Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Dodamies talkot – iesaisties arī Tu!

Studējošo pašpārvalde: Dodamies talkot – iesaisties arī Tu! (0)

Parkos un piemāju zālienos parādījušās zilās vizbulītes, tūlīt sāks plaukt arī koku pumpuri. Tieši tāpēc sestdien, 26. aprīlī, Lielās Talkas ietvaros Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes un Ekonomikas un kultūras augstskolas Studentu pašpārvaldes jaunieši steigs palīgā dabai un dosies uz Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju, lai pieliktu roku muzeja apkārtnes sakopšanas darbos.

Biznesa augstskolas Turība student, arī Tevi aicinām iesaistīties!

Visiem talkot gribētājiem plkst. 10.00 jāpulcējas pie Rietumu vārtiem. Talkas organizatori nodrošinās visiem palīgiem cimdus, maisus un grābekļus, tomēr katram pašam lūgums sarūpēt sev laika apstākļiem piemērotu apģērbu un apavus.

Pēc labi padarīta darba visiem talkotājiem būs iespēja speciāli atvēlētā teritorijā sarīkot pikniku un priecāties par paveikto.

Lielā Talka notiek kopš 2008. gada un ikreiz pulcē arvien jaunus entuziastus, kas vēlas piedalīties projekta mērķa sasniegšanā: līdz 2018. gadam, Latvijas 100. dzimšanas dienai, padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē – dot iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināt iedzīvotājus pašiem labiekārtot un rūpēties par vidi sev apkārt.

Pieteikšanās dalībai talkā līdz 24. aprīlim.

Ja vēlies būt viens no talkas dalībniekiem, piesakies rakstot uz talka@batsp.lv!

22.04.2014

Nodarbību saraksts