Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: ”Iepeldi sesijā” šogad Baywatch stilā!

Studējošo pašpārvalde: ”Iepeldi sesijā” šogad Baywatch stilā! (4)

Nemanot ir pienācis marts, un tas nozīmē tikai vienu – sesija strauji tuvojas! Lai vai kā, sesijai pienācīgi jāsagatavojas. Tau, lai pirms eksāmeniem burtiski nenogrimtu grāmatu un pierakstu kaudzēs, arī šogad, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP) aicina ikvienu studentu 27. martā no plkst. 18.00 līdz 22.00 apmeklēt ikgadējo pirmssesijas pasākumu Līvu akvaparkā „Iepeldi sesijā”.

Tā kā pasākums šoreiz tiks ieturēts Baywatch stilā, tad ievēro, ka Tu tiksi rūpīgi uzmanīts no glābēju puses. Pasākuma teritorijā darbosies tematiskais fotostūris, kurā ikvienam būs iespēja iemūžināt košo un neaizmirstamo sesijas sagaidīšanas ballīti. Būs padomāts arī par dažādām aktivitātēm, konkursiem un pārsteigumiem! Par Baywatch muzikālo pavadījumu parūpēsies DJ Ducky, savukārt deju grupas BUMP meitenes visiem parādīs, kā tad ir jādejo šajā sesijas ballītē.

Lai atvieglotu nokļūšanu uz pasākuma vietu un atpakaļ, tiks nodrošināti autobusi maršrutos Turība – Strēlnieku laukums – Līvu akvaparks un Līvu akvaparks – Strēlnieku laukums – Turība.

Vietu skaits autobusos ierobežots, tāpēc tuvākajā laikā tiks paziņots par alternatīvām iespējām, kā nokļūt no Rīgas uz pasākuma norises vietas Jūrmalā turp un atpakaļ.

Pasākuma vēlamais dresscode: sarkani šorti – puišiem, kopējie peldkostīmi – meitenēm.

Nenogrimsti sesijā! Pēc sava bezmaksas ielūguma uz pasākumu nāc uz Studējošo pašpārvaldi (C218)! Tāpat ir iespējams iegādāties arī biļetes draugiem, kuri nav Turības studenti.

Drauga biļetes cena – EUR 10.00. Draugu biļešu skaits vienai personai ierobežots (5 biļetes). Ieeja pasākumā, uzrādot studenta apliecību (ISIC). Gatavojam peldēšanas piederumus un tiekamies jau pavisam drīz! Uzņemsim enerģiju sesijai kopā!

Iepeldēšanu sesijā atbalsta: Adrenalina Tan, Max Factor, Weekendbox, Fazer, Float and Relax, ISIC, LJPRO, Red Bull, Traki mierīga kafejnīca, Uzvelc kreklu, Ūdensklubs, Condom.lv, Mevi Gym, Ādažu čipsi, Tēja „Sense of Tea’’, Musli Graci.

 

26.03.2014

Nodarbību saraksts