Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Erasmus – Tava iespēja studēt ārzemēs!

Studējošo pašpārvalde: Erasmus – Tava iespēja studēt ārzemēs! (0)

Sākoties pavasarim, neviļus sāc apzināties, ka studiju gads jau straujiem soļiem tuvojas noslēgumam. Jau pamazām sāc kalt plānus vasarai, bet vai esi aizdomājies par nākošo mācību gadu? Kā būtu jauno mācību gadu iesākt kādā citā valstī un citā vidē?

Erasmus programma ir studentu mobilitātes programma, kas paredz studentu studijas citu ES valstu augstskolās. Biznesa augstskola Turība šajā ziņā piedāvā plašas iespējas,  sadarbojoties ar 77 partneraugstskolām visā Eiropā. Šīs programmas mērķis ir veicināt studentu izglītības veicināšanu un ārvalstu studiju pieredzes attīstīšanu.

BAT SP piedāvā iespēju noskaidrot visu Tev svarīgāko informāciju par Erasmus programmas iespējām. Tāpēc esi laipni aicināts ierasties 13. martā plkst. 17.00 C321. auditorijā uz Erasmus semināru!

Tikšanās laikā būs iespēja uzdot jautājumus Studiju attīstības un starptautiskās sadarbības prorektoram Imantam Bergam un noskaidrot vairāk par savām iespējam doties apmaiņas studijās uz citām valstīm, kā un kur jāpiesakās, kā norit formalitātes, kā arī gūt citas atbildes uz Tev interesējošiem jautājumiem. 

Savā vērtīgajā pieredzē un stāstos dalīsies arī studenti, kas jau izbaudījuši studijas ārzemēs kādā no Erasmus programmām vai šobrīd vēl atrodas tur.

Esi gatavs saplānot savu jauno mācību gadu jau tagad? Tad nāc un semināru un uzzini, kā to darīt un ar ko sākt!

05.03.2014

Nodarbību saraksts