Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Tiekamies talkā 28.aprīlī!

Studējošo pašpārvalde: Tiekamies talkā 28.aprīlī! (9)

Jau pavisam drīz, svētdien, 28. aprīlī, Lielās Latvijas talkas iedvesmota, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar Ekonomikas un kultūras augstskolas Studējošo pašpārvaldi organizē talku, kas notiks Valsts sociālās aprūpes centrā „Ezerkrasti” (Berģu iela 142).

Lielā talka ir iespēja visiem apvienoties kopīga mērķa labā, lai mūsu valsts un vide, kurā dzīvojam, kļūtu tīrāka un patīkamāka mums un apkārtējiem. Cilvēki, kuri dzīvo aprūpes centrā „Ezerkrasti”, arī ir daļa no mūsu valsts un agrāk ir to kopuši, bet vairs nav tik spējīgi, tāpēc mums ir dota iespēja viņiem palīdzēt. Sakopsim sociālā aprūpes centra apkārtni, lai tā iedzīvotājiem būtu patīkamākas pastaigas un notīrīsim logus, lai arī viņu mājokļos iespīdētu spoža un silta saulīte.

Ja vēlies iesaistīties Latvijas sakopšanā, pievienojies mums 28. aprīlī plkst. 11.00 pie Valsts sociālās aprūpes centra „Ezerkrasti”.

Neuztraucies, ja Tev nav savu darba rīku vai tīrīšanas līdzekļu - visu nepieciešamo nodrošinās mūsu atbalstītāji „Clin”!

Ierodies, līdzi ņemot smaidu un vēlmi darboties.

Pēc vērtīgi aizvadītas dienas jaukā atmosfērā dalīsimies padarītā darba priekā piknika laikā pie blakus esošā ezera  (tādēļ laipni aicinām ikvienu sarūpēt groziņu piknikam).

Tiekamies talkā!

24.04.2013

Komentāri

nice post

michael kors outlet

29.03.2015. 20:38
coach outlet michael kors factory ray ban outlet michael kors outlet http://mk.outletonlinesale.com

PARKER 万年筆

20.03.2015. 21:17
恐ろしい!その真 目覚ましい この記事からのトピックに関する Biznesa augstskola Turība 、私は多くの明確なアイデアを持っている。 PARKER 万年筆 http://montblanc.ashigaru.jp/

The North Face Down Jackets Men Outlet

28.12.2014. 21:58
それ素晴らしい 執筆の作品 Biznesa augstskola Turība 賛成の全てウェブ 視聴者、私は確信しているそれから| 利点の利益彼らは得る得る取るになります。 The North Face Down Jackets Men Outlet http://www.govitalitygo.com/down-jackets-c-2_13_48/

mont blanc pens

21.12.2014. 19:50
Wow, this post Biznesa augstskola Turība is pleasant, my sister is analyzing such things, thus I am going to let know her. mont blanc pens http://www.mont-blanc-pens.us.com/

2014 Nouvelle Collection Noël Nike Men Air Jordan Pro Strong Noël Prix Plancher

18.12.2014. 07:40
Biznesa augstskola Turība 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Men Air Jordan Pro Strong Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-men-air-jordan-pro-strong-c-698.html North Face Pas Cher Femmes The Officiel http://klynndesign.com/2015vestes/north-face-pas-cher-femmes--c-6.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan Melo M8 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-melo-m8-c-76.html Christmas 2014 Nike Men Nike Dual Fusion ST 2 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-nike-dual-fusion-st-2-c-101.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 13 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-13-c-5.html Nike Women Air Jordan 7 Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-air-jordan-7-c-48.html Christmas 2014 Nike Women Nike Free 3.0 V4 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-women-nike-free-3.0-v4-c-111.html Sacs du soir LV Pas CherSacs du soir LV Pas Cher France http://solteclabs.com/sacsdesortie/sacs-du-soir-pas-cher--c-16.html

Nike Kid Air Jordan 9 Christmas 2014

05.12.2014. 06:36
Biznesa augstskola Turība Nike Kid Air Jordan 9 Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-kid-air-jordan-9-c-55.html Roshe Run 2014 Homme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/roshe-run-2014-homme-c-339.html Monster DNA Headphones http://harisafafihijab.com/monsterbeats/monster-dna-headphones-c-36.html Christmas 2014 Nike Women Air Airforce 1 Jordan 4 On Sale http://cakenj.com/2014nike/nike-women-air-airforce-1-jordan-4-c-35.html Christmas 2014 Nike Men Nike Free 3.0 Amphibious Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-nike-free-3.0-amphibious-c-104.html Nike Men Air Jordan 23 Degrees F Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-23-degrees-f-c-22.html Christmas 2014 Nike Men Nike Free Trainer 5.0 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-nike-free-trainer-5.0-c-128.html Nike Men Air Jordan 7 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-men-air-jordan-7-c-663.html

Nike Black Friday outlet Nike Blazer High Femme

18.11.2014. 10:03
Link exchange is nothing else however it is just placing the other person website Biznesa augstskola Turība link on your page at appropriate place and other person will also do same for you. Nike Black Friday outlet Nike Blazer High Femme http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-blazer-high-femme-c-251.html

Nike Women Air Jordan 5 pas cher

09.11.2014. 21:44
This is my first time go to see at here and i am truly impressed to read Biznesa augstskola Turība all at single place. Nike Women Air Jordan 5 pas cher http://alpina-salouf.ch/nikeairmaxuk/nike-women-air-jordan-5-c-363.html

Nodarbību saraksts