Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: ”Iepeldi sesijā” šogad Baywatch stilā!

Studējošo pašpārvalde: ”Iepeldi sesijā” šogad Baywatch stilā! (22)

Nemanot ir pienācis marts, un tas nozīmē tikai vienu – sesija strauji tuvojas! Lai vai kā, sesijai pienācīgi jāsagatavojas. Tau, lai pirms eksāmeniem burtiski nenogrimtu grāmatu un pierakstu kaudzēs, arī šogad, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP) aicina ikvienu studentu 27. martā no plkst. 18.00 līdz 22.00 apmeklēt ikgadējo pirmssesijas pasākumu Līvu akvaparkā „Iepeldi sesijā”.

Tā kā pasākums šoreiz tiks ieturēts Baywatch stilā, tad ievēro, ka Tu tiksi rūpīgi uzmanīts no glābēju puses. Pasākuma teritorijā darbosies tematiskais fotostūris, kurā ikvienam būs iespēja iemūžināt košo un neaizmirstamo sesijas sagaidīšanas ballīti. Būs padomāts arī par dažādām aktivitātēm, konkursiem un pārsteigumiem! Par Baywatch muzikālo pavadījumu parūpēsies DJ Ducky, savukārt deju grupas BUMP meitenes visiem parādīs, kā tad ir jādejo šajā sesijas ballītē.

Lai atvieglotu nokļūšanu uz pasākuma vietu un atpakaļ, tiks nodrošināti autobusi maršrutos Turība – Strēlnieku laukums – Līvu akvaparks un Līvu akvaparks – Strēlnieku laukums – Turība.

Vietu skaits autobusos ierobežots, tāpēc tuvākajā laikā tiks paziņots par alternatīvām iespējām, kā nokļūt no Rīgas uz pasākuma norises vietas Jūrmalā turp un atpakaļ.

Pasākuma vēlamais dresscode: sarkani šorti – puišiem, kopējie peldkostīmi – meitenēm.

Nenogrimsti sesijā! Pēc sava bezmaksas ielūguma uz pasākumu nāc uz Studējošo pašpārvaldi (C218)! Tāpat ir iespējams iegādāties arī biļetes draugiem, kuri nav Turības studenti.

Drauga biļetes cena – EUR 10.00. Draugu biļešu skaits vienai personai ierobežots (5 biļetes). Ieeja pasākumā, uzrādot studenta apliecību (ISIC). Gatavojam peldēšanas piederumus un tiekamies jau pavisam drīz! Uzņemsim enerģiju sesijai kopā!

Iepeldēšanu sesijā atbalsta: Adrenalina Tan, Max Factor, Weekendbox, Fazer, Float and Relax, ISIC, LJPRO, Red Bull, Traki mierīga kafejnīca, Uzvelc kreklu, Ūdensklubs, Condom.lv, Mevi Gym, Ādažu čipsi, Tēja „Sense of Tea’’, Musli Graci.

 

26.03.2014

Komentāri

Hồng sâm Hàn Quốc baby là một sản phẩm được chế biến riêng để phù hợp với đặc điểm cơ thể của trẻ nhỏ. Sản phẩm được dùng hỗ trợ tối đa khả năng hấp thụ chất dinh dưỡng, tăng cường hoàn thiện hệ thống xương, cơ và trí thông minh còn non nớt của bé. Hồng sâm Hàn Quốc baby là loại hồng sâm dành cho trẻ em chiết xuất từ hồng sâm Hàn Quốc, pha chế thêm đường glucose, và loại bột dinh dưỡng dành riêng cho trẻ em bổ sung một số loại vitamin có mùi vị đặc trưng và kích thích vị giác của trẻ nhỏ.
Cửa Hàng Sâm Yến Thịnh Phát xin giới thiệu các loại bánh trung thu yến sào 2017 đặc biệt thơm ngon .Bánh trung thu yến sào bán tại cửa hàng là sản phẩm của công ty nhà nước Yến Sào Khánh Hòa

Kamagra 100 mg

13.07.2017. 11:50
What's happening, good web site you've got presently

Canan

29.04.2015. 10:13
Expand your options! It's great to start out using free resources online to advertise your affiliate product; however, after you start to make some money, you should invest a bit in paid advertising to increase your business. You may purchase a domain name, buy business cards, have some fliers printed, and/or get a magnetic sign for the side of your car. All of these investments will broaden your target audience. Google Sniper 3.0 Review

Canan

27.04.2015. 15:16
A great way to lose weight is to make sure you get at least eight hours of sleep every day. Your body releases hormones as you sleep, and if you cut your sleep short, you aren't getting the full benefit the a full night's rest provides. Getting enough sleep is very important. Renegade Diet

Canan

21.04.2015. 20:38
What is your niche? Do you excel with the written word? Position yourself as a maker of quality content. Does your talent fall in the graphic design area? You could get hired to work on the sites of others. You will be successful by being introspective. Get Cash For Surveys

ray ban sonnenbrille

18.04.2015. 09:05
あなたのモードの占いこれで記事 Biznesa augstskola Turība をすべての全部すべて |実際には|で実際|真|真に} いい気難しい、{すべて|一人一人がができる|のことができるように| のできること 理解するそれを意識して、どうもありがとう。 ray ban sonnenbrille http://www.birdbraindance.org

モンブランボールペン

17.04.2015. 03:36
If some one needs to be updated with newest technologies afterward he must be pay a visit this web site Biznesa augstskola Turība and be up to date all the time. モンブランボールペン http://www.blackwatercreekranch.com

ray ban sunglasses

24.03.2015. 13:53
coach factory outlet cheap michael kors bags cheap ray ban sunglasses ray ban sunglasses http://www.rboutlet2015.net/

モンクレール ダウン メンズ

06.02.2015. 12:45
意見、ポスト%を*な楽しいを共有の賛成でありがとうございます****%である素敵私はそれを読んだ理由、厥完全 モンクレール ダウン メンズ http://www.inbevbailletlatour.com/caps/moncleroutlet.html

North Face Denali Vestes Pas Cher France

18.12.2014. 17:10
Biznesa augstskola Turība North Face Denali Vestes Pas Cher France http://klynndesign.com/vestesbonmarche/north-face-denali-vestes-pas-cher--c-18.html North Face Denali Vestes Pas Cher France http://klynndesign.com/vestesbonmarche/north-face-denali-vestes-pas-cher--c-18.html North Face Denali Vestes Pas Cher France http://klynndesign.com/vestesbonmarche/north-face-denali-vestes-pas-cher--c-18.html North Face Denali Vestes Pas Cher France http://klynndesign.com/vestesbonmarche/north-face-denali-vestes-pas-cher--c-18.html North Face Denali Vestes Pas Cher France http://klynndesign.com/vestesbonmarche/north-face-denali-vestes-pas-cher--c-18.html North Face Denali Vestes Pas Cher France http://klynndesign.com/vestesbonmarche/north-face-denali-vestes-pas-cher--c-18.html North Face Denali Vestes Pas Cher France http://klynndesign.com/vestesbonmarche/north-face-denali-vestes-pas-cher--c-18.html North Face Denali Vestes Pas Cher France http://klynndesign.com/vestesbonmarche/north-face-denali-vestes-pas-cher--c-18.html

2014 Nouvelle Collection Noël Jordan Bel Air Noël Prix Plancher

10.12.2014. 02:25
Biznesa augstskola Turība 2014 Nouvelle Collection Noël Jordan Bel Air Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/jordan-bel-air-c-407.html Porte-LV Monnaie Pas Cher France http://giralua.com/sacspaschers/porte-monnaie-pas-cher--c-3.html Portefeuille LV Pas Cher 2015 http://solteclabs.com/vendredessacs/portefeuille-pas-cher--c-72.html Cheap Adidas M attitude http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-m-attitude-c-8.html Nike Nike Free 2014 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/cyber-monday-nike-nike-free-2014-c-719.html Sneaker Pas Cher France http://solteclabs.com/sacspaschers/sneaker-pas-cher--c-22.html 100% authentique 2014 Noël Nike Free TR Twist Femme http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-free-tr-twist-femme-c-338.html Adidas Decade Hi B Ball http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-decade-hi-b-ball-c-30.html

Nike Men Airmax 2009 Shox R4 Christmas 2014

08.12.2014. 07:03
Biznesa augstskola Turība Nike Men Airmax 2009 Shox R4 Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-airmax-2009-shox-r4-c-143.html Sac à Epaule Longchamp Pliage Grand pas cher http://studsjfc.com/sacsneufs/sac-à-epaule-longchamp-pliage-grand-c-49.html cheap Dr Dre JustBeats Headphones http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-justbeats-headphones-c-31.html Dr Dre Beats Studio Headphone sale http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-studio-headphone-c-19.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 3.5 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-3.5-c-31.html Nike Men Air Jordan TC Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-tc-c-92.html Sac Besace Pliage Longchamp France http://studsjfc.com/sacsneufs/sac-besace-pliage-longchamp-c-43.html Sac à Main Longchamp Pliage Tour Eiffel France http://studsjfc.com/vendredessacs/sac-à-main-longchamp-pliage-tour-eiffel-c-10.html

Christmas 2014 Nike Men Nike Flex Experience Cheap Christmas 2014

07.12.2014. 01:52
Biznesa augstskola Turība Christmas 2014 Nike Men Nike Flex Experience Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-nike-flex-experience-c-102.html Dr Dre Beats Studio NBA http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-studio-nba-c-24.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Kid Dunk Low Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/nike-kid-dunk-low-c-711.html 100% authentique 2014 Noël Air Jordan Melo http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/air-jordan-melo-c-224.html Nike Blazer Mid Femme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-blazer-mid-femme-c-282.html Nike Women Airmax 2009 Shox R4 Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-airmax-2009-shox-r4-c-145.html 2014 Nouvelle Collection Noël Air Max 90 Nouveau Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/air-max-90-nouveau-c-223.html 2014 Adidas Style NEO Shell Comic Sale http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-style-neo-shell-comic-c-56.html

Nike Men Air Jordan 9 14 Christmas 2014

04.12.2014. 19:12
Wow! Finally I got a website Biznesa augstskola Turība from where I know how to in fact obtain valuable facts regarding my study and knowledge. Nike Men Air Jordan 9 14 Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-jordan-9-14-c-63.html

モンブラン ボールペン ホワイト

30.11.2014. 17:15
? Biznesa augstskola Turība 優秀 探求そこ。何が発生しましたの後に起こった? 注意してください! モンブラン ボールペン ホワイト http://www.mccann-cornetts.com/montblanc/-p-35.html

Ugg Classic Cardy

29.11.2014. 02:42
Asking questions are in fact fastidious thing if you are not understanding something totally, however this post Biznesa augstskola Turība gives pleasant understanding even. Ugg Classic Cardy http://www.projectced.org/En/UggClassicMini.html

Inese

28.03.2014. 08:34
Pasākums bija labs, jo norises vieta- Līvu akvaparks komentārus neprasa. Bet nokļūšana uz pasākumu, piedodiet, zem katras kritikas!!!!!

to Liene

14.03.2014. 15:02
Pasākums notiks līdz 22.00

Liene

14.03.2014. 13:22
Līdz cikiem tad īsti ir pasākums - 20.00 vai 22.00 ?

Kaspars

13.03.2014. 14:06
27.martā dj Ducky transformējas par Hawk & Duck. Misija tā pati - parūpēties par muzikālo pavadījumu. Duckee/ http://www.djduckee.com/

Nodarbību saraksts