Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Cirks aizbraucis, bet triki paliek!

Studējošo pašpārvalde: Cirks aizbraucis, bet triki paliek! (5)

Arī šogad, sagaidot sesiju, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde 21. novembrī deva iespēja ikvienam studentam un viņa draugiem atvilkt elpu un uz gaidāmajiem eksāmeniem paskatīties ar jautru prātu, apmeklējot „Pirmssesijas nakti” cirka noskaņās. Šogad pasākumu bija iespējams baudīt ilgāk, tas norisinājās no plkst. 19.00 līdz 03.00 un kopumā to apmeklēja vairāk nekā 400 studentu, viņu draugu un studējošo pārstāvju no citām augstskolām.

Pasākums pārsteidza ne vien ar dažādiem trikiem un pārsteigumiem mākslinieku izpildījumā, bet arī ar balviņām, jokiem un smieklu jūru, kas tik ļoti nepieciešams, lai drūmajā rudens laikā nezaudētu sparu darboties. nezaudētu sparu darboties.

Pasākuma laikā publiku pārsteidza ne vien iepriekš sagatavotie priekšnesumi, bet arī paši pasākuma apmeklētāji. Kā izrādās, abas kājas aizlikt aiz galvas ir tīrais nieks un uztaisīt špagatu tāda bērnu spēlīte vien ir. Kā īpašs pārsteigums bija Toma Felkera burvju triki, kas ne vienam vien apmeklētājam lika nedaudz samulst, uzdodot jautājumu: „Kā Tu to izdarīji?”. Savukārt atmosfēras radītāji bija tie, kas parūpējās par to, lai pasākums kļūtu vēl atraktīvāks – tika mesti gan kūleņi, gan iegūtas konfektes. Īpaši jāpiemin arī visu konkursu dalībnieki, kas bija tik drosmīgi un izpildīja visus uzdevumus pēc augstākajām cirka prasībām.

Par lielisko atmosfēru un iespēju uzspēlēt boulingu un biljardu jau otro gadu gādāja ne vien Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde, bet arī izklaides centrs „Fantasy Park”.

Ikvienam bija iespēja iemūžināt mirkli fotostūrī, piedalīties konkursos, komandu aktivitātēs un, protams, labi pavadīt laiku.

Par muzikālo noformējumu un to, lai visi kā viens izkustinātu augstskolas solā iesēdētos muskuļus, rūpējās Dj Duckee, kas noteikti palīdzēja atklāt kādu jaunu dziesmu, ko skaļā balsī dziedāt, kad tiks saņemtas labās eksāmenu atzīmes.

Bija padomāts arī par ērtu nokļūšanu mājās pēc pasākuma – no pasākuma vietas līdz Strēlnieku laukumam un Biznesa augstskolai Turība studentus nogādāja bezmaksas autobuss.

Pasākuma organizatori lielu paldies saka “Pirmssesijas nakts” atbalstītājiem VAS Latvijas valsts meži, Mevy Gym ,grāmatu namam „Valters un Rapa”, Weekendbox.lv, FunkyFish, Hotel Jūrmala SPA, Ātruma cilts, Brazil.lv, Ādažu čipsi.

Pirmie foto no pasākuma pieejami šeit.

Drīzumā gaidāmas arī bildes no fotostūra.

Lai redzētie triki noder sesijas pārvarēšanā!

Tava Studējošo pašpārvalde

25.11.2013

Nodarbību saraksts