Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Strauji tuvojas Ziemassvētku masku balle „Brīnumu nakts”!

Studējošo pašpārvalde: Strauji tuvojas Ziemassvētku masku balle „Brīnumu nakts”! (12)

Ir klāt pats greznākais un brīnumainākais šī gada noslēguma pasākums – Ziemassvētku balle. Šogad tā būs īpaši krāšņa masku balle „Brīnumu nakts”, kas 12. decembrī no plkst.20.30 līdz 03.00 norisināsies Biznesa augstskolas Turība konferenču zālēs.

Izkustināt sesijas laikā nogurdinātos muskuļus un parādīt savas balles deju prasmes varēsi, klausoties muzikālajā pavadījumā, par ko rūpēsies grupas „The Picture” un „Headline”. Brīnumu naktī pieredzēsi arī grandiozā šova "Dejo ar pasniedzēju" finālu, kas notiek jau trešo gadu. Varēsi ievingrināt balsi karaoke istabā kopā ar rokeri Frīdi, apmeklēt brīnumu darbnīcu, chillroom, fotostūri, kurā iemūžināt brīnumus kopā ar atmosfēras radītājiem, lielisko vakara vadītāju, Dailes teātra aktieri Daini Grūbi un vēl, un vēl, un vēl.

Ziemassvētku balles laikā notiks konkursa "Krāšņākā koju istabiņa" uzvarētāju apbalvošana, kā arī kopīgi noskaidrosim studentu mīļākā Ziemassvētku sveiciena autorus, kas saņems vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Dress code: black tie (kungi uzvalkos vai smokingos un dāmas garās vakarkleitās vai kokteiļkleitās līdz celim).

Savu bezmaksas ielūgumu jau šodien iespējams izņemt Studējošo pašpārvaldē @C218, līdzi ņemot savu studentu apliecību (ISIC). Lai „Brīnumu nakts” būtu izdevusies, ņem līdzi arī draugus, iegādājoties viņiem biļeti tikai par Ls 3 jeb 4.27 EUR.

Ielūgumus un biļetes iespējams iegādāties no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 12.00 līdz 18.00, kā arī piektdienās no plkst. 17.45 līdz 18.15, sestdienās no plkst.11.00 līdz 12.30.

Būs iespējams arī rezervēt galdiņu Tev un Taviem draugiem. Rezervāciju iespējams veikt Studējošo pašpārvaldē pie biroja administratores. Viena galdiņa cena Ls 20/28,46 EUR.

Steidz kārtot eksāmenus, un tiekamies Ziemassvētku ballē - naktī, kad maskas krīt un brīnumi notiek!

11.12.2013

Nodarbību saraksts