Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde rīko Sesijas semināru!

Studējošo pašpārvalde rīko Sesijas semināru! (1)

Kā katru gadu, arī šogad pirms sesijas Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde rīko Sesijas semināru. Aicinām arī Tevi 26. novembrī plkst. 17.00 uz Sesijas semināru, kurā varēsi uzzināt vairāk par sesiju un tās norisi. Tā būs lieliska iespēja uzzināt atbildes uz Tev interesējošajiem jautājumiem.

Īpaši aicināts esi Tu – pirmā kursa student! Tev būs iespēja uzklausīt noderīgus padomus no vecāko kursu studentiem, kuri pastāstīs par savu pieredzi sesijā, kā arī dalīsies ar padomiem, kā labāk sagatavoties un kam jāpievērš īpaša uzmanība.

Tiekamies Sesijas seminārā jau nākamajā trešdienā! Telpa tiks precizēta. 

Tava Studējošo pašpārvalde

20.11.2014

Komentāri

Dr Dre Beats DS610B

13.12.2014. 20:27
Biznesa augstskola Turība Dr Dre Beats DS610B http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-ds610b-c-3.html 100% authentique Noël Femme UGG Shanleigh http://apcamm.org/uggpascher/femme-ugg-shanleigh-c-13.html Longchamp Sac à Epaule 2015 http://studsjfc.com/acheterdessacs/sac-à-epaule-c-33.html Diddy Beats Headphones http://harisafafihijab.com/monsterbeats/diddy-beats-headphones-c-5.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Collection 2013 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/nike-collection-2013-c-288.html 100% authentique 2014 Noël Nike Blazer Leather Homme http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/nike-blazer-leather-homme-c-277.html Christmas 2014 Nike Women Air Jordan 23 On Sale http://cakenj.com/2014nike/nike-women-air-jordan-23-c-21.html Sac de voyage Longchamp Pliage XL France http://studsjfc.com/sacsneufs/sac-de-voyage-longchamp-pliage-xl-c-40.html

Nodarbību saraksts