Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Jaunais SP Formāts Ziemassvētku noskaņās!

Studējošo pašpārvalde: Jaunais SP Formāts Ziemassvētku noskaņās! (1)

Kamēr Biznesa augstskolas Turība telpās sesija norisinās pilnā sparā, tikmēr radošā SP Formāta komanda ir sagādājusi visiem izdevuma lasītājiem pārsteigumu – JAUNO DECEMBRA SP Formātu! Šoreiz īpašās Ziemassvētku noskaņās.

Šomēnes lasi par to, kā aizvadīta „Pirmssesijas nakts”, ņem vērā piecus, bet ļoti svarīgus padomus Ziemassvētku laikā, uzzini vairāk par dažādām aktualitātēm augstskolā – labdarības akciju „Ticot, mīlot, gaidot...”, konkursu „Krāšņākā koju istabiņa”, Deju vakaru un Ziemassvētku masku balli „Brīnumu nakts”! Vēl uzzini, kā saudzēt sevi sesijas laikā un neizdegt, pasmaidi, lasot pasniedzēju un studentu spārnotos teicienus, iepazīsties ar Nikola – studentu no Horvātijas, kas uz Latviju atbraucis, lai piepildītu savus sapņus. Kā arī iepazīsti senlatviešu Ziemassvētku tradīcijas, iemācies gatavot gardas receptes un lasi vēl tik ļoti daudz kā aizraujoša!

Lai priecīgi un gaiši Ziemassvētki!

Lasi „SP Formātu” BAT SP mājaslapas sadaļā „SP Formāts’’ un notver svētku sajūtu!

06.12.2013

Komentāri

モンブラン 万年筆

09.11.2014. 01:27
Biznesa augstskola Turība であり、これは情報情報を投稿 貴重。 どこ私はより多くを見つけることができますか? モンブラン 万年筆 http://www.pdsourcebook.com/montblanc/万年筆-c-2.html

Nodarbību saraksts