Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde svin savus 15!

Studējošo pašpārvalde svin savus 15! (0)

Aizvadītajā piektdienā mākslas centrā Totaldobže norisinājās Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes 15 gadu jubilejas svinības, kurās, kā jau kārtīgā padsmitnieku ballītē, neiztika bez dančiem, sveicējiem, priekšnesumiem un jautrības.

Uz svinībām bija ieradušies gan esošie BAT SP biedri, gan vecbiedri un goda biedri, kas dalījās savās atmiņās par piedzīvoto pašpārvaldē 15 gadu garumā. Starplaikos viesus priecēja dažādi priekšnesumi – ar aizkustinošu uzstāšanos elpu aizrāva Elīna Eglīte, kura izpildīja divas dziesmas, ar rotaļīgu šovu uzstājās breikeri no „Soul city breakers’’ un Rihards ar Anitu, savukārt estētisku baudījumu sagādāja dejotāji Jānis Pētersons un Amanda Dolgā. Par īstu ballītes sajūtu un kāju kustināšanu mūzikas ritmos rūpējās grupa „Paldies par dejām!”. Vakara gaitā bija iespējams nofotografēties fotostūrī, lai BAT SP īpašās dienas emocijas saglabātos ne tikai atmiņās, bet arī krāsainās bildēs.

Studējošo pašpārvaldi bija ieradusies sveikt gan Biznesa augstskolas Turība vadība, tai skaitā Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis, gan citu augstskolu studentu pašpārvaldes, kas sveica BAT SP, daloties savās atmiņās par kopīgi sasniegto un sadarbību ar Turības pašpārvaldi. Arī pati pašpārvalde pateicās saviem ilggadējajiem atbalstītājiem, tādējādi uzsverot to, cik nozīmīga pašpārvaldes darbībā ir sadarbība.

Kā jau ballītē, neiztika arī bez uzkodu galda. Par tām bija parūpējusies mūsu pašu ēdnīca „Nīke”, savukārt lielo BAT SP 15 kūku bija sarūpējusi AS „Swedbank” – skanot dziesmām, tā tika ienesta zālē, šos skaistos svētku padarot vēl īpašākus.

BAT SP saka lielu paldies visiem viesiem un atbalstītājiem, kas palīdzēja šīs svinības noorganizēt tā, lai par tām runātu vēl vismaz 15 gadus. Paldies AS „Swedbank”, Fazer, Ādažu čipsi un Livonia.lv.

Pirmās fotogrāfijas no BAT SP 15 gadu jubilejas svinībām pieejamas šeit.

29.10.2013

Nodarbību saraksts