Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: ERASMUS – Tava pievienotā vērtība!

Studējošo pašpārvalde: ERASMUS – Tava pievienotā vērtība! (0)

Trešdien, 1. oktobrī, plkst. 17.00 C321.auditorijā norisināsies ERASMUS seminārs, ko ik pusgadu rīko Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP), piedāvājot studentiem iespēju noskaidrot visu aktuālo informāciju par ERASMUS programmas iespējām.

Semināra laikā būs iespēja uzdot jautājumus Studiju attīstības un starptautiskās sadarbības prorektoram Imantam Bergam, noskaidrojot vairāk par savām iespējam doties apmaiņas studijās uz citām valstīm, uzzinot, kā un kur jāpiesakās, kā norit formalitātes, un saņemot citas Tev interesējošas atbildes saistībā ar ERASMUS programmu. 

Savā vērtīgajā pieredzē un stāstos dalīsies studenti, kas jau izbaudījuši studijas ārzemēs kādā no ERASMUS programmām vai šobrīd vēl atrodas tur.

ERASMUS + programma ir studentu mobilitātes programma, kas paredz studentu studijas citu ES valstu augstskolās. Biznesa augstskola Turība šajā ziņā piedāvā plašas iespējas,  sadarbojoties ar 77 partneraugstskolām visā Eiropā. Šīs programmas mērķis ir veicināt studentu izglītības veicināšanu un ārvalstu studiju pieredzes attīstīšanu.

Atnāc un veido savu nākotni pats!

26.09.2014

Nodarbību saraksts