Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Sensacionāla mākslinieka atgriešanās Studentu Paradīzē 2013

Studējošo pašpārvalde: Sensacionāla mākslinieka atgriešanās Studentu Paradīzē 2013 (0)

Studentu Paradīze 2013 organizatori atklāj, ka uz galvenās skatuves šogad kāps Latvijā īpaši mīlēts mākslinieks, kurš divus gadus klusējis, tagad atgriezies, lai uzstātos ar koncertprogrammu "Noslēguma ballīte". Studiju atklāšanas svētki ar Swedbank jauniešu kartes OPEN atbalstu norisināsies 27. septembrī Arēnā Rīga.

Studentu Paradīzes SLEPENAIS MĀKSLINIEKS ir Latvijas mūzikas pasauli darījis bagātāku jau no 90. gadiem - ar savu devumu kultūras attīstībā, augstajām prasībām pret mūzikas kvalitāti, nozīmīgajiem vārdiem viņa dziesmās un strādāšanu kopā ar citiem lieliskiem māksliniekiem.

Studentu Paradīzes projekta vadītājs Jānis Dāboliņš komentē: „Mēs lepojamies, ka šis mākslinieks ir izvēlējies tieši mūsu pasākumu par sava atgriešanās koncerta vietu. SLEPENĀ MĀKSLINIEKA identitāte tiks atklāta 24. septembrī, kad interesenti un mediji tiks īpaši gaidīti uz preses konferenci, lai tuvāk tiktos ar mākslinieku un uzzinātu vairāk par Studentu Paradīze 2013 norisi.”

Šogad uz piecām skatuvēm uzstāsies un par apmeklētāju labsajūtu rūpēsies elektroniskās mūzikas zvaigzne GACHO, grupa „Bedwetters” (EST), kas Studentu Paradīzē uzstāsies ar savas grupas pēdējo koncertu, latviešu indie grupa „Astro'n'out”, puišu apvienība Bermudu Divstūris, Miks Dukurs & Fakts ar jaunu programmu, DJ Toms Grēviņš, DJ Gustavito, DJ Ai-Va, DJ RAPA, DJ Me & My Monkey (DE), DJ Get Dizzy, DJ Droydi (BRA) un daudzi citi mākslinieki.

Biļetes nopērkamas Arenariga.com un Biļešu Servisa kasēs. Biļešu cena sākot no Ls 5,79, Swedbank jauniešu kartes īpašniekiem biļešu cena tikai Ls 4,79. No 24. septembra biļetes cena kļūs dārgāka – Ls 7,00.

Studentu Paradīzi 2013 atbalsta: Swedbank jauniešu karte OPEN, LIVE RĪGA, Tuborg, Arēna Rīga, AVON, Jagermeister, Red Bull, Latvenergo, mūzikas klubs „Jelgavas Krekli”, Ādažu Čipsi, i/c Olimpia, Agrafe, Dirol, klubs „Just”, Fantasy Park, LGK atrakcijas, Maritim Park Hotel Riga, Adrenaline Tan, Psaiho.lv. Informatīvie atbalstītāji: Draugiem.lv, Inbox.lv, JCDecoux, Kino Citadele, SpinFM, uzziņu dienests 1188, Delfi.lv, FHM, ISIC, Cosmopolitan, Narvesen, radio Runā Skaļāk,  KasNotiek.lv.

Vairāk informācijas Studentu Paradīzes  mājas lapāhttp://www.studentuparadize.lv

Studenti dažādi – Paradīze viena!

23.09.2013

Nodarbību saraksts