Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Kļūsti par BUDDY kādam ārzemju studentam!

Studējošo pašpārvalde: Kļūsti par BUDDY kādam ārzemju studentam! (10)

Jau septembrī savas studijas Biznesa augstskolā Turība uzsāks ne tikai studenti no Latvijas, bet arī studenti no citām valstīm. Viņiem tā būs jauna un neiepazīta vide, kas iesākumā radīs nedrošības sajūtu un daudzu jautājumu burzmu, uz kuriem nepieciešamas atbildes.

Aicinām Tevi pieņem izaicinājumu un kļūt par ”BUDDY” kādam no ārzemju studentiem Turībā! Kopā pavadīts laiks, mentora amats un svešvalodas praktizēšana ikdienā ir tikai neliela daļa no plusiem, ko gūsi, izvēloties kļūt par ”BUDDY”. Tu vari būt viens no tiem, kas parāda ārvalstu apmaiņas studentiem Latvijas skaistākās vietas, kultūru un citas lietas. Šī ir Tava iespēja iegūt jaunus draugus no ārvalstīm, iepazīt dažādas kultūras un ieraudzīt Latviju pavisam citām acīm.

Sazinies ar augstskolas ”BUDDY” sistēmas koordinatori Eleonoru, rakstot uz e-pastu: buddy@batsp.lv, uzzini vairāk, piesakies un iegūsti jaunus draugus un paziņas no visas pasaules!

www.batsp.lv

29.08.2014

Komentāri

Shot Messenger Review

08.04.2017. 18:11
Shot Messenger is the world first and most complete Facebook messenger marketing suite. It is a software which every business need to get more lead, traffic and engagement using untapped messenger traffic. Shot Messenger Allows You To Broadcast Personal Message To Entire Connected Audience Of Your Facebook Pages Right Inside Their Fb Messenger To Engage With Them Personally In 1 Click With 100% Open Rate Guaranteed.

ray ban outlet

24.03.2015. 04:22
coach factory outlet online cheap ray bans ray ban sunglasses outlet ray ban outlet http://rb.outletonlinesalecc.com

Cheap Nike Men Air Max Tailwind Free shipping 2015

06.03.2015. 23:01
Hello mates, its wonderful article Biznesa augstskola Turība about teachingand completely defined, keep it up all the time. Cheap Nike Men Air Max Tailwind Free shipping 2015 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-max-tailwind-c-200.html

Officiel Jimmy Choo Pumps Livraison gratuite

07.02.2015. 00:05
Hello everyone, I be familiar with YouTube video includes less bytes of memory due to that its quality is poor, except this YouTube video has fantastic picture features Biznesa augstskola Turība . Officiel Jimmy Choo Pumps Livraison gratuite http://slgtllc.com/boutique/jimmy-choo-pumps-c-5.html

Cheap Ugg Josette

15.12.2014. 18:21
Hello everyone, it my first go to see at this web page, and paragraph Biznesa augstskola Turība is actually fruitful designed for me, keep up posting these posts. Cheap Ugg Josette http://www.projectced.org/EN/CheapUggJosette/

Nike Men Air Jordan 11 12 Christmas 2014

04.12.2014. 21:43
Biznesa augstskola Turība Nike Men Air Jordan 11 12 Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-11-12-c-66.html 100% authentique Noël Femme UGG Slippers http://apcamm.org/ugg2014/femme-ugg-slippers-c-9.html Sacs de ville Pas Cher Pas Cher 2014 http://giralua.com/sacspaschers/sacs-de-ville-pas-cher--c-24.html Femme UGG Georgette Noël Pas Cher http://apcamm.org/uggpascher/femme-ugg-georgette-c-11.html Christmas 2014 Nike Women Air Jordan 1 On Sale http://cakenj.com/2014nike/nike-women-air-jordan-1-c-211.html Kate Spade Sortie gros 2014 Nouvelle Collection http://giralua.com/sacspaschers/kate-spade-sortie-gros-c-40.html 100% authentique Noël Homme UGG Sortie http://apcamm.org/ugg2014/homme-ugg-sortie--c-29.html cheap Dr Dre Beats Solo HD http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-solo-hd-c-14.html

Black Friday Mens UGG Ascot

16.11.2014. 23:36
I and my mates watch the soccer game clips at YouTube all the time, as they have in nice quality Biznesa augstskola Turība . Black Friday Mens UGG Ascot http://asme-florida.org/uggoutletstore/mens-ugg-ascot-c-28.html

Cyber Monday Nike Air Max 97 Hyperfuse (Mens)

12.11.2014. 19:51
This paragraph Biznesa augstskola Turība regarding SEO provides clear idea designed for new SEO viewers that how to do Search engine optimization, thus keep it up. Pleasant work Cyber Monday Nike Air Max 97 Hyperfuse (Mens) http://alpina-salouf.ch/nikeuksalesss/nike-air-max-97-hyperfuse-(mens)-c-24.html

モンブラン 万年筆 価格

01.11.2014. 09:49
どうしたのからすべては、その実際 A 良いに私のためのウェブサイト Biznesa augstskola Turība 、それで構成されています プライスレスこのウェブクイック訪問を支払う便利な情報。 モンブラン 万年筆 価格 http://www.mccann-cornetts.com/montblanc/-c-2.html

Peuterey Donna Italia

31.10.2014. 15:57
If some one needs to be updated with most up-to-date technologies therefore he must be visit this web page Biznesa augstskola Turība and be up to date daily. Peuterey Donna Italia http://swissmedia-learning.ch/MonclerAffton/peuterey-donna-c-4.html

Nodarbību saraksts