

Pēc vērtīgi aizvadītas dienas jaukā atmosfērā dalīsimies padarītā darba priekā piknika laikā pie blakus esošā ezera  (tādēļ laipni aicinām ikvienu sarūpēt groziņu piknikam).

Tiekamies talkā!

24.04.2013

Nodarbību saraksts