Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Pirmkursniek, iesoļo Turībā!

Studējošo pašpārvalde: Pirmkursniek, iesoļo Turībā! (3)

Jau augusta beigās, no 25. līdz 26. augustam, septīto gadu pēc kārtas norisināsies Biznesa augstskolas Turība (BAT) topošo pirmkursnieku integrācijas seminārs "Iesoļo Turībā", ko tradicionāli organizē Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP). Kā atzīst paši pasākuma organizatori, kas paši reiz ir bijuši šī divu dienu piedzīvojuma dalībnieki, tur ir jābūt ikvienam, jo tur sākas Biznesa augstskolas Turība studenta studiju gadi!

Šogad pasākuma tēma ir "But first let me take a selfie...", tādējādi atgādinot Tev, topošais Turībniek, ka pirms jautra un piedzīvojumiem bagāta un izglītojoša pasākuma ir jāuzņem selfijs, kas pēc pasākuma atgādinātu Tev par pasākumā piedzīvoto.

Šajās divās dienās būs iespēja saņemt padomus no vecāko kursu studentiem, kas noderēs turpmākajos studiju gados. Tiks pastāstīts arī par augstskolu, dzīvi tajā un par Studējošo pašpārvaldi, ko tā dos tieši Tev un kā palīdzēs jebkurā situācijā. Tev būs iespēja iepazīt savus topošos kursabiedrus un iegūt jaunus draugus.

„Iesoļo Turībā” var pieteikties ikviens, kurš šogad uzsāks studijas kādā no augstskolas profesionālajām bakalaura studiju programmām, pēdējo divu gadu laikā ir absolvējis kādu vidējās izglītības iestādi un kuram Biznesa augstskola Turība ir pirmā augstākās izglītības iestāde.

Piesakies dalībai „Iesoļo Turībā” līdz 15. augusta plkst. 23.59, aizpildot  dalībnieka pieteikuma anketu. Dalība seminārā ir BEZ MAKSAS, taču vietu skaits ir ierobežots. Jau 19. augustā ar Tevi sazināsies "Iesoļo Turībā" dalībnieku koordinators Kalvis, pavēstot e-pastā, vai esi iekļuvis to laimīgo studentu skaitā, kas uzsāks savas studijas šajā divu dienu garajā piedzīvojumā. 

Izmanto iespēju iepazīt savu augstskolu un studiju biedrus vēl pirms mācību procesa uzsākšanas!

Jautājumu gadījumā raksti uz iesoloturiba@batsp.lv vai sazinies ar dalībnieku koordinatoru Kalvi (26299215).

Tava Studējošo pašpārvalde

31.07.2014

Komentāri

バーバリー アウトレット マフラー

23.01.2015. 19:54
この Webサイト彼はまた、を見に行くすべきというのが私の弟、私はと言うに消えていた 取るために定期的に ゴシップ Biznesa augstskola Turība } {最新から更新を入手。 バーバリー アウトレット マフラー http://www.economy.gov.tr/cron/burberry.html

モンブラン ボールペン ジェネレーション

24.11.2014. 01:48
いい気難しい何YouTubeのビデオをそれはある! リマーカブル、私は|それスキ愛さ、と私は、このYouTubeに共有していますすべての私と記録 友人同僚 Biznesa augstskola Turība 。 モンブラン ボールペン ジェネレーション http://www.mccann-cornetts.com/montblanc/-p-44.html

モンブラン 万年筆 価格

01.11.2014. 05:46
おかげ父へ通知、このこのウェブページ 関係方面私素晴らしい Webサイト Biznesa augstskola Turība が実際にはです。 モンブラン 万年筆 価格 http://www.mccann-cornetts.com/montblanc/-c-2.html

Nodarbību saraksts