Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Pirms Ziemassvētku balles būs iespējams apgūt balles deju pamatsoļus

Studējošo pašpārvalde: Pirms Ziemassvētku balles būs iespējams apgūt balles deju pamatsoļus (17)

Tuvojoties Ziemassvētku ballei, arvien vairāk dzirdamas runas, ka piemirsti balles deju pamatsoļi. Lai izkustinātu skolas solā nogurdinātos kaulus un atgādinātu, kā dejo lēno valsi, ča ča ča un salsu, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde aicina Tevi apmeklēt deju vakaru, kas notiks 10. decembrī no plkst. 18.00 līdz 21.00 augstskolas konferenču zālēs.

Deju soļus varēsi apgūt bez maksas, tāpēc ņem līdzi arī draugus, kursa biedrus un otro pusīti!

Deju vakara organizatori būs parūpējušies arī par jautrām aktivitātēm visa vakara garumā.

Pieteikties deju vakaram iespējams, rakstot uz e-pastu: dejuvakars@batsp.lv

Nāc dejot!

05.12.2013

Komentāri

nice post admin thanks for this.

トリーバーチ トートバッグ

18.04.2015. 22:44
Its fastidious comical YouTube video, I always go to pay a quick visit YouTube site Biznesa augstskola Turība designed for comic videos, as there is much more information available. トリーバーチ トートバッグ http://www.reproductivelawyer.com

sasa

05.04.2015. 10:20
I needed to much obliged in your time for this sublime read!! I decidedly getting a charge out of every tad bit of it and I have you bookmarked to look at new stuff you weblog post. Cipto Junaedy  Cipto Junaedy  Cipto Junaedy  Jadwal MotoGP 2015  Cara Upload Video ke Youtube  Download BBM Untuk Android Versi Terbaru  Cara Membuat Email  Cara Instal Windows 7 So fortunes to run over your incredible online journal. Your online journal presents to me a lot of fun.. Good fortunes with the site. Jinpoker.com Agen Judi Poker Online dan Domino Online Indonesia Terpercaya  Cahayapoker.com Agen Judi Poker Dan Domino Uang Asli Online Terpercaya Indonesia  ituDewa.net Agen Judi Poker Domino QQ Ceme Online Indonesia • Nusantarapoker.com Agen Texas Poker Dan Domino Online Tanpa Robot Terpercaya

Air Max 2010

04.04.2015. 00:38
Very quickly this web page Biznesa augstskola Turība will be famous among all blogging users, due to it's pleasant content Air Max 2010 http://www.bikeservicerimini.com/nike/air-max-2010-c-356_244_287/

グッチ バッグ メンズ

06.03.2015. 15:17
私は、この%の管理を考える Biznesa augstskola Turība %が実際されているWebサイト|サイト|ウェブページ彼のウェブサイトの賛成での支援のために頑張っ、としてその理由はここにすべてのもの情報材料は} {詰め込む基づく品質です。 グッチ バッグ メンズ http://www.ewon.com.au/log/gucci.html

The North Face Jackets Men Outlet

06.01.2015. 23:52
誰かが書き込むと記事彼/彼女キープ アイデア彼/彼女の中でユーザーの心脳その方法それはユーザーが知っているのに注意して理解することができます。 よってその理由は、この記事 Biznesa augstskola Turība です outstdanding。ありがとう! The North Face Jackets Men Outlet http://www.govitalitygo.com/jackets-c-2_13_50/

UGG Hot Sale Christmas 2014

15.12.2014. 01:19
Biznesa augstskola Turība UGG Hot Sale Christmas 2014 http://msmacrt.com/cheapuggsale/black-friday-ugg-hot-sale-c-57.html Nike Kid Shox R4 Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-kid-shox-r4-c-141.html Toms Womens Classics shoes Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-womens-classics-shoes-c-788.html Air Jordan VIII Enfant Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/air-jordan-viii-enfant-c-188.html 100% authentique 2014 Noël 2014 The World Cup http://alpina-salouf.ch/nikeblazerfemme/2014-the-world-cup-c-33.html Sac à Epaule Longchamp Veau Foulonne 2015 http://studsjfc.com/vendredessacs/sac-à-epaule-longchamp-veau-foulonne-c-18.html Nike LunarGlide 3 Femme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-lunarglide-3-femme-c-346.html 2014 Adidas Lady Runner Sale http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-lady-runner-c-39.html

mont blanc pens

10.12.2014. 22:39
Excellent, what a web site it is! This webpage Biznesa augstskola Turība presents valuable information to us, keep it up. mont blanc pens http://wftpropertiesinc.com/montblanconline.php

Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 9 On Sale

30.11.2014. 00:01
It my first pay a quick visit to this web site Biznesa augstskola Turība , and I am really surprised to see such a fastidious feature YouTube video posted at this point. Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 9 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-9-c-54.html

モンブラン 万年筆 白

27.11.2014. 09:22
私は、この%の管理を考える Biznesa augstskola Turība %が事実されているWebサイト|サイト|ウェブページ彼のウェブサイトの賛成での支援のために頑張っ、ためには、その理由はここにすべてのもの情報材料は} {詰め込む基づく品質です。 モンブラン 万年筆 白 http://www.diogene99.com/montblanc/-p-49.html

Black Friday Nike Full Palm Cushion

22.11.2014. 11:40
There is also one more method to increase traffic in favor of your blog Biznesa augstskola Turība that is link exchange, therefore you as well try it Black Friday Nike Full Palm Cushion http://james-team.ch/2014nike/nike-full-palm-cushion-c-82.html

Moncler Gene soldes

01.11.2014. 03:21
If you are ready to watch comic videos on the web then I suggest you to go to see this website, it Biznesa augstskola Turība includes really therefore humorous not only video clips but also other material. Moncler Gene soldes http://architekt-fery.de/moncler2014/moncler-gene-c-77.html

Hanoverian soldes

29.10.2014. 19:40
Wow! At last I got a blog Biznesa augstskola Turība from where I know how to truly obtain valuable information concerning my study and knowledge. Hanoverian soldes http://architekt-fery.de/northfacejackets/hanoverian-c-55.html

to Mārcis

09.12.2013. 16:35
Sveiks, Mārci! Ja Tev ir iespēja, ierodies apģērbā, kādā dosies uz balli, ja nē, tad būtu vēlams vismaz balles apavus paņemt līdzi :)

Mārcis ;-)

09.12.2013. 11:39
Es vēlējos painteresēties par apaviem un apģērbu. Vai ir kaut kas speciāli vajadzīgs!

To ILGA

04.12.2013. 13:59
Sveika, Ilga! Lūdzu, nosūti arī pieteikumu uz plakātā norādīto e-pastu. :)

Ilga

04.12.2013. 10:19
Sveiki, velos pieteikties, deju vakaram....būsim divi cilveki Ilga +Andris.

Nodarbību saraksts